Okej, outfit številka 1:
- PREVELIK ROZA HOODIE
- ŠIROKE TEMNO MODRE KAVBOJKE
- BELI ČEVLJI DO GLEŽNJEV S SREBRNIM NAPISOM
Kako se vam zdi?
Prosim napišite v komentarje...
(to mam lih na seb:sweat_smile:)
- PREVELIK ROZA HOODIE
- ŠIROKE TEMNO MODRE KAVBOJKE
- BELI ČEVLJI DO GLEŽNJEV S SREBRNIM NAPISOM
Kako se vam zdi?
Prosim napišite v komentarje...
(to mam lih na seb:sweat_smile:)
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Drugač dobra ideja - moja sošolka ma tak stil.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kjut, ja super je
0
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Pilov blog