Ginny•Weasly
Knjige so najboljša prenosna čarovnija
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Hej, glede tvoje igre - meni nihče ničesar ne pošilja (upam, da sem prav razumela navodila) :grin:
0
🕒
ojj
0
🕒
Naročen... :sweat:
0
🕒
O Ginny•Weasly, sori, sori, sori... Fuuuullllllllllllll sori. :sweat::cold_sweat::disappointed_relieved:
Čist sem pozabil... kak že sploh prideš do te igre, kdo je moj skrivni prijatelj, kaj moram naredit..... pač FUL sori... :sob::tired_face:
sej, če sem te preveč pokvaril oz. zamočil igro, ali, pa če si jezna name lahko daš tudi komu drugemu mojega skrivnega prijatelja. :disappointed::confounded:
Res, plis, ti ne veš kako mi je žal in kako obžalujem svoje dejanje, pač, to, da nič ne vem..... sej mi ni treba sodelovat, če ti nočeš.
Še enkrat, oprosti,:cry:
BLOBIE
Čist sem pozabil... kak že sploh prideš do te igre, kdo je moj skrivni prijatelj, kaj moram naredit..... pač FUL sori... :sob::tired_face:
sej, če sem te preveč pokvaril oz. zamočil igro, ali, pa če si jezna name lahko daš tudi komu drugemu mojega skrivnega prijatelja. :disappointed::confounded:
Res, plis, ti ne veš kako mi je žal in kako obžalujem svoje dejanje, pač, to, da nič ne vem..... sej mi ni treba sodelovat, če ti nočeš.
Še enkrat, oprosti,:cry:
BLOBIE
0
🕒
Vrednost je, samo skrbelo me je da nebi tvoj skrivni prijatelj bil žalosten za vsak slučaj ti bom v nabiralnik poslal kdo je
Ful ti hvala...
Če si slučajno pozabil/a poslat v nabiralnik mi plis pošlji, ker nič ne vem...
P.S. A si fant al punca...?
Če si slučajno pozabil/a poslat v nabiralnik mi plis pošlji, ker nič ne vem...
P.S. A si fant al punca...?
ojla!!!:dog::cat::mouse::hamster::rabbit::bear::panda_face::koala::tiger::lion_face::cow::pig::frog::octopus::monkey_face::see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil::monkey::chicken::penguin::bird::baby_chick::hatching_chick::hatched_chick::wolf::boar::horse::unicorn::bee::bug::snail::beetle::ant::spider::scorpion::crab::snake::turtle::tropical_fish::fish::blowfish::dolphin::whale::whale2::crocodile::leopard::tiger2::water_buffalo::ox::cow2::dromedary_camel::camel::elephant::goat::ram::sheep::racehorse::pig2::rat::mouse2::rooster::turkey::dove::dog2::poodle::cat2::rabbit2::chipmunk::feet::dragon::dragon_face:: kraljestvo Živali!!!:heart_eyes:
1
🕒
hej a si že nardila profil za uno hp igro
0
🕒
Ojla,:wave:
tuka tukaj nov del moje igre: https://pil.si/forumi/igralnica/razlicni-izzivi/4
uživaj:heart:
tuka tukaj nov del moje igre: https://pil.si/forumi/igralnica/razlicni-izzivi/4
uživaj:heart:
1
🕒
heeej, narocena. kdaj mas čs za kak klepetek?
0
🕒
Izpostavljeno
Vprašanje:
:sun_with_face: Novo glasovanje za poletni poster! :sun_with_face:
Označi, katerega izmed spodnjih 5 predlogov želiš videti na poletnem posterju:
Označi, katerega izmed spodnjih 5 predlogov želiš videti na poletnem posterju:
12


