Tukaj je moj no blog. Danes bom malo opisala sebe.
Torej hodim v 6. razred osnovne šole. Visoka sem 140cm (vem, da sem zelo majhna. Zaradi tega me zmerjajo zato lahko tudi vi v komentarje napišete OMG kok si mejna). Imam zelo dolge noge. Sem suha. Imam rjavo zelene oči (v prvem sem imela čisto temno rjave). Imam rjave lase. No pravzaprav imam svetle in temen pramene.
Moja najljubša žival je lev (samec).
Moji najljubši barvi sta rdeča: https://i.pinimg.com/originals/be/21/0d/be210da4678ddc915ac0d9c012c553cb.jpg (točno taka) in črna. Najraje od vsega jem lazanjo.
Sem zelo štorasta. Včeraj sem se butnila v knjižno polico s kolenom. Obožujem Harrya Potterja. Pravzaprav Ginny Weasley.
No ja to je se mi zdi, da vse. S vidimo v naslednjem blogu.
Upss pa še nekaj sem pozabila. Zgoraj stisnite lajk :point_up_2::heart:
Spodaj pa napišite komentar. :point_down:
Lahko pa se tudi naročite name :thumbsup::pray:
Torej hodim v 6. razred osnovne šole. Visoka sem 140cm (vem, da sem zelo majhna. Zaradi tega me zmerjajo zato lahko tudi vi v komentarje napišete OMG kok si mejna). Imam zelo dolge noge. Sem suha. Imam rjavo zelene oči (v prvem sem imela čisto temno rjave). Imam rjave lase. No pravzaprav imam svetle in temen pramene.
Moja najljubša žival je lev (samec).
Moji najljubši barvi sta rdeča: https://i.pinimg.com/originals/be/21/0d/be210da4678ddc915ac0d9c012c553cb.jpg (točno taka) in črna. Najraje od vsega jem lazanjo.
Sem zelo štorasta. Včeraj sem se butnila v knjižno polico s kolenom. Obožujem Harrya Potterja. Pravzaprav Ginny Weasley.
No ja to je se mi zdi, da vse. S vidimo v naslednjem blogu.
Upss pa še nekaj sem pozabila. Zgoraj stisnite lajk :point_up_2::heart:
Spodaj pa napišite komentar. :point_down:
Lahko pa se tudi naročite name :thumbsup::pray:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odličen blog. Saj je vseeno koliko si visoka naj te to ne moti. Tudi jaz sem visoka 156 cm, pa mi govorijo, da bi morala biti 6 ali 7. razred ampak me to ne skrbi
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super! komaj čakam novega
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sej je vseeno kok si visoka! Jaz sem 152 pa sem v osmem. Včasih sem bila še manjša in v 6 razredu sem bila tudi 140.
0
Bibi
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla!
Super blog! Nisi majhna, ker tudi mene v šoli zmerjajo kok sem mala in ja spremljam ga!
:smiley:
Super blog! Nisi majhna, ker tudi mene v šoli zmerjajo kok sem mala in ja spremljam ga!
:smiley:
0
Moj odgovor:
helpppp
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pravilnik gim
aje res da kao ce ma sdvojno uro in hocm prdobit dve oceni razlicnih snovi nesmes na isti dan ampk lah sam eno pac ce mas eno ustno pa je ena snov pa se eno pisno pa je druga snov in kaaoo nesmes??? od kdajj pac kje to pise ceu pravilnil sm pogledala
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&



Pilov blog