INTERVJU-BOOK
0
Koliko si stara------12
Koliko časa si na pilu-----3leta
Naj hrana-------hmmm...sladoled
Naj pijača-------limonada
Naj žival-----pes/mačka
Naj žuželka-----metulj
--------------------------------------
Tvoja naj slabša ocena v šoli----4
Naj predmet v šoli------Matematika
Te majo učitelji radi-----ja..
Ali imaš brata/sestro-----------kako lahko to vprašaš? enga brata:joy::joy::joy:
Ali gledaš nickeloudion-------------pajke,nubizzz,včasih nevarnega poba,včasih nevihte,.......
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Če želite imeti intervju z mano mi napišite termin jaz pa v klepetalnico napišem da se takrat dobimo
Pošiljam objemčke in poljubčke vseh baru:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::peace:
Koliko časa si na pilu-----3leta
Naj hrana-------hmmm...sladoled
Naj pijača-------limonada
Naj žival-----pes/mačka
Naj žuželka-----metulj
--------------------------------------
Tvoja naj slabša ocena v šoli----4
Naj predmet v šoli------Matematika
Te majo učitelji radi-----ja..
Ali imaš brata/sestro-----------kako lahko to vprašaš? enga brata:joy::joy::joy:
Ali gledaš nickeloudion-------------pajke,nubizzz,včasih nevarnega poba,včasih nevihte,.......
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Če želite imeti intervju z mano mi napišite termin jaz pa v klepetalnico napišem da se takrat dobimo
Pošiljam objemčke in poljubčke vseh baru:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::peace:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vidim da si popravila:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Včasih nevihtnike*
1
Moj odgovor:
Popškorn
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Prejrana
js mam tako tezavo fa sm prehranjemea in podhranjena skp, zato vas prosim da me ne klicete popškorn. ampak ne , heci na stran to je dajansk moj problem. pac js sm ful suha ampak debela hkrat, majkemi. ko sem pogledam v pon v spegl sm debela v petek pa suha. a to je normaln, pa a ama js motne prehranjevanja. mogoc pa sam rabm spegle hval za razumevanje
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...
ja paccc
sej ni tk baddd GLEDE NA TO DA ...



Pilov forum