Perfekcionizem 1. del
6
Hello jaz bom začela pisati nov blog o prefekcionizmu in teh raznih temah<3:cherry_blossom::cherry_blossom:
*modra*Predvidena objava je v soboto 16.5. ob 10.00*modra*
Upam, da vam bo ta tema všeč<3
*modra*Predvidena objava je v soboto 16.5. ob 10.00*modra*
Upam, da vam bo ta tema všeč<3
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kul zanima me kaj boš pisala
lovam in spremlam🫶:tone1::blush:
lovam in spremlam🫶:tone1::blush:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Fajn!Js sem perfekcionist.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
fajn:relieved::yum::relaxed::blush::slight_smile::relieved:
1
Moj odgovor:
lashes
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
umetne trepalnice
Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pilov forum