"SINDROM MOJIH OČI"
0
hi, uglavnem mislim da nimam nobenga sidroma sam te moje besede................. No uglavnem ponavad v temi namesto ventilatorja vidmo neko čudno spako................... sam da jaz to lahko gdaj vidim tut podenv,,,,,,,,,,,,, paač zdele pred 8 al tm nekje minutami sem bla v kuhni in se mi je zdel k da maček stoji na okenski polici, in sem hotel it pogledat v kopalnico če je šov tja ampak sem spet vidla. In nek čs nazaj kt nekega črnega duha/packo.............. prej tega nisem mogla vidit sam pol greš in viidš una za 5 sekun. Pač stvari al pa moji možgani s v tiistem trenutku tok povežejo da mi avtomatsko stvari združijo (v črnega duha).
Lol pa ne misliti da je moja hiša zakleta:joy::joy::joy::joy::joy: no ja to je vse a se komu dogaja podobno?
byby
Lol pa ne misliti da je moja hiša zakleta:joy::joy::joy::joy::joy: no ja to je vse a se komu dogaja podobno?
byby
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hmmm nevem kaj bi to bilo:thinking::thinking::thinking: Mogočen si pa tvoji možgani to predstavlajo da res obstanja:sweat_smile:. Res nevem. Ali pa imaš tako domišljijo pa možgani kar sami od sebe si to predstavojajo-pomoje s tem ni nič narobe.
Upam da sem ti kaj pomagala
Upam da sem ti kaj pomagala
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
joj jz ponoč vidm ene spake na omari mam obešeno bundo pa zgleda ko človk...groza...
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Men se to skos dogaja. Mogoče premalo ješ ker en dan med športno sm jst skos vidla eno žensko k se ji je bela obleka vlekla po tleh sam pol sm jedla malco pa ni blo nč več. Zjutrej pa nisem jedla tk da probi mal opazvt če premal ješ. Ponoč mam pa jst itak na reh različnih lolacijah pržgano lučko tk da sm se teh problemov ponoč znebila.
Lp
Lp
1
Moj odgovor:
Skincarepro
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Girlies helppp
Pac ja js ful breakoutam zarad menstre in se mi zdi da zgledam ko zival... Pa se kolegice govorijo da sem grda. Makeup si vem naredit in sem pro ampak nenosim ga. Pa se ful me skrbi glede moje teze.... Visoka sem 160cm in imam 50kg ful sem debela!!!! Nevem a mi kera pove naredit tko workout ki pomaga ker vsi so fake na spletu... Pa se ko pac mate beli tok potem nosite pad? Vsak dan pa noc? Tko bla sem 40kg pa 150cm in ful 10kg za cm se mi zdi noro!
HELP
HELP
HELP:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
HELP
HELP
HELP:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
Obvestila
12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL
Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.
Uredništvo Pila
Vprašanje
Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(47)
Vesela šola me ne zanima.
(73)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(126)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(43)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_ey
Ok.
Mat-modra
Slo-roza
Nit-zelena
Tja-vijolicna
Gum-oranzna
Lum- ...
CUTEEEEE:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rosette:
love ...






Pilov forum