snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: ZA PILIVCE KI SO NAROČENI NA PIL

ZA PILIVCE KI SO NAROČENI NA PIL

1
Živjo, torej jst ubistu nisem naročena na Pil ampak bi bila...moji starši mi ne dovolijo ker sem naročena že na revijo Mavrica. Mislim sej je fajn sam mislm da ni zame. Pač glede vsebine. Pač jst sm 11 in se mi zdi da sem jo prerasla. In glede na to da sm 11 vstopam v najstniska leta in bi nekje rabila nasvet. In tuki ni bolsega od Pila. Če bi kej vprašala strica googla bi mi govoril sam dejstva in nebi nc razumela. V načrtu mam da prepričam starše. Ampak osebno ne poznam dobro pila zato pilivci ali pil sam, ce mi prosim napisete kaj je v reviji vred z darili. Hvala vam!
Lp,Pisateljica King
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vsekakor se odloči za Pil :) V Pilu je vsako leto darilo. Letos novembra prihaja beležka! Pa zaenkrat so še kartice zvezdnikov, bodo pa jeseni prišle nalepke.

Malo poglej "iz zadnje številke" da vidiš povzetke rubrik, ampak zares pa doživiš Pil, če se nanj naročiš. Pil lahko naročiš tudi že zdaj, saj vidiš povsod na strani oglase za polletno akcijo.

https://obrazci.mladinska.com/polletna-akcija-revije
4
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vse ti piše na spletni starni,lahko greš tudi (tle na sp. strani) DOMOV in ti bo vse pisalo
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odloči se za eno revijo Marvica ali PIL
0
 
Saj se je ze
 
aja ok
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov forum


Rachel Green
Objava:

Novost pil

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
1
Baletgirl11
Objava:

Moj nov prijatelj

Ogledov: 39 Odgovorov: 2
 
0
......
Objava:

Niga boi raw liver

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
 
0
jewboi
Objava:

odstranjevanje kožice

Ogledov: 48 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

looksmaxxing advice?

Ogledov: 48 Odgovorov: 2
 
0
leo mael nigger 4ler
Objava:

nigger

Ogledov: 50 Odgovorov: 4
 
0
Objava:

Zgodbe iz šole v naravi 3. del😂

Ogledov: 88 Odgovorov: 6
 
8
Charlesmansonnigga
Objava:

All hail rr

Ogledov: 50 Odgovorov: 0
 
0
Pikec<3 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Nevem kako naj razložim

Torej. Moj love language je physical touch. Nisem še mela fanta ampak vem da je. S svojo najboljšo prijateljico (rečmo ji X) se vs čs drživa za roke pa objemava pa to, kr ni nč čudnega. Pač res sva si blizu in se ful razumeva. Pol mam pa še eno prijateljico (rečmo ji Y).
In pač zadnjič smo šli gledat s šolo neko predstavo in je bla na desni X na levi pa Y. In Y me je vs čs probala držat za roko (v nobenem čudnem smislu). Ampak fora je da je men blo fuuuul neprijetno. Vs čs sm probala vzet roko nazaj. In fora je da sem js tak people pleaser in nisem mogla rečt da mi to ni ušeč. In pač mi je blo res awkward in uncomfortable. Pa sploh nevem zakaj. Pač a ma kdo nek explaination glede tega? Zakaj mi je vredu z X in ne z Y?
XOXO
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(60)
Vesela šola me ne zanima.
(98)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(176)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(63)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!