Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Anna 14. del

Anna 14. del

14
Zbudim se in opravim moj seznam stvari:
-obleči se,
-nekaj časa išči krtačo za lase,
-počeši si lase,
-najdi zobno krtačko,
-umij si zobe,
-najdi škatlo kosmičev in mleko,
-naredi si kosmiče,
-pojej kosmiče.
Odločim se za sprehod. Gledam noge v rokah pa držim svoje čevlje. Med prsti imam pesek.
»Hej!« zaslišim neznan glas. »Hej! Jaz sem Hazel. Pa ti?« zagledam punco, ki stoji pri meni.
»Hej. Jaz sem Anna.« rečem in jo sramežljivo pogledam.
»Hej!« zagledam fanta, ki hodi proti meni in Hazel. »Jaz sem Bill. Pa ti?« veselo vpraša.
»Em… jaz sem Anna…« tiho rečem.
»Lepo ime!« reče in se še bolj nasmehne.
»Em… hvala?« rečem, nakar zagledam kako iz vode prilezeta Justin in Kayla. Smešno izgledata. Ko pogledata v mojo smer hitro obrnem glavo in se naprej hihitam.
»Kaj pa je?« me vpraša Hazel.
»Em… recimo, da sem tisto tamle naredila jaz…« povem in se naprej hihitam. Hazel me debelo pogleda.
»No pridita, da vama razložim vso stvar.« rečem in sedemo za mizo. Ko jima vse razložim se smejita kakor… no zelo na glas. Pridružim se jima.
»Hahahhaha… kako smešno…« se še vedno smejimo, ko pridemo do naše hiške.
»Prideta naprej?« vprašam in obadva pokimata. Gremo v mojo sobo. Po nekaj časa morata Hazel in Bill domov.
»Adijo!« zavpijem za njima. Zaprem vrata. Spet slišim trkanje na vrata. Zavijem z očmi, se obrnem in odprem vrata. Pred vrati stoji Brian. Odkimam, češ ni še čas za pogovori in stečem stran.
»In, kakšni so tvoji novi prijatelji Anna?« vpraša mama med večerjo.
»Super sta! Moja nova najboljša prijatelja!« veselo rečem. Na sebi čutim Brianov pogled. Vem da je jezen, ker sva midva najboljša prijatelja, ampak je o meni rekel preveč grdih stvari, da bi mu lahko kar tako oprostila.
»Kako pa tvoji prijatelji Brian?« mama prekine tišino.
»V redu.« reče, odloži vilico, se odrine od mize ter odide v sobo.
»Veš kaj se dogaja z njim?« vpraša mama.
»Ne… najbrž hormoni.« se izmuznem.

Hej!
Tu je nov del!!!
Hazel: https://data.whicdn.com/images/63524101/original.jpg
Bill: https://i.pinimg.com/236x/64/ad/bd/64adbd40342fbd8ac1f0ecc457155e08--tumblr-boys-hot-men.jpg
Brianov prijatelj št. 1: https://www.mens-hairstyle.com/wp-content/uploads/2018/01/15.Boys-Haircut.jpg
Brianov prijatelj št. 2: https://www.hairstylesvip.com/wp-content/uploads/2019/07/20190730_5d4000acedcea.jpg
Če vam je všeč kliknite like, komentirajte in se naročite name, da boste obveščeni o novih delih!
Lp. Ilovecandy
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super!
Komaj čakam nadaljevanje.
Super je.
Sorry ker šele zdaj komentiram, ampak sem bila na sprehodu.

Lp, Cool Girl
0
 
Hvaalaaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ahahah nice
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 13 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 18. del

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Samo konji v moji glavi 12. del

Ogledov: 6 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Administracija.33 10. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Žabje srce 🐸 1. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
4
#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 34 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Lolita Simple 3. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 3
 
1
Avatar cokies potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Ocene in en teden do konca šole

ja... bliža se konec js pa ful med oceno al pa zvišujem. in problem je da se men FUL VEČ NEDA UČIT. vsi govorijo da so konc js pa se morem še učit. in sem že izmučena in pač i can't. ampak si želim da nebi izgubila preveč točk letos ker lani sem kr:sob:
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(9)
Enako kot prej.
(13)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila
 
Ajde gremo!!!! Ej meni se zdi da sej sploh ...
 
kako lepe sanje. komaj čakam nov del!
 
Zanimiva zgodba. Mogoče malo pazi na vrstni ...
 
u najs walker pa nyx al pa ta fant pa nyx
 
upužujem kužkeee!!!!!!🩷