»A tako?« mami spet po nekaj letih izreče te besede.
»Ja tako.« odgovorim in obedve planeva v smeh.
»Še vedno se pa morava pogovoriti o tvojem govorjenju.« se zresni mama.
»Samo njej bi tako rekla, ker je res to!« ji povem.
»Danes me je poklicala njena mama in mi povedala kaj si storila.« je še bolj resna.
»Kaj?«
»Da si jih pustila pod čolnom in to celo noč! Kayla s sebe še vedno spravlja zelene konce morske trave.« mi pove.
»Saj sta sama povedala, da ne potrebujeta pomoči. Še večkrat sem ju vprašala!« rečem vznemirjeno.
»Vem. Ampak… saj veš kakšna je Kayla.« reče mama kakor, da sva najboljši prijateljici in se pogovarjava o vsem. »No kakor koli. Pojdi spat. Jutri je tvoj prvi dan v »službi«.«reče in odidem v sobo.
»Jutro ljubica!« mama me stresa za ramena.
»Ja mami! Že vstajam!« rečem in vstanem iz postelje. Oblečem si oranžne kopalke, ki sem jih že pred enim tednom (ko se še nismo preselili) po pošti dobila iz Malibuja. Čez njih si oblečem še oranžno majico z velikim napisom MALIBU RESCUE in črne kratke hlače.
»Sem že!« rečem, ko pridirjam po stopnicah dol.
»Kar v avto!« reče mami in hitro sedem v avto. Ko se vozimo približno pet minut, mami ustavi pred veliko stavbo z velikim napisom MALIBU RESCUE.
»Vav!« izustim in mami se mi široko nasmehne.
»Kar pojdita. Iskat vaju pridem ob 15.30!« reče in z Brianom skočiva iz avtomobila. Sem pozabila omeniti, da je bil tudi on sprejet? Avtomatsko oba stegneva eno roko v stran in ploskneva. Skupaj rečeva:
»Super je!« in se odpraviva proti vratom, kjer naju čaka mlada, na pogled prijazna blondinka.
»Zdravo.« reče in se prisrčno nasmehne. »Tukaj so še drugi »sodelavci« iz vajine ekipe. Mimogrede, vsi ste novi.« doda in se odmakne. V vrsti stojijo dva fanta in ena punca, vsi oblečeni v opremo in se pogovarjajo.
»Zdravo!« rečeva in ozrejo se proti nama. Kar eden čez drugega začnejo govoriti. Zaslišim glasen pisk piščali, da mi gre kar skozi ušesa.
»Postavite se v vrsto in se lepo eden za drugim predstavite.« reče blondinka.
»Jaz sem Tayler, star sem 16 in… em… če koga zanima nimam punce.« pove prvi fant. Punca, ki je na vrsti kot druga zavije z očmi… čakaj kaj? Ni mogoče… to ne more biti ona…
Hej!
Tukaj je končno novi del!
Če vam je všeč likajte in komentirajte!
BLONDINKA: https://i.pinimg.com/originals/0c/49/d4/0c49d47c60d1398240b3fe8b4576aa0d.jpg
TAYLER: https://i.pinimg.com/474x/f4/48/a2/f448a2a93073021e0686cfd35db4aab8.jpg
Lp. Ilovecandy
»Ja tako.« odgovorim in obedve planeva v smeh.
»Še vedno se pa morava pogovoriti o tvojem govorjenju.« se zresni mama.
»Samo njej bi tako rekla, ker je res to!« ji povem.
»Danes me je poklicala njena mama in mi povedala kaj si storila.« je še bolj resna.
»Kaj?«
»Da si jih pustila pod čolnom in to celo noč! Kayla s sebe še vedno spravlja zelene konce morske trave.« mi pove.
»Saj sta sama povedala, da ne potrebujeta pomoči. Še večkrat sem ju vprašala!« rečem vznemirjeno.
»Vem. Ampak… saj veš kakšna je Kayla.« reče mama kakor, da sva najboljši prijateljici in se pogovarjava o vsem. »No kakor koli. Pojdi spat. Jutri je tvoj prvi dan v »službi«.«reče in odidem v sobo.
»Jutro ljubica!« mama me stresa za ramena.
»Ja mami! Že vstajam!« rečem in vstanem iz postelje. Oblečem si oranžne kopalke, ki sem jih že pred enim tednom (ko se še nismo preselili) po pošti dobila iz Malibuja. Čez njih si oblečem še oranžno majico z velikim napisom MALIBU RESCUE in črne kratke hlače.
»Sem že!« rečem, ko pridirjam po stopnicah dol.
»Kar v avto!« reče mami in hitro sedem v avto. Ko se vozimo približno pet minut, mami ustavi pred veliko stavbo z velikim napisom MALIBU RESCUE.
»Vav!« izustim in mami se mi široko nasmehne.
»Kar pojdita. Iskat vaju pridem ob 15.30!« reče in z Brianom skočiva iz avtomobila. Sem pozabila omeniti, da je bil tudi on sprejet? Avtomatsko oba stegneva eno roko v stran in ploskneva. Skupaj rečeva:
»Super je!« in se odpraviva proti vratom, kjer naju čaka mlada, na pogled prijazna blondinka.
»Zdravo.« reče in se prisrčno nasmehne. »Tukaj so še drugi »sodelavci« iz vajine ekipe. Mimogrede, vsi ste novi.« doda in se odmakne. V vrsti stojijo dva fanta in ena punca, vsi oblečeni v opremo in se pogovarjajo.
»Zdravo!« rečeva in ozrejo se proti nama. Kar eden čez drugega začnejo govoriti. Zaslišim glasen pisk piščali, da mi gre kar skozi ušesa.
»Postavite se v vrsto in se lepo eden za drugim predstavite.« reče blondinka.
»Jaz sem Tayler, star sem 16 in… em… če koga zanima nimam punce.« pove prvi fant. Punca, ki je na vrsti kot druga zavije z očmi… čakaj kaj? Ni mogoče… to ne more biti ona…
Hej!
Tukaj je končno novi del!
Če vam je všeč likajte in komentirajte!
BLONDINKA: https://i.pinimg.com/originals/0c/49/d4/0c49d47c60d1398240b3fe8b4576aa0d.jpg
TAYLER: https://i.pinimg.com/474x/f4/48/a2/f448a2a93073021e0686cfd35db4aab8.jpg
Lp. Ilovecandy
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
cool! upam, da tista to ne more biti ona ni Kayla.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Se grem stavit da je Kayla. SE GREM STAVIT!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super pišeš! dorbo opisuješ! zakon! res me že "firbec matra" kdo je...
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zihr je una kayla haha, al pa..kera njena prjatlca mby..
bdw kam že grejo oz. kje so trenutno?v kinu?avdiciji?
sem že pozabla heh
bdw kam že grejo oz. kje so trenutno?v kinu?avdiciji?
sem že pozabla heh
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...



Pisalnica