Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: HARRY´S FAMILY 1. del

HARRY´S FAMILY 1. del

14
živjo, tukaj je 1. del moje zgodbe.( dogaja se po otroku prekletstva, ko vsi otroci razen Lily zaključijo bradavičarko ) čim bolj komentirajte, če vam bo všeč jih napišem več. :blush::upside_down:
P.S: pohvala vsem,ki pišete v pisalnici vaše zgodbe so zakon!:blush:

GINNY : Z Harryem, Hermiono, Ronom in Drecom smo bili na king´s krossu . Čakali smo na Lily ,Albusa, Scorpiusa in Rose. Z Hermiono sva komaj čakali, da vidiva svoje otroke , Dreco pa je bil videti malo živčen.
V daljavi smo zaslišali vlak in ga kmalu tudi zagledali. Tik za tem , ko se je ustavil, so iz njega planili veseli študentje, Albus, Scorpius in Rose so bili med zadnjimi. Lily pa je v gruči hihitajočih se deklet iztopila zadnja. Takoj so planili k nam . Najprej me je objel Albus, nato pa še Lily. Rose je planila k Hermioni, nato pa še k Ronu. Scorpius Dreca ni objel ampak mu segel v dlan in Dreco je dejal ˝ Čestitam za maturo opravljeno z odliko . ˝ ˝ Hvala oči. ˝ Nato sem vprašala Dreca in Scorpiusa, če bi se nam pridružila , a je Dreco povabilo zavrnil češ da imata opravke na Prečni. Zato sta se kmalu izdejanjila , verjetno tja, mi pa v našo kuhinjo.

HARRY : Ko smo prišli domov smo se vsedli za mizo in začeli jesti. Lily je takoj začela razlagati kako suuuuuuper res suuuuuuuuuuuuuuuper se je imela na bradavičarki in za trenutek sem si zaželel, da bi se vrnil tja. Albus nam je podrobno opisal vse tekme quiditcha, pri čemer mu je pomagala Rose, ki je povedala, da bi morali maturo spremeniti v bolj zahtevno ( opravila jo je z odliko in edina ocena na njenem spričevalu je bila I, kot izjemno ) Ron je k temu dodal le : ˝ Se vidi, da ima moje možgane ˝ in Ginny in jaz sva se zasmejala Hermiona pa ga je oklufotala.

RON : Bil sem zadovoljen, moj trebuh je bil poln a sem si klub temu odrezal še en kos peciva, nato sem s polnimi usti začel razlagati, kako nama s fredom posel v VRAŽJIH VRAGOLIJAH BRATOV WEASLEY cveti. Vsi so ( nimam pojma zakaj ) samo zavijali z očmi. Hermiona in Harry sta začela razlagati, kakšna gneča je ta teden na ministrstvu in sploh nista opazila , da so otroci mad tem odšli od mize.

HERMIONA : ko smo povečerjali sta šla Harry in Ron od mize jaz pa sem ginny pomagala pospravljat. Nenadoma se je iz Albusove sobe zaslišal pretresen krik.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
cool zgodba!
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nadaljuj!
2
 
hvala, bom <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
PROSIM NADALJUJ!!!!! TA ZGODBA JE TOK COOL! SPLOH PA ZATO KER V NJEJ GOVORIJO RAZLIČNI LUDJE
2
 
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
heyy moja zgodba ima eno napako in sicer : fred je mrtev ( na žalost ) ron si vražje vragolije bratov weasley deli z georgem . vsaj upam , da jih nisem zamešala.
:smile:
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
suuuuuuuuuuper jeeee
samo, fred je umrl. si mislila, da gre v vražjih vrgaolijah bratov wealsey, posel dobro ronu in GEORGU?
Super je!
Lp,
Super sister:sparkling_heart:
2
 
LL iz HP❤️❤️
Ja saj je napisala v komentarju!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! Hitro nov del!
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uuuuu kul! Všeč so mi zgodbe po knjigah kaj za zgodi potem.
Tudi sama pišem eno tudi o Harryu!
2
 
LL iz HP❤️❤️
LL iz HP❤️❤️
Ups zdaj vidim da veš ker si jo komentirala🤭
 
ja super zgodbo pišeš <3
 
LL iz HP❤️❤️
Hvala ti tudi
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG najboljša zgodba!!!!!!!!!!!!! Hitro napiši novo!!!!!!!!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
1
 
Emma

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Sledi v temi 1. del

Ogledov: 7 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Rdeča (orig. Red) 5. del

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 2. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Notes from Below the Surface🖤 1. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 1. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 17. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Evin dnevnik, 3. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Zakrito: Novo življenje 1. del

Ogledov: 65 Odgovorov: 6
 
6
........... potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kaj naj

mam problem vsi me zafrkavajo ker so 3 fantje iz mojga razrreda vame. jaz nisem v njihhh.skoz govorijo ko si grejo na zivce :pojdi h svoji *****.to me zelo prizadane.nevem kaj naj .prosim po,agaljte ker se to dogaja vec kot 2 letiiiiiiiiiiii...
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hejj, js bi clean pa coastal girl aesthetic ...
 
soriii k zdle sele vidmm anyway ful je KJUUUT
 
Glasujm za Rose-blackpink🩷:black_heart::sparkles:
 
3:scream::scream::scream:
 
sem ti že prrej odgovorila v nab.
 
omg real:joy::joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::smile::sweat_smile::s
 
A lahko naredis zimskega
 
Predsednik
Draga pancakes_girl ! Lepo in dobro razmišljanje. ...
 
ugh nimam pojma js nvm ce se bom se sla ...
 
Hmm... mogoče prsti na nogah? Pa mezinc?
 
čimprej nadaljevanje......................................me ...