Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Izgubljen spomin 3. del

Izgubljen spomin 3. del

9
Odprla je vrata.
"Ojla!
"Pozdravljeni, prinesel sem pošto.
"Ooo! Hvala!
"Ni zakaj, nasvidenje.
Oh, le poštar je bil... Kakšna škoda. Kako sem lahko mislila da je bil Jonas. Spet je pozvonilo. Je poštar kaj pozabil? Mami je spet odšla do vrat in jih odprla. Pred sabo je zagledala mladega mladeniča in komaj kaj rekla ko sem ji jaz skočila v besedo.
"O! Zdra....
"JONAS!!!!!!!
Sem zakričala in stekla do njega. Kaj mi je bilo da sem stekla do njega saj sem bila skoraj tako blizu da bi ga kar objela.
"Hej!
Je rekel z veselim glasom.
"Se opravičujem, kako ti je ime?
Je vprašala moja mami in se čudila kdo je to.
"Am... Jonas sem. Me veseli.
"Tudi mene veseli. Zakaj pa si tukaj?
"Sari sem prišel pomagati pri domači nalogi ker sva se tako zmenila.
"Aaaaa! Zdaj pa vem. Sara mi je rekla da boš prišel.
"Pridi greva v mojo sobo.
Sem mu potiho rekla in mu namignila do vrat moje sobe. Stekla sva do sobe in odprla vrata.
"Wow! Če bi jaz bil punca bi mi najbrž bilo to všeč.
Je rekel Jonas s smešnim glasom
"Hahahahah! Daj pridi sem zraven mene za mizo.
Sem mu rekla a sem še vedno bila zardela do ušes a hkrati vesela.
"Kaj najbolj ne razumeš?
Me je vprašal Jonas.
"No tele poštevanke...
"Hah! Stara ista ti!
"Kaj?
"No tudi ko si imela spomin ti poštevanka ni šla dobro.
"Kaj res?
"Jp. Dobro, pomagal bom kolikor bom lahko.
"Hvala Jonas.
Sem komaj izgovorila saj mi je bilo nerodno.
"Ni zakaj!
Se mi je nasmehnil in gledal po zvezkih. Približno 1 uro sva rabila da sva naredila in nalogo in razložil mi je snov. Potem pa me je skoraj razpočilo od radovednosti:
"Kako si ugotovil da sem tu?
"No ja. Šel sem tam kamor si mi naročila in videl sem tvojo teto. Povedal sem ji da te iščem.
"že, ampak peš ne moreš sem tako hitro.
"Tvoja teta me je zapeljala do bloka in mi povedala številko.
"Oh, hvala teti Maši.
Sem rekla in spet začela gledati proti zvezku. Ura je bila že 16:30 potem pa me je Jonas vprašal:
"Bi šla z mano na en čaj?
"Z veseljem.
Sem rekla in sem se nasmehnila a v sebi sem si še vedno mislila:
"Kaj počneš? Pa če je s Claro! Kaj če je v Claro?
Odšla sva iz sobe in videla mami.
"O! Kam pa kam vidva?
"Na en čaj.
Sem odgovorila mami z nasmeškom in tistim obrazom: Prosim!!!!!!!!!
"Si vse naredila?
"Sem mami.
"Prav. Uživajta!
Je zaklicala a preden je izrekla sva že zaloputnila vrata.
"Poslušaj Sara...
"Ja?
"Ko si imela spomin se nič nisva družila.
"Ni problema Jona...
"In nikoli ti nisem povedal zakaj ne...
Čakala sem na napetost gledala sem v tla med hojo in razmišljala da bo mogoče rekel da je s Claro...
"No... Ja... Zelo si prijazna in fajna ampak...
"Oh... A me bo hudo bolelo ker če me bo mi ne povej.
Sem rekla in ga pogledala v oči.
"No nevem če te bo...
"Prav, povej
Sem rekla in zajela sapo da bom mogoče vsak čas znorela.
(se nadaljuje)
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super komaj čakam nov del.
3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ZAHTEVEM NOV DEL!!!!!
KAKO SI MI LAHKO TO NAREDILA??? NE MOREŠ SE USTAVIT SREDI NAJBOLJ NAPETEGA TRENUTKA IN NAPISATI (se nadaljuje) !!!! KAKO SI MI LAHKO TO STORILA???????????????????????????????
Ampak... ti oprostim.
Lp.
2
 
Hahahahahah! Da bo bolj napeto 😉
 
TI SI NAJBOLJŠA !!!!!!!!!!!!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE A SI TI RESNA?? JST RABIM BRAT NAPREJ!! JST RABIM VEDET KAJ SE BO ZGODILO!
2
 
Hahahahahah
 
js tut
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
TI SI NAJ NAJ NAJ BOLJŠA NAREI NOV DEL
1
 
Awwww hvalaaaa 💞
 
RES !!!!!!!!!!! vem da je težko ampak vsaj jutri pls ( upam da je Jonas zaljubljen v Saro)
 
(da je težko nareit nov del) takoj se grem naročit na tebe
 
Ooooo hvalaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
NE MOREŠ KAR TAKO KONČAT!!!!!!! PRIŠLA SI DO NAJBOLJ ZANIMIVEGA DELA IN TI SE KAR USTAVIŠ IN PUSTIŠ, DA MORAMO POČAKATI NA NASLEDNJI DEL!!!!!! Drugače pa super zgodba:upside_down:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
atrinjam se z No name in Ilovecandy!!!!
zahtevam naslednji del drugače te prijavim policiji:joy:. res super zgodba. kmalu želim videt nov del!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Lolita Simple 3. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

Češnjevo drevo 1. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

NAJIN ZADNJI TRENUTKI 1. del

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
2
Lunca
Objava:

Moje pesmi 6.del

Ogledov: 57 Odgovorov: 1
 
0
MEE
Objava:

ključ do srca

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
1
Blue ocean
Objava:

Zagledan Ocean na jugu 2.del

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
0
damnKakoHitroOdrastemo potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

otroštvo

jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

drgač ful dobra ideja zdej pa nevem s katero ...
 
Omg tt vesolček je tok kjut
 
Jaaa bi ker sem len človek.
 
hvala za povezavo hartstoper sm lih preprala ...
 
Živjo, imam nekaj napotkov za vnaprej: Najprej, ...
 
Ful je dobr in zanimivo in mi je ful vsec ...
 
Hej sem si prebrala vse tvoje bloge (odkrila ...
 
First of all pohvala pac top objava se mi ...
 
ni ti treba naredit cele objave za to k to ...