KATTIE DONN
"Erric! Živ si!" vzkliknem. "Itak da sem, pa ja ne misliš da bi se pustil ubiti Blackmanu? Malo moram paziti tudi na svoj ugled, veš" se zasmeji. Odkamnem se od njega, da dam prostor Angelini, ki ga poljubi, in vsi si mislimo: "kako kjut." In seveda mora Jan takoj prekiniti ta trenutek: "Saj vsi vemo, da smo še v tej hudičev koči?" vpraša. "Ja ja, pojdimo," zavijem z očmi. Odidemo ven iz hiše. "Poglejte," reče Kaja, "naša ladja je tu!" "Torej nam ne bo treba čez igrico!" vzklikne Ana. "Poglejte, pred vhodom je en list!" reče Lili. Vzamem ga in ga na glas preberem:
Pripeljali smo jo, da vam ne bo treba še čez eno misijo. Bravo, junaki. Srečno še naprej,
Tigery, Pony, Zizzy, Giraffy in Mimi.
"Kdo so to?" se začudi Jack. "Junaki iz ene igrice," pove Nika. "Ok, pa pojdimo nazaj," reče Charlie. Skočimo na ladjo in ta nas odpelje nazaj v štab. "No, zdaj pa pojdite v šolo," se Demonom nasmehne Erric. "Veliko ste je že zamudili." "Daj no, Erric, pusti nas uživati," reče za nami znan glas. Obrenmo se. Žiga je! Ni več duh, živ je! "Kako pa to, da si spet živ?!" vpraša veselo Jan. "Ko ste ubili Blackmana, so se izničili tudi vsi njegovi uroki," nam pojasni. "Torej sta živa tudi Zero in Brian?" vpraša Phoebe. "Itak, da sva," se zasliši fantovski glas. In res, oba sta živa. Phoebe objame Zera, Brian pa reče: "Kaj? Saj sem jaz tvoj brat, ne pa on!" "Bučo," se zasmejim in mu stečem v objem. "Lepo t je spet videti, sestrična!" reče on. "Hvala enako," se zasmejim ko se ločiva. "No, Jack, pa vam je le uspelo," reče Zero. "Ni bilo ravno lahko," prizna Jack, "ampak je naš trud zdaj poplačan."
KAJA ADAMS
"Blagor vam," zavzdihnem, "vi nimate več problemov. Nas pa so zdaj začeli napadati Angeli teme." "In to je nekaj drugega kot Temni angeli," reče Urban. "Aja'" se začudi Kattie. "Ja," zavzdihne Jan, "Angeli teme so veliko bolj nevarni, zlobni in močni od Temnih angelov." "Najprej se delajo prijazne in delajo dobra dela," zarenči Gal, "potem pa ti zarijejo nož v hrbet, včasih celo dobesedno!" "A msilite, da vam ne bomo pomagali?" se nasmehne Erric. "A res?" pogledam. "Ja! Zdaj smo prijatelji. In dolžni smo vam uslugo; brez vas ne bi nikoli premagali Blackmana." "Torej zgodbe še ni konec!" vzklikne Hope.
SE NADALJUJE....
**************************************************************************************************************************
Hej družba! Zdaj bom pisala naprej zgodbo, le da bo drug naslov. Kakšen pa, pa še ne vem. Hvala vsem, ki berete to zgodbo in me podpirate!!
Lp, Kattie :headphones::guitar:
"Erric! Živ si!" vzkliknem. "Itak da sem, pa ja ne misliš da bi se pustil ubiti Blackmanu? Malo moram paziti tudi na svoj ugled, veš" se zasmeji. Odkamnem se od njega, da dam prostor Angelini, ki ga poljubi, in vsi si mislimo: "kako kjut." In seveda mora Jan takoj prekiniti ta trenutek: "Saj vsi vemo, da smo še v tej hudičev koči?" vpraša. "Ja ja, pojdimo," zavijem z očmi. Odidemo ven iz hiše. "Poglejte," reče Kaja, "naša ladja je tu!" "Torej nam ne bo treba čez igrico!" vzklikne Ana. "Poglejte, pred vhodom je en list!" reče Lili. Vzamem ga in ga na glas preberem:
Pripeljali smo jo, da vam ne bo treba še čez eno misijo. Bravo, junaki. Srečno še naprej,
Tigery, Pony, Zizzy, Giraffy in Mimi.
"Kdo so to?" se začudi Jack. "Junaki iz ene igrice," pove Nika. "Ok, pa pojdimo nazaj," reče Charlie. Skočimo na ladjo in ta nas odpelje nazaj v štab. "No, zdaj pa pojdite v šolo," se Demonom nasmehne Erric. "Veliko ste je že zamudili." "Daj no, Erric, pusti nas uživati," reče za nami znan glas. Obrenmo se. Žiga je! Ni več duh, živ je! "Kako pa to, da si spet živ?!" vpraša veselo Jan. "Ko ste ubili Blackmana, so se izničili tudi vsi njegovi uroki," nam pojasni. "Torej sta živa tudi Zero in Brian?" vpraša Phoebe. "Itak, da sva," se zasliši fantovski glas. In res, oba sta živa. Phoebe objame Zera, Brian pa reče: "Kaj? Saj sem jaz tvoj brat, ne pa on!" "Bučo," se zasmejim in mu stečem v objem. "Lepo t je spet videti, sestrična!" reče on. "Hvala enako," se zasmejim ko se ločiva. "No, Jack, pa vam je le uspelo," reče Zero. "Ni bilo ravno lahko," prizna Jack, "ampak je naš trud zdaj poplačan."
KAJA ADAMS
"Blagor vam," zavzdihnem, "vi nimate več problemov. Nas pa so zdaj začeli napadati Angeli teme." "In to je nekaj drugega kot Temni angeli," reče Urban. "Aja'" se začudi Kattie. "Ja," zavzdihne Jan, "Angeli teme so veliko bolj nevarni, zlobni in močni od Temnih angelov." "Najprej se delajo prijazne in delajo dobra dela," zarenči Gal, "potem pa ti zarijejo nož v hrbet, včasih celo dobesedno!" "A msilite, da vam ne bomo pomagali?" se nasmehne Erric. "A res?" pogledam. "Ja! Zdaj smo prijatelji. In dolžni smo vam uslugo; brez vas ne bi nikoli premagali Blackmana." "Torej zgodbe še ni konec!" vzklikne Hope.
SE NADALJUJE....
**************************************************************************************************************************
Hej družba! Zdaj bom pisala naprej zgodbo, le da bo drug naslov. Kakšen pa, pa še ne vem. Hvala vsem, ki berete to zgodbo in me podpirate!!
Lp, Kattie :headphones::guitar:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:thumbsup::thumbsup:Super:thumbsup::thumbsup:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jejjjjj!!!!!!!! Zagotovo bom brala tudi tvojo novo zgodbo!!!!!!!!:heart::sparkling_heart::sparkling_heart::heart::grinning::grinning::grinning::heart_eyes:
1
Moj odgovor:
viernheim
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
kako nej ratam bl verna +ne strinjam se čist s cerkvijo
hj,
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3



Pisalnica