Zbudila sem se in si rekla:
"To so bile le sanje! Danes je moj rojstnj dan zagotovo!
Vstala sem se in zagledala mami. Čudno sem jo pogledala ker mi ni rekla vse najboljse. rekla sem ji:
"Ahm... Moj rojstni dan je!!!
"Ljubica imela si ga včeraj...
"Kaj?????!!!!!?????
"Ja.
"To pomeni da sta vidva...
"Ja čarovnika sva.
"Oprosti mami a še vedno ne verjamem.
"Prav. Tukaj imaš dokaz.
Iz svoje torbe je vzela dolgo rjavo palico. Trikrat je zamahnila z njo in zajtrk se je sam kuhal. Bila sem brez besed.
"Ne saj sanjam...
"Ne Emma. Ne sanjaš.
"Aa... Kaj... Ampak... o moj bog. Kako?
"Emma ti si iz čarovniške družine.
"Zakaj potem živimo v tem svetu?
"No... Veš...
"Kaj?
"Ah...
je dahnila in me pogledala v oči.
"Glej... Jaz nisem tvoja prava mami...
"Kaj?
"Ja.
"Kdo pa je moja prava mami potem?
"Tvoja starša sta čarovnika.
"Res? Kje živita.
"Emma v tem je težava...
"V čem.
Pogledala me je v oči kot da bi se hotela zjokati.
"Ne vemo kje sta! In...
"In?
"Jaz sem od tvje mami sestrična.
"Lagala si mi? Ves ta čas?
"Glej jaz...
"Nehaj! Jutri me odpelji na bradavico ali karkoli je že in me pusti!
Nisem morala verjeti. Ni moja mami... Hočem poiskati mojo pravo mami! Kako naj ji zdaj pravim... Sara? Oh... Pretežko je.
Mami je vstopila v mojo sobo in mi prinesla zajtrk.
"Še enkrat oprosti...
"Pojdi ven prosim!
Mami je odšla in zaprla vrata.
Pogledala semkaj so si sošolci pisali. Kako bi rada povedala moji bff kaj se dogaja... Kaj pa če bi ji?...
Začela sem jo klicati ko je v sobo pridrvela mami.
"Prosim te, ne povej da si čarovniške krvi!
"Oh... Prav ne bom. Zdaj pa pojdi ven!
Javila se je in pozdravila.
"Hej Emma!
"O hej Alisha!
"Kako si?
"Oh... Kar vredu...
"Res? Ne nekaj mi skrivaš...
"Ok prav... Glej dolgočasim se in nisem vredu.
"No saj imaš mene!
"Ja vem.
Nekaj časa sva se pogovarjali nato pa sva odšli odšla sem dol na kosilo a se nisem hotela pogovarjati. Isto je bilo z večerjo... Mami mi ni prišla reči lahko noč... Tudi prav! Sem si rekla in zaspala. Zbudila me je močna svetloba mami ki je odprla vrata in rekla.
"Na bradavičarkk greš!
"Prav pridem.
Sem rekla z nejevolnim glasom in odšla po stopnicah. Nisem vedela na kateri vlak naj grem zato sem jo vprašala.
"Na kateri vlak grem?
"Mmm... tukaj piše 9¾
"To ne obstaja mami!
Vzela sem karto in prebrala.
"Mogoče je napaka.
"Mogoče a na kateri vlak greš še vedno ne vemo.
"Prav imaš...
Sem rekla in napela možgane.
(se nadaljuje)
Upam da vam je bilo všeč! :grinning:
Prebrala sem da vas veliko komaj čaka nov del in hvala za 12 lajkov v 1.delu. Lp love to :dancer::cartwheel:
"To so bile le sanje! Danes je moj rojstnj dan zagotovo!
Vstala sem se in zagledala mami. Čudno sem jo pogledala ker mi ni rekla vse najboljse. rekla sem ji:
"Ahm... Moj rojstni dan je!!!
"Ljubica imela si ga včeraj...
"Kaj?????!!!!!?????
"Ja.
"To pomeni da sta vidva...
"Ja čarovnika sva.
"Oprosti mami a še vedno ne verjamem.
"Prav. Tukaj imaš dokaz.
Iz svoje torbe je vzela dolgo rjavo palico. Trikrat je zamahnila z njo in zajtrk se je sam kuhal. Bila sem brez besed.
"Ne saj sanjam...
"Ne Emma. Ne sanjaš.
"Aa... Kaj... Ampak... o moj bog. Kako?
"Emma ti si iz čarovniške družine.
"Zakaj potem živimo v tem svetu?
"No... Veš...
"Kaj?
"Ah...
je dahnila in me pogledala v oči.
"Glej... Jaz nisem tvoja prava mami...
"Kaj?
"Ja.
"Kdo pa je moja prava mami potem?
"Tvoja starša sta čarovnika.
"Res? Kje živita.
"Emma v tem je težava...
"V čem.
Pogledala me je v oči kot da bi se hotela zjokati.
"Ne vemo kje sta! In...
"In?
"Jaz sem od tvje mami sestrična.
"Lagala si mi? Ves ta čas?
"Glej jaz...
"Nehaj! Jutri me odpelji na bradavico ali karkoli je že in me pusti!
Nisem morala verjeti. Ni moja mami... Hočem poiskati mojo pravo mami! Kako naj ji zdaj pravim... Sara? Oh... Pretežko je.
Mami je vstopila v mojo sobo in mi prinesla zajtrk.
"Še enkrat oprosti...
"Pojdi ven prosim!
Mami je odšla in zaprla vrata.
Pogledala semkaj so si sošolci pisali. Kako bi rada povedala moji bff kaj se dogaja... Kaj pa če bi ji?...
Začela sem jo klicati ko je v sobo pridrvela mami.
"Prosim te, ne povej da si čarovniške krvi!
"Oh... Prav ne bom. Zdaj pa pojdi ven!
Javila se je in pozdravila.
"Hej Emma!
"O hej Alisha!
"Kako si?
"Oh... Kar vredu...
"Res? Ne nekaj mi skrivaš...
"Ok prav... Glej dolgočasim se in nisem vredu.
"No saj imaš mene!
"Ja vem.
Nekaj časa sva se pogovarjali nato pa sva odšli odšla sem dol na kosilo a se nisem hotela pogovarjati. Isto je bilo z večerjo... Mami mi ni prišla reči lahko noč... Tudi prav! Sem si rekla in zaspala. Zbudila me je močna svetloba mami ki je odprla vrata in rekla.
"Na bradavičarkk greš!
"Prav pridem.
Sem rekla z nejevolnim glasom in odšla po stopnicah. Nisem vedela na kateri vlak naj grem zato sem jo vprašala.
"Na kateri vlak grem?
"Mmm... tukaj piše 9¾
"To ne obstaja mami!
Vzela sem karto in prebrala.
"Mogoče je napaka.
"Mogoče a na kateri vlak greš še vedno ne vemo.
"Prav imaš...
Sem rekla in napela možgane.
(se nadaljuje)
Upam da vam je bilo všeč! :grinning:
Prebrala sem da vas veliko komaj čaka nov del in hvala za 12 lajkov v 1.delu. Lp love to :dancer::cartwheel:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Res, res, res, res dobra zgodba! Pravzaaprav odlična!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ja
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!
UuuuuuuuuuuuuvvvvVaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa novvvvv deLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Lp
Golmanka
UuuuuuuuuuuuuvvvvVaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa novvvvv deLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Lp
Golmanka
1
Moj odgovor:
ejnevem67
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
situationship ki se vlece predougo.
No to pisem anonimno ker nikol ne ves ka bo ampak pac ta situationship se predougo vlece, gre pa med mano in med osebo ki jo bomo klicali Kruh, Kruh pa js ne zivima tok blizu, Oba js in kruh sma fanta in on je "biu" gej in ni vec in je govoriu kk je "bi" ampak to je sam izgovor ker so se pac norcevali iz njega v soli in noce priznat tega, torej use se je zacelo nevem okol leta 2021, ko sta dve frendici mi ga pokazale pa pac mene njemu in pol ni blo nc iz tega sam tk dodala sma se pa pol mal snepala pol pa nc in pol okol leta 2024 ga js mal za foro dodam in pol si SKOS snepama skos pisema pa tk in je use super pol pa pac spet nc IN zacetku leta 2025 se je to spet ponovlo ampak zdej sma dejansko prsla nekam in na koncu mi je nek spis napisu neki kk nemorma bit prjatla pa take sploh nevem in pol sma se enkrat vidla u zivo nek in zdej sma si spet snepala pa to sam me ignogira, in fora je da grema na skor iste sredne sole cist blizu bo in itak bo cudno in ena frendica gre na enako ko on in mi ga lah po vsej moznost zrihta torej ja nevem a mate kak nasvet kr js se pac nemorm od njega odpovedat nevem zaka ampak ja hvala useen
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChsSEwjSpcDY946VAxV3nYMHHcM2K60YACICCAEQABoCZWY&co=1&



Pisalnica