Padla sem na tla. Pogledala sem svojo roko. Na njej je bila boleča rana. Ni tekla kri. Samo zelo je bolelo.
»Prosim nehaj!« sem zavpila. Ni nehal. »Prosim Luke! Nehaj! Ne zdržim več! NEHAJ!« sem zavpila zadnjo besedo, da je odmevalo po gozdu. Luke je odmaknil svojo roko in jo skril za hrbet. Obrnil mi je hrbet, da nisem mogla videti ampak sem še vseeno vedela, da se joče. Zbežal je med drevesi stran od mene. Pustil me je ležati sredi velikega temnega gozda. Ogledala sem si okolico ter ugotovila, da bom izhod našla bolj težko. Moja edina možnost je bil Luke.
»Luke! Pridi nazaj tvojo pomoč potrebujem!« sem zavpila kolikor sem mogla. Moje oči so bile onemogle. Počasi sem jih zaprla in zaspala. Moje sanje so bile čudne. Zdajle vam o njih ne bom razlagala, saj so bile zelo osebne.
Zbudila sem se. Še vedno sem ležala na isti trati, v istem gozdu, v istem mestu, v isti državi, na isti celini… no kakorkoli. Vstala sem ter zakričala
»Luke! Kje si? Potrebujem te!« nisem se počutila kot po navadi, ko sem koga klicala. Bilo je… … brez moči… Oh ne. Samo še tega je manjkalo. Moje moči so ob Lukovem šoku pošle. Kako je to mogoče? Vstala sem in odšla po poti proti gozdu. Kar naenkrat sem padla v luknjo…
Hoj.
Ta del je bil karatek saj je bil to UVOD.
Tukaj so še slike:
Bella: https://i.pinimg.com/originals/35/6c/63/356c63b6d105c18578d588e0ff04755c.png
Luke: https://i.pinimg.com/originals/d1/8f/53/d18f531a6cd989204324aa38e1e04f45.jpg
Lp. Ilovecandy
»Prosim nehaj!« sem zavpila. Ni nehal. »Prosim Luke! Nehaj! Ne zdržim več! NEHAJ!« sem zavpila zadnjo besedo, da je odmevalo po gozdu. Luke je odmaknil svojo roko in jo skril za hrbet. Obrnil mi je hrbet, da nisem mogla videti ampak sem še vseeno vedela, da se joče. Zbežal je med drevesi stran od mene. Pustil me je ležati sredi velikega temnega gozda. Ogledala sem si okolico ter ugotovila, da bom izhod našla bolj težko. Moja edina možnost je bil Luke.
»Luke! Pridi nazaj tvojo pomoč potrebujem!« sem zavpila kolikor sem mogla. Moje oči so bile onemogle. Počasi sem jih zaprla in zaspala. Moje sanje so bile čudne. Zdajle vam o njih ne bom razlagala, saj so bile zelo osebne.
Zbudila sem se. Še vedno sem ležala na isti trati, v istem gozdu, v istem mestu, v isti državi, na isti celini… no kakorkoli. Vstala sem ter zakričala
»Luke! Kje si? Potrebujem te!« nisem se počutila kot po navadi, ko sem koga klicala. Bilo je… … brez moči… Oh ne. Samo še tega je manjkalo. Moje moči so ob Lukovem šoku pošle. Kako je to mogoče? Vstala sem in odšla po poti proti gozdu. Kar naenkrat sem padla v luknjo…
Hoj.
Ta del je bil karatek saj je bil to UVOD.
Tukaj so še slike:
Bella: https://i.pinimg.com/originals/35/6c/63/356c63b6d105c18578d588e0ff04755c.png
Luke: https://i.pinimg.com/originals/d1/8f/53/d18f531a6cd989204324aa38e1e04f45.jpg
Lp. Ilovecandy
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Aja. Komentirajte če boste brali mojo zgodbo,ker čene je ne bom nadaljevala, ker mi to ponavadi pomeni kot tvoja zgodba je 'butasta'.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bom spremljala.
P.S. Hvala za voščilo!
P.S. Hvala za voščilo!
1
Ni zakaj.
HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oooo meni je všeč! Spremljam!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vav hvala ker si izbrala mojo idejo in itak spremljam!:heart::heart::heart::heart_eyes:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kooook kul:kissing_heart:
0
Moj odgovor:
Popškorn
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Prejrana
js mam tako tezavo fa sm prehranjemea in podhranjena skp, zato vas prosim da me ne klicete popškorn. ampak ne , heci na stran to je dajansk moj problem. pac js sm ful suha ampak debela hkrat, majkemi. ko sem pogledam v pon v spegl sm debela v petek pa suha. a to je normaln, pa a ama js motne prehranjevanja. mogoc pa sam rabm spegle hval za razumevanje
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...



Pisalnica