Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Layla in sestrična Kessy - BOŽIČNI DETEKTIVKI 1. del

Layla in sestrična Kessy - BOŽIČNI DETEKTIVKI 1. del

5
ZVEČER

LAYLA: Mami, kdaj pridejo Wendellgrlovi?
MAMA: Rekli so, da okoli 22 ure. Tako, da zdaj v kratkem.
LAYLA: A mora priti tudi Kessy?
MAMA: Ja. In prosim lepo se obnašaj do nje. Velja?
LAYLA: Velja.
(pozvoni hišni zvonec)
MAMA: Super. Ravno prav. In ne pozabi, bodi prijazna do nje, karkoli se zgodi.
LAYLA: Obljubim.
(mama odpre vrata in se objame z Laylino teto)
TETA: Hej. Kako si Nika (to je Laylina mama)?
MAMA: Dobro, pa ti?
TETA: Tudi. O, kako pa si ti Layla. Velika si. Vidim, da si zrasla od zadnjič.
LAYLA: Dobro sem. In hvala za kompliment. Je Kessy z vami?
TETA: Ja, seveda. V avtu je še. Grem ji pomagat s prtljago. Mimogrede, jaz ne bom ostala tu. Tu bo ostala samo Kessy. Ostali gremo v New York k babici.
LAYLA: Kaj, samo Kessy ostane?
TETA: Ja. (teta odide ven in pomaga Kessy s prtljago. Nato Kessy in teta prideta noter s tremi kovčki in dvema torbama)
KESSY: OMG. Saj ne morem vrjet. Moja Sestrična Layla. Hej, kako si kaj?
LAYLA: Dobro, ti?
KESSY: Tudi.
TETA: Tako, jaz zdaj grem. Adijo.
LAYLA, KESSY IN MAMA: Adijo.
(teta odide)
MAMA: Tako. Punci stuširajta se in oblecita pižamo. Šli bomo spat.
LAYLA: Okej.
(punci se stuširata (najprej Layla in nato Kessy) in se oblečeta v pižamo.)
MAMA: Lahko noč.
PUNCI: Lahko noč.

NASLEDNJE JUTRO

MAMA: Dobro jutro, punci. Vstanita in se oblecita za šolo. Danes je Zadnji šolski dan tega leta. Layla, prosim, če v šoli Kessy razkažeš prostore in jo usmerjaš.
LAYLA: Prav.
(se oblečeta in pripravita na šolo)

V ŠOLI

LAYLA: Pridi, Kessy. Tam so vrata.
KESSY: Misliš, da sem slepa? Saj vidim vrata.
(Layla zavije z očmi)
LAYLA: Tako, to je tvoja učilnica. Ti boš zdaj tukaj, jaz pa grem na angleščino. Ta učilnica pa je eno nadstropje nižje. In opozarjam te, Lan ima vodene koze, zato se ga izogibaj.
KESSY: Čakaj, a nebi moral biti potem doma?
LAYLA: Ja, a nima nikogar, ki bi ga pazil doma.
KESSY: A. Okej.

PO PRVI URI

(Layla pride po Kessy in odpre vrata učilnice, pred njimi pa stoji Kessy)
LAYLA: AAAAAaaaaaaaaa!!!!!!!! Kaj se je zgodilo s tvojim obrazom????

SE NADALJUJE...

Upam, da vam je bilo všeč in če vam je bom pisala nadaljevanje.
Lp, Lučka 2708
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zahtevam nadaljevanje!!!!!!🥰:heart_eyes:🥰:heart_eyes:🥰
1
 
NAslednji del pride 20 ali 21 januarja. Najverjetneje 20, tako da jutri.
 
Me pa veseli da ti je všeč. RTM.

Lp, Lučka 2708
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Lolita Simple 3. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

Češnjevo drevo 1. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

NAJIN ZADNJI TRENUTKI 1. del

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
2
Lunca
Objava:

Moje pesmi 6.del

Ogledov: 58 Odgovorov: 1
 
0
MEE
Objava:

ključ do srca

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
1
Blue ocean
Objava:

Zagledan Ocean na jugu 2.del

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
0
Dancer 6767 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

i need help

imam par problemčkov
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

drgač ful dobra ideja zdej pa nevem s katero ...
 
Omg tt vesolček je tok kjut
 
Jaaa bi ker sem len človek.
 
hvala za povezavo hartstoper sm lih preprala ...
 
Živjo, imam nekaj napotkov za vnaprej: Najprej, ...
 
Ful je dobr in zanimivo in mi je ful vsec ...
 
Hej sem si prebrala vse tvoje bloge (odkrila ...
 
First of all pohvala pac top objava se mi ...
 
ni ti treba naredit cele objave za to k to ...