Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: ME AND MY PERFECT BROTHER 31. DEL

ME AND MY PERFECT BROTHER 31. DEL

51
»Ev!« Pritečem v sobo. Začelo se je muditi. Brian bo čez kakšno uro in pol prišel po naju… Vstopim v sobo, kjer je bil Noah. »Kako izgledam?« Na sebi je nosil belo srajco in črne kavbojke. Nasmehnem se mu. {Čudovit si kot vedno!} Nasmehnem se mu. {Si se tako uredil zaradi Kaya?} Namenim mu izzivalen nasmešek. Noah zardi in rahlo prikima. Sploh nisem pričakovala te reakcije! Moj najboljši prijatelj se je uredil zaradi njegove simpatije, ki pa ni kar tako! Kay je njegov dober prijatelj ampak… Ne predstavljam si ga kot da bo hodil z Noahom… Ampak vse se lahko zgodi! Noahu želim vse najboljše, saj je moj najboljši prijatelj!
Potrepljam ga po ramenu. {Zagotovo boš naredil odličen vtis nanj!} Obrne se proti meni. »Resno misliš?« Nasmejano prikimam. Ponosno se zareži in se spet pogleda v ogledalo. Spomnim se, da se moram preobleči. Noahu zažugam, da naj ne vstopa, ker bo nasrkal če bo kukal. Nasmehne se in zamahne z roko. »Nebi ti tega storil. Tako ali tako mi ni jasno kaj bi mel od tega. Ne zanima me ravno žensko telo.« Planeva v smeh in prikimam. Vseeno mi nebi bilo prijetno če bi me fant opazoval pa čeprav mu je všeč nasproten spol.
Slečem si svoja oblačila. Zagrnem zaveso in odprem omaro. Ven povlečem črn nedrček, brez naramnic… Oblečem ga. Vzamem črne tangice, ki mi jih je kupila Mary za rojstni dan. Takrat sem jih skoraj vrgla v smeti a je rekla, da jih bom potrebovala. Prav je imela. Obrijem si noge in pazduhe. Sledil je najbolj veličasten del. Črno obleko sem prijala, kot da je iz zlata. Počasi zlezem vanjo. Zaprem si gumb na vratu in se pogledam v ogledalo. Moji lasje so bili še kar ravni. Nasmehnem se. Všeč sem si bila. Ta obleka mi je res pristajala. Odpravim se iz sobe k Noahu. Privzdigne obrv. »Madona punca! A nekaj manjka…« Čudno ga pogledam… {Kaj?} Iz žepa vzame črno tubo, kjer je verjetno bila krema za obraz. Nato še vzame tanjšo tubico. {Kaj je to?} Noah me grozeče pogleda. »Tvoj make-up! Še nisi videla ličil?!« Odkimam… V življenju se še jih nisem dotaknila… »Stopi sem!« Previdno stopim zraven Noaha. Odpre črno tubo. »To je puder…« Tubo stisne in ven priteče svetlo rjava krema… Nanese mi jo na obraz. Z nekakšno oranžno gobico mi puder razmaže po obrazu. Pogledam se v ogledalo. Moja koža… Bila je… Lepša! »To je maskara… Odpri oči in ne mežikaj!« Ubogam ga. Počasi in previdno maskaro položi na moje trepalnice… Želela sem pomežikniti a nisem upala. Noah še je uporabil nekakšno senčilo, barvo za obrvi in še par stvari…
»Poglej se!« Ponosno se mi nasmehne. Pogledam se v ogledalo in ostanem brez besed. {Sem to jaz?!} Noah se začne smejati in prikima. Občudujoče se opazujem v ogledalo. Ne morem verjeti svojim očem. Prvič v življenju sem se počutila lepšo… Vzamem parfum in se naparfumiram.
Noah se posveti še njegovemu 'urejanju' jaz pa se občudujem v ogledalu. Imava še dobrih petinštirideset minut preden pride Brian.


Zdravoo!
To bo to za danes… Upam da vam je bil del všeč. Se opravičujem da je tako kratek ampak sredi dela sem ugotovila da jutri pišem slovenščino in sem hitro končala… Jutri pride mby daljši del ahhaha. LYSMM GUYSSS!!!!!!!!!
EVELYNIN MAKE UP: https://www.pinterest.com/pin/517139969717548085/
https://www.pinterest.com/pin/451485931395741267/
Lp, Bad girl
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Prva! <3
Svetovno! NORO!:heart::heart_eyes::heart:
4
 
HVALAAAAA💕💕💕💕💕💕
 
jokerout
Ful dober
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
JA VALDA MI JE BIL DEL VŠEČ!!!!!!!!!! In vredu je če so nekateri krajši, ker vsak kdaj nima časa... SUPERMEGAFANTASTIČNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lp, *GG*:star_and_crescent::purple_heart::heartpulse:
4
 
HVALAAAAA💕💕💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super!!!
3
 
tysmm💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Noah pa naredi super make up..... in ti si spet naredila super del!!!!!!
3
 
hahaha HVALAAAA💕💕💕💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
superr, lol nism vedla de znajo tipi ličt punce hehe
3
 
HAHAHHAHA, jaz si to želim zto sn to napisala bahhahahaha HVALAAAA💕💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
VEŠ..................TA DEL.....................MI NI NITI MALO VŠEČ............................ZARADI.................................TEGA.........................KER..........................JE.....................................SUPER...................KOMU NE BI BILA ZGODBA ODLIČNA?
KOMAJ ČAKAM NA..........................SLONA? NE, NE. KOMAJ ČAKAM NA.............................................................................NOV DEL! TI SI.....................................ČAROVNICA? NE, NE. TI SI................................PISATELJICA PA POL!
ZDAJ PA MOJE VPRAŠANJE: KDAJ BO NOV DEL LND? (BRAVO POM1, UGOTOVILA SI KAJ JE LND!)
KOMAJ ČAKAM NA...........................................KMETA? NE, NE. KOMAJ ČAKAM NA............................NOV DEL MAMPB IN NOV DEL LND! SE ŽE VESELIM................................................ZMAJEV? NE, NE. SE ŽE VESELIM......................NOVEGA DELA ZGODBE, IZJEMNE PISATELJICE PA POL! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:hugging::innocent::innocent::yum:
Lepo se imej!
Lp, Cool Girl
5
 
HAHAHAHA, AAWWWWWWW HVALA TII CGGGGG💕💕💕💕💕💕💕POLEPŠALA SI MI DANNN💕💕💕💕💕🥺🥺🥺🥺🥺
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SVETOVNO!!!
Ko bi blo več takih punc brez maje-upa. Ampak zares pišeš takooo dobroooo. vcerja ob 11 zvecer sem šla brati vse dele od začetka do konca! Punca ce te knjige nebodo izdali jim pridem zabrisat oest obraz:joy::joy::joy::joy: No v glavnem super je!!!?

Lp Rosie:cherry_blossom:
5
 
HAHAHAHAHAHA, HVALA TIIIIIIIII💕💕💕💕💕💕💕💕🥺🥺🥺🥺🥺
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super je! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
3
 
HVALAAAA💕💕💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SVETOVNO!
NE SME SE KONČAT!:disappointed_relieved:
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

lp,
B#13:hamster::heart::hamster:
3
 
ahahha, vse se enkrt konča😔 LYSMM💕💕💕💕🥺🥺💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ZAŽIGAŠ!
3
 
HVALAA💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odličen del!!!!!
3
 
hvalaaaa💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Samo to: :ok_hand:
3
 
Hvalaaaa💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Bad Girl!!!
Ressssss svetovnoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LYSMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!
:purple_heart::purple_heart::purple_heart:
3
 
AWWW HVALAAAA!!!!!!!!💕💕💕💕💕💕💕💕LYSMM2💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ODLIČNO!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Komaj čakam na nov del!!!!:gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart:
:unicorn::unicorn:
2
 
hvalaaaaa💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
waaaaaw. danes sem vse dele preprala in svetovno noro. nevem od kot ti te ideje. res odlično. kar potegne te notri v branje. ODLIČNO!!!:heart_eyes::heart: odlična pisateljica si. kdaj bo novi del. komaj čakam.
ajdi
2
 
aww hvalaaa!!!! vedn se razveselim novih bralcev! Nov del pride mby danes ali pa jutri😁😏
ly💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sem se že naročila nate
Ajdi
1
 
HVALAAAAA💕💕💕💕💕
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super duper super superrrrr<3
1
 
hvalaaaaaa💕💕💕💕
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Lunca
Objava:

Moje pesmi 6.del

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
MEE
Objava:

ključ do srca

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
1
Blue ocean
Objava:

Zagledan Ocean na jugu 2.del

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
0
Blue ocean
Objava:

Zagledan Ocean na jugu 1.ZAČETEK

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

UPAM DA PRIDEM DO KONCA 1. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Projekt: Zaljubljena 2. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
2
BodočaPisateljica
Objava:

Dangerous Love❤️‍🔥, 15.del

Ogledov: 50 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Kaj skrivaš, Windshire?

Ogledov: 107 Odgovorov: 3
 
6
viernheim potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kako nej ratam bl verna +ne strinjam se čist s cerkvijo

hj,
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Ti in ta tvoj Justin sosolkica moja... cele ...
 
Ti in ta tvoj Justin sosolkica moja... cele ...
 
kako to naredimo prfil, kje ga damo a tam ...
 
lool girl, mislm da ti ga je ze kaka ukradla
 
vsi kriteriji za odlično zgodbo so vključeni: ...
 
sam probi se deaktivirat bo moj life na pilu ...
 
Se eno vprašanje... Kaj, če nalogo oddamo ...
 
Kako to misliš naredimo profil?
 
they could describe eeeverything with one ...
 
neweee it plssss fulll si fobra oseba nisi ...
 
girl. to sam zdele misliš če si slabe volje. ...