UVOD:
Živijo!
Jaz sem Pando. Sem morski prašiček. Imam prekrasno življenje. Obdano je s solato, kumarami, solato, korenjem, solato, petršiljem...rad imam solato. Ampak imam skrivnost za katero ne ve nihče v hiši. Sem skrivni vohun. Pri primerih mi pomagata veverica in hrček. Danes vam bom opisal svojo najljubšo pustolovščino do zdaj.
Bil je prelep sončen dan. Jedel sem kumare in se brigal zase, na kar je na lepem začela zvoniti moja ura, ki mi pove, kdaj je treba rešiti kakašen problem. Ko sem se oglasil sem ugotovil, da me kličeta veverica in hrček. Povedala sta mi, da ju je ravnokar klical zlobni zajec, naš najhujši sovražnik. Rekel je, da je ukradel dragulje, ki predstavljajo živalski svet. Vsak od njih predstavlja eno živalsko okolje. Če jih do sončnega zahoda ne damo nazaj na pravo mesto se bodo življenska okolja začela uničevati. Potem nobena žival ne bo mogla več nikjer živeti. Vsi trije smo vedeli, da moramo ukrepati. Hitro sem stekel v svojo hiško in pritisnil gumbek v njej. Ta gumb je odprl loputo pod mojo kletko. Pod loputo je bila cev, po kateri sem zlezel. Cev je vodila do gozda, kjer sta me že čakala pajdaša. Iz grma smo potegnili mini helikopter, ki smo ga našli pri eni hiši. Takrat se nam ni zdelo, da bi ga kdo pogrešal. Brez obotavljanja smo se usedli in se odpeljali.
Če vam je zgodba všeč napišite pod komentarje ali lajkajte. Nadaljevanje pride kmalu.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Živijo!
Jaz sem Pando. Sem morski prašiček. Imam prekrasno življenje. Obdano je s solato, kumarami, solato, korenjem, solato, petršiljem...rad imam solato. Ampak imam skrivnost za katero ne ve nihče v hiši. Sem skrivni vohun. Pri primerih mi pomagata veverica in hrček. Danes vam bom opisal svojo najljubšo pustolovščino do zdaj.
Bil je prelep sončen dan. Jedel sem kumare in se brigal zase, na kar je na lepem začela zvoniti moja ura, ki mi pove, kdaj je treba rešiti kakašen problem. Ko sem se oglasil sem ugotovil, da me kličeta veverica in hrček. Povedala sta mi, da ju je ravnokar klical zlobni zajec, naš najhujši sovražnik. Rekel je, da je ukradel dragulje, ki predstavljajo živalski svet. Vsak od njih predstavlja eno živalsko okolje. Če jih do sončnega zahoda ne damo nazaj na pravo mesto se bodo življenska okolja začela uničevati. Potem nobena žival ne bo mogla več nikjer živeti. Vsi trije smo vedeli, da moramo ukrepati. Hitro sem stekel v svojo hiško in pritisnil gumbek v njej. Ta gumb je odprl loputo pod mojo kletko. Pod loputo je bila cev, po kateri sem zlezel. Cev je vodila do gozda, kjer sta me že čakala pajdaša. Iz grma smo potegnili mini helikopter, ki smo ga našli pri eni hiši. Takrat se nam ni zdelo, da bi ga kdo pogrešal. Brez obotavljanja smo se usedli in se odpeljali.
Če vam je zgodba všeč napišite pod komentarje ali lajkajte. Nadaljevanje pride kmalu.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oooo kjut!
Lepa zgodbica!
Spremljam!
:sparkling_heart:
Lepa zgodbica!
Spremljam!
:sparkling_heart:
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nisem veliko komentirala na naslednjih felih ker imam zelo malo časa ampak moras vedeti da mi je zgodbica zelo všeč!!!!:hearts::hearts::hearts::hearts:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ta del je super! Bom prebrala vse komentirala pa zadnjega, okie?:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:
0
Moj odgovor:
Pač ena tipica
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
En spešl tipček pt. 2 (če ne veš glej en spešl tipček)
ojj
Devetar bo mel naslednji teden v petk valeto in ena učitlca zdej išče par osmarju da bi šli gledt valeto da bomo pol vedli za nasledne letu in nvm al nej grem al ne kr bi ga ful rada vidla pa tut valeto bi šla štimat pa te fore sam pa bi tut rada da ne tičn vedla kaka bo valeta da bo kukr neko presenečenje in nvm kaj nej nrdim. plis povejte kaj mislte nej storim
Devetar bo mel naslednji teden v petk valeto in ena učitlca zdej išče par osmarju da bi šli gledt valeto da bomo pol vedli za nasledne letu in nvm al nej grem al ne kr bi ga ful rada vidla pa tut valeto bi šla štimat pa te fore sam pa bi tut rada da ne tičn vedla kaka bo valeta da bo kukr neko presenečenje in nvm kaj nej nrdim. plis povejte kaj mislte nej storim



Pisalnica