snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Seven secrets 1. del

Seven secrets 1. del

37
Piše: Beauty


»Draga Queenie, To bi ti morala povedati že prej. Nevem zakaj sem odlašala tako dolgo. Skoraj bi bilo prepozno. Ampak če to zdaj bereš mi je vseeno vspelo. Povedala ti bom vse kar vem in kar maraš storiti.
Na svetu je sedem različnih diamantov vsak predstavlja nek pojav: Moder-voda oz. nebo, Prosojen in svetleč-gravitacija, zelen-zemlja, zlat-zvezde,črn-vesolje in oranžen-ogenj. Teh šest poznam in sem jih že videla, obstaja pa še en ki pa ga ne poznam ampak sem skoraj prepričena da je veter. Žal ti ne morem povedati ne kakšen izgleda ne kje je. Tvoja naloga je de zbereš vse diamante in jih prineseš do črne skale ki je nekje na vzhodu, seveda pa je skrita in zaščitena z vse mogočimi nalogami in uroki.
Ko ti bo to uspelo no Tema premagana in po svetu se ne bodo več dogajale čudne reči ki jih nihče ne zna dobro razložiti.
Vsak ima svojo nalogo ki je povezana s tem kar predstavlja. Ko jo boš končala te bo tam čakal diaman in namig kje je naslednji. Prvi diamant-voda boš našla na najbližji obali točno ob polnoči, to je vse kar vem.
Več ti ne morem povedati oz. ti ne znam. Lahko pa ti drugače pomagam.
Moja moč se lahko če tako želim razdeli in preda v dve drugi osebi brez moči. Brez skrbi moja moč se obnavlja in kmalu jo bom imela spet toliko kot sem jo imela prej, samo deliti je ne bom mogla več. Moč bom delila s tabo in tvojo prijateljico Amari ki je dobila tudi pismo. V torbici ki sem ti jo pripravila imaš majhen kamenček ki ga moraš trdno stisniti in moja moč se po prelila vate. Žal je ne boš znala obvladovati takoj in se boš morala za začetek poslušati in narediti kar je prav. V torbici boš našla še kup stvari ki bi ti znale priti prav.
Zdaj pa moraš čim prej h Amari in skupaj se morata odpraviti. Poslovi se od staršev ampak jim ne povej kam točno greš ker tako tvegamo razkritje. Če ne bodo pustili, zbeži ta naloga je zelo pomembna.
Najpomembnejše pa je da ne smeš nikomur drugemu povedati za to ker ljudje že od začetka sovražijo magijo samo zato ker je ne razumejo.Zdaj sem ujetnica Teme nevem ne kdo je, ne kje sem ali kaj sem imam samo svoje misli in moči. Zelo sem se potrudila da sem vama lahko poslala to pismo in torbico. Če ti vspe uničiti Temo bom tudi jaz rešena in se bova spoznali.
To je vse kar lahko napišem.
Vso srečo!
Tvoja …«
Queenie je zmedeno držala pismo v rokah in ni verjela kaj točno se dogaja. Zraven pisma je stala lična majhna torbica o kateri je govorila ženska v pismu. Zadnji del pisma je bil zažgan tako da se ni videlo imena. Vse pa je bilo napisano s tako lepimi in pravilnimi črkami da jih noben normalen človek nebi znal. Pogledala je v torbico in videla da je od znotraj ogromna, veliko večja kot izgleda navzven. Takoj je ugotovila da je zraven tudi magija. Z roko je segla v torbico da bi našla kamenček. Zdelo se ji je da jo torbica ali moč ki je v njej posluša saj ji je k prstom priletel majhen kamenček svetlo vijolične barve ki se je lepo lesketal.
Queenie se je vsedla na postelji in trbno stisnila kameček. Začutila je da se nekaj dogaja znotraj njenega telesa…
Se nadaljuje….

_________________________________________________________________________________________________

To zgodbo piševa skupaj s cuteyland in to je najin skupni profil.
(moj profil) Beauty: https://pil.si/pilovec/ka/1332/profil
Cuteyland: https://www.pil.si/pilovec/ka/1358/profil

Rada vas mam vse:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:
Beauty:heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne se pozabit naročit na najna profila. En del bom pisala jaz (Beauty) in en del cuteyland.
5
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
noro dobro sta to naredila! domiselno!!! vsa čast in pohvala!!!!!!
P.S. KOMAJ ČAKAM NASLEDNJI DEL!!!! sem se naročila!
LEPO BODITA!:heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:
Book star:books::star2:
4
 
Pa ne se pozabit naročit še na najna profila. Ful bi mi blo v veselje.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Cool zgodba spremljam:heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:
4
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kolk ste vsi sweet:heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:
Love you guys
5
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 2. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
1
BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 18. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Samo konji v moji glavi 12. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Administracija.33 10. del

Ogledov: 70 Odgovorov: 2
 
9
Objava:

Žabje srce 🐸 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
5
#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 50 Odgovorov: 2
 
6
67 hater ❌ potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

ne morm več

a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

prijavim see in ce bo chillz fan prijavljena ...
 
No mislim jaz to počnem večino časa...
 
okee js bi sam ne mlrem vsak dan
 
Sm tko a straight je normaln, pc ce si fant ...
 
bravoooo girl zaslužiš si jih ker si res ...
 
super, všeč mi je da je tako dolg del. Ful ...
 
wow pč so pretty obožujem
 
Loliiiiiiii