In ja v prvem valu, nisem nrdila kar nekaj nalog, npr. za nemščino ali pa za družbo itd. Včasih sem za šolo delala ponoči, v svoji postelji:sleeping:in ja včasih sem zraven tudi zaspala. Mami se pa sprašuje > Zakaj ima Ronjina odeja rdeč flek?< Ups, pustila sem odprt kuli. Ja posledice. Ali pa, ko sem rekla, da bom nadoknadila družbo... Sem jo? NE NISEM. Le kaj sem počela? Em... gledala youtube do enih zjutri .Nice:ok_hand:Vsak dan šolanja na daljavo, več muke!!! Včasih pa mi je bila muka hoditi v šolo. No ja mislim da je velikemu številu otrok bolj všeč šola. Je pa zanimivo, to ( mislim mene osebno ne preseneča )da je večina otrok, tam nekje do šestega razreda rekla da si želi nazaj v šolo, drugi pa si želijo ( po večini, ne vsi )biti doma. Če ne štejemo dijakov.:nerd:... Se nadaljuje. Upam, da vam je bil tudi tadel všeč:blush:Jutri objavim novega:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super je.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jej! Nov del! Rada berem kako je tebi v šoli na daljvavo :revolving_hearts::hugging:
Fg :revolving_hearts:
Fg :revolving_hearts:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
superca!:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: prav je, da pišeš o svojih izkušnjah na daljavo, saj so morda tudi drugi v stiski in imajo nek vzor, kjer se oseba lepo razgovori o težavah. tako se potem opogumijo in najdejo pomoč! super si!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mislim da bi to moral biti blog ampak v redu
kul
kul
0
Moj odgovor:
jokam se
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Sama doma
Sama sem doma moje mami in atija ni, sestra je en krožek končala že pred pol ure, pa starši vejo, da je tam in da jo morjo pobrat, me fuuuuuuul skrbi da se jim ni kej zgudil, nobenih kontaktov nimam razen babi k žvi zraven nas, pa je ni pa zravn ns žvijo tut moji bratranc pa sestrična pa njeni, sam tut njenih ni doma. nobenih kontaktov nimam, razen maminega outlooka k pa mal slabo dela, ni jih pa doma kakih 2 uri odkar sem jaz prišla dam, in zdej jokam. kva nej nardim






Pisalnica