Po dveh tednih smo prišli na zaželeno lokacijo. Med potovanjem nisem pisala saj je vse ista zapuščena puščava. Jedla sva 3 krat dnevno in ponoči spala v šotoru. To je vse. Ko pa sva prispela na zaželeno lokacijo tam ni bilo ničesar. »Ne razumem.« sem komaj izdavila »Jessica pravi, da je tukaj pred 14mi dnevi bilo 5 dreves.« je rekel Tai »Zdaj tu ni ničesar.« sem rekla v joku. Solze so se mi cedile po bradi in bila sem sesedena na tleh. Tai je pokleknil k meni. »Saj potovala sva. Jaz in ti sva bila cele dneve samo zaprta v mestu. Zdaj sva pa bila svobodna.« Karnaenkrat pa sem zagledala nekaj kar mi je odprlo oči. Nekje 3 metre stran je med razpoko rastla regradova lučka. Stopila sem do nje in jo utrgala. Tai je stopil k meni in skupaj sva jo upihnila. Semena so se razletela naokoli in karnaenkrat je vse postalo zeleno. Povsod je bilo rastlinje. »Kot vidim to ni bila regradova lučka.« je rekel Tai »Res ni bila ampak je še boljše od tega.« sem odvrnila. Taia sem prijela za roko in ga odvlekla do mehke trave. Okoli naju je bilo ogromno sadja. Povsod je bila NARAVA! In odločila sva se, da nikoli ne bova odšla.
V kraljestvo:
»Kraljica. Narava je nazaj.« je rekel nek služabnik »Sem vedela da bo Katji uspelo. In ne je iskat. Naj bo tam kjer si zasluži biti.«
To je konec zgodbe.
Ta je bila krajša. Bom pa zato imela več časa da se posvetim All power girl
Lp. flamingo
V kraljestvo:
»Kraljica. Narava je nazaj.« je rekel nek služabnik »Sem vedela da bo Katji uspelo. In ne je iskat. Naj bo tam kjer si zasluži biti.«
To je konec zgodbe.
Ta je bila krajša. Bom pa zato imela več časa da se posvetim All power girl
Lp. flamingo
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Aaaahhh flaaaa:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts: tako lepa zgodbicaaa🥺🥺🥺 super ideja z regratovo lučko!!! Ne vem kje dobiš tolko domišljije!!! Oh! to bi moglo bit v neki knjigi z kratkimi pravljicamii:tired_face::tired_face: tko za lahko noč:joy::joy::joy: pc ful bi blo cute si že predstavljam!!!:relieved:
LY!
GG:revolving_hearts::revolving_hearts:
LY!
GG:revolving_hearts::revolving_hearts:
1
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...



Pisalnica