Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Uvod v zgodbo The Shadow

Uvod v zgodbo The Shadow

1
Spležem skozi okno. Kako so ti ljudje neprevidni! Kljub bogastvu, ki ga imajo pustijo odprto okno. No ja oni mislijo, da za ves ta denar nihče ne ve. Sej je to skoraj res. Ne ve nihče razen mene. Da so kradli. Kradli in obogateli. Razgledam se po sobi. Ni razkošno opremljena. Vsaj ta del ne. O hiši vem vse. Tukaj sem že skoraj doma, tako natančno sem jo preučila.

Stopim skozi vrata v dnevno sobo in po stopnicah dol v kabinet g. McManusa, kjer preživijo večino časa. V roke vzamem nož. Splazim se skozi Vrata kabinet Ta j za razliko od preostale hiše zelo lepo opremljen. Razkošno opremljen.

G. McManus sedi za mizo. Presenečeno me pogleda. Pozna me. Bil je moj učitelj. Učitelj, ki ga je enkrat v kabinetu preveč zaneslo, med tem ko je mi nudil učno pomoč. Sebi je ponudil užiyke, zaradi katerih sem jaz trpela.
''Lea, kaj pa ti...'' Utišam ga sredi stavka. Boksnem ga v glavo da pade po tleh in izgubi zavest. Ta bokser pride zelo prav pomislim, in ga pospravim v žep. McManusa zvežem na stol. Obrnem se in odhitim iskat njagovega otroka in ženo.


Ženo najdem v spalnici. Knjigo bere. Začudeno me pogleda. V roke vzemem pištolo.
''Sledi mi do kabineta tvojega predragega moža in niti ne pisni.'' Prestrašeno md pogleda in zajoče ampak mi vseeno sledi. v kabinetu jo zvežem za steber. V tem času se je McManus že prebudil. Zdaj bo pa on trpel. Ubijem ženo njemu pred očmi. In nato njega. Z zmagoslavjem si ogledam svoje delo. Nato pa se spomnim , da sem pozabila ujet otroka. vendar takrat je že prepozno. Hrbet mi prestreli hladna bolečina. Zabodel me je. Z zadnjimi močmi se obrnem in zagledam najstnika, starega približno 12 let. Nato omedlim.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 3
 
3
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 1. del

Ogledov: 70 Odgovorov: 3
 
8
Objava:

Ko sva le jaz in ti 1. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
Bonboncek potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gim zelimlje

hejj,
a hodi kdo od vas na gim zelimlje? a mi opise kdo na hitro? sem pa vidla ze nekaj prejsnjih objavic. a je tezka? kako je v 1.letniku? a je ful bl zahtevno kot 9.r?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit:
 
jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...