snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Resnična zgodba :šola 1. del

resnična zgodba :šola 1. del

3
Tretji razred osnovne šole je bil zame prava grozljivka, ker se je moja najboljša prijateljica prešolala ,ker je bila včiteljica nerazumljiva in, ker me je trio zlobnih punc vedno ustrahoval.skupaj so bolj močne in vstrahovale so tudi mojo najboljšo prijateljico ko je bila še na moji šoli.nekega dne so mi rekle da če se prikažem v šolo naslednjega dne bo slabo.naslednji dan sem se pred začetkom pouka skrivala zunaj šole ker me je bilo tako strah,zraven je pristopila gospa za katero sem vedela da je mama mojega sošolca in me vprašala kaj je narobe povedala sem ji kaj se je zgodilo in ona me ja potem prijazno pospremila v šolo.,ker takrat še nisem imela telefona nisem mogla povedat vsega tega moji najboljši prijateljici anpak je pa še vedno prišla k meni med vikendom.tretji razred je bil zame težek tudi ker smo vsi izvedeli kaj je sex in so fantje vedno govorili o tem.

ker vam nebi rada povedala vsega danes je to to za dones.povejte kako se vam zdi ker to je moja prva objava v pisalnici.:slight_smile:
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Smetišnica


Objava:

Tipi...

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Wow😍😍

Ogledov: 54 Odgovorov: 7
 
3
Objava:

Bodoča Pisateljica prid nazaj!!!😘

Ogledov: 85 Odgovorov: 5
 
2
Detektivka
Objava:

NE PRENESEM LAZNIVCEV- VIHRE 5000

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Goooo

Ogledov: 88 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Film

Ogledov: 108 Odgovorov: 6
 
7
Objava:

Naj lego kocke

Ogledov: 125 Odgovorov: 6
 
11
huhh
Objava:

Razkrinkala sem.jagodko

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
2
lilybloom potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

help

Hi, imam en velik problem in upam, da mi boste znali pomagati. Do 7. razreda sem bila odlična učenka, zdaj pa so mi ocene v 8. in 9. razredu padle na 3 in 2. Ne vem, kaj je narobe.
V šoli imam eno najboljšo prijateljico, s katero se res dobro razumem, z drugimi pa se ne družim veliko. Včasih se sprašujem, ali se jim zdim čudna. Nimam veliko samozavesti in se včasih počutim manjvredno.
Zdaj sem 9. razred in res nočem, da bi bilo v srednji šoli enako. Želim se izboljšati. Za nekaj časa sem si dala dol Snapchat, da si malo spočijem od vsega.
Zanima me, kaj naj naredim – ali naj se v tem mesecu še v 9. razredu potrudim spremeniti stvari ali naj raje naredim “glow up” do srednje šole in se tam bolj izboljšam?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hahahahahahhaahhahahahahahahah zelo lepo
 
zelo lepo, lepo, lepo
 
WHAT! kje si jih dubla?
 
stavkov al povedi hehe🤭🫶
 
ful kjutt, a dam lahk eno idejo?? tko lahk ...
 
wow,, kot vedno. pač res fajn🥹
 
hungry twin sharing is caring 🥺
 
jaz mam tega ta desnga honey bomb - super ...
 
jst sm si predučirijšnem šla kupt isto ta ...
 
OMG!!!!!!!V A V!!!!!!!!!
 
Zelo zanimivo! Se pa strinjam da so sanje ...