Academic downfall
2
Učenka gimanzije
Živjo. Torej kot vidite sem doživela academic downfall. Problem je da slabo vpliva na moje mentalno zdrabje in počutje. Zadnjih par ocen so 1 in tudi ne gre mi dobit več kot 3. Spim po 3-5 ur in sem tudi zelo utrujena saj imam vsak dan zraven gimnazije tudi šport s katerim se redno in tekmovalno ukvarjam. Problem je da se zaradi tega tudi v šoli slabo počutim pred drugimi, imam slabo samopodobo zaradi tega, sovrazim se zaradi tega in sem toliko pod stresom da niti jesti več ne morem pa tudi do treningov mi ni. Iz šole hočem vedno čim prej domov, ko pa pridem in pomislim da moram še na trening mi postane prav slabo in se vsak dan komaj spravim iz postelje in kamorkoli...
Ne ve m kako naj to popravim
Ne ve m kako naj to popravim
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prosim prej hodi spat to je osnova ce bos vsaj naspana se bos lazje ucila in imela cez dan vec energije ker se morjo mozgani res spocit da funkcionirajo vrjamemem pa da se zdej nabere in ocen in vsega ampak za spanje si mors nujno uzet cs pol pa resuj se ostale stvari
2
sunn
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Js bi ti predlagala (če le lahko), da si vzameš odmor od športa, razloži situacijo in reči, da imaš trenutno preveč stvari. Zelo je pomembno, da se dovolj naspiš vsak dan (tko vsaj 7 ur) in če se ne, je totalno smiselno, da ti tudi učenje ne gre najbolje.. Res mi je žal da se ti to dogaja, bo pa vsaj kmalu konec semestra in upam, da si boš vsaj med poletjem lahko odpočila :)
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo :two_hearts: zelo mi je žal, da se tako počutiš. To, kar opisuješ, zveni kot ful velik pritisk naenkrat (šola + šport + premalo spanja) in ni čudno, da si izčrpana.
Mislim, da nisi “slaba” zaradi ocen :sob: Ocene ne povedo, koliko si vredna. Zdaj si verjetno samo preobremenjena in tvoje telo ti daje znak, da rabi počitek.
Mogoče bi bilo res dobro, da o tem poveš komu odraslemu (staršem, razredniku ali šolski svetovalni delavki), ker tega ni treba reševati sama :heartpulse: In mogoče tudi malo zmanjšaš pritisk pri treningih ali učenju, vsaj za nekaj časa.
Prosim, ne bodi tako stroga do sebe :sparkles:
Mislim, da nisi “slaba” zaradi ocen :sob: Ocene ne povedo, koliko si vredna. Zdaj si verjetno samo preobremenjena in tvoje telo ti daje znak, da rabi počitek.
Mogoče bi bilo res dobro, da o tem poveš komu odraslemu (staršem, razredniku ali šolski svetovalni delavki), ker tega ni treba reševati sama :heartpulse: In mogoče tudi malo zmanjšaš pritisk pri treningih ali učenju, vsaj za nekaj časa.
Prosim, ne bodi tako stroga do sebe :sparkles:
1
Lovelygirl
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


