Glasba + Matematika
0
...
Hey pač nam je že dala učiteljica za glasbo , da se moremo načiti dve pesmici al celo tri:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:No to je blo na začetku korone in skor doben ni se naučil dobene pesmice,ker smo imeli še veliko za šolo pa za slovenščino smo se moral tud eno pesem naučit in še zaradi tega ,ker smo vedeli ,da ne gremo kmal v šolo in potem bi mogli vsak dan vaditi pesmico,da je ne pozabimo+se učit za šolo.No in zdej me je strah da bomo šli v šolo po počitnicah in jaz se moram naučit pesmici + v ponedeljek po počitnicah bom vprašana matematiko,ki mi ni pisana na kožo.(poštevanko večjih števil se moram naučiti):sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:No in zato me zanima če ima kdo kak način kak se prej naučiti pesmico in poštevanko vredu bo tudi samo vaš način tudi če ni hitrejši ,da bi ga vseno probala
Hvala že v naprej:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart:A pa še neki pač matematika bo za oceno bo ustno spraševala glasba pa pomojem ni za ocenu ampak imamo eno zllllloooooooo hudo učiteljico ko se kr dere tud če nisi nč naredu.
Hvala že v naprej:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart:A pa še neki pač matematika bo za oceno bo ustno spraševala glasba pa pomojem ni za ocenu ampak imamo eno zllllloooooooo hudo učiteljico ko se kr dere tud če nisi nč naredu.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
priporočam da si nad računalnik, si nardiš za odzadje na telefonu al pa na vrata sobe napišeš pesmico in vedno kadar sediš za računalnikom, odkleneš telefon ali greš iz ali vn iz sobe si prebereš pesmico. Zihert ne ti bo vsedla v glavi. Za matematko: tudi meni ni lih na kožo pisana ampak priporočam da delaš kot jaz: Prvo si prebereš vse zapise v zvezkih 2x potem pa prosi mamo, očeta, brata...da ti napiše test in ga rešiš in potem boš znala Jaz tako delam in deluje.
Upam da sem pomagala!:kissing_heart:
Ivana2906
Upam da sem pomagala!:kissing_heart:
Ivana2906
1
Ful ti hvala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
no jaz bi ti predlagam da se pesmico naučiš tako da se vsak dan naučiš eno kitico in jo zvečer ponoviš pri poštevanki pa najprej ugotovi kera poštevanka ti gre najbolje (npr. poštevanka števila12) in jo vadiš en dan tiste poštevanke ki ti negredo jih vadiš tako 1*12=12
2*12=24
... in tako ponavljaš vsak dan predlagam ti da pišeš račune saj si boš bolje zapomnila
2*12=24
... in tako ponavljaš vsak dan predlagam ti da pišeš račune saj si boš bolje zapomnila
0
najlepša hvala
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pesmico se lahko naučiš tako da se posnameš kako jo poješ ko bereš besedilo in potem si jo večkrat predvajaš
0
Hvala bom poskusila tudi to
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
okej sori to je pa tak non problem sej lahko ...


