snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
#happygirl
Pazi na kožo. Koža si vse zapomni.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

nab.: naredi blog o uni tvoji bolezni astma a kaj je da izvemo kaj je to
~~~~
mislmm loh bi sam dvomim da bi to dejansk neki ful zanimal vs k to je drgac zlo pogosta bolezn tko ni redka tkoda ne vem no najbrz nam razn ce bi tko ful folka hotl
3
🕒
 
Mene bi zanimal<33
 
Mene tudi
 
Js jo pa mam😭
Ampak me zanima ko bi to predstavla
 
Mene zanima. Nimam je
 
z veseljem bi prebrala :)
 
manifesting da sva z bestie v istmu classu:pray:(napisale sva se na spl. anketi tho)- to bi pomenl do konc sredne 13 let skp bit u classuuu
2
🕒
 
Srečno na gimni nasplošno heh.
Če rabta kake stare teste mi povejta neki bi jih mogla met sam ne vseh, se vidimo ane( če passam matematiko that is)
 
jesiirr❤ dankee
jes teste bom od brata pobrala pa baje neki obstaja k so stari testi gor nek na netu al neki pa itakk bos passalaaaaa mass tooo gurlll
 
Živijo!:yellow_heart::frog:
Naročena sem nate; :blush::wink:
kliknila sem gumb :heart:NAROČENI:heart:
Torej ti sledim:heartpulse:
1
🕒
 
dankee❤
 
se 5x u solo:pray:
2
🕒
 
Ja… ti, ki najbrž hodiš v deveti razred. No. Jaz imam tudi še čisto malo.
 
😭😭
 
Jaz sem 5., pa isto še 5x.
 
Se 6×
 
sam še 4x zdej🥲lwk smo zdej vsi ful začel bondat pa neki zadn tedn šole
 
wait eni mate ze 10. valeto? the hellyy? mi mamo 15?
3
🕒
 
mi mamo 12 hvala bogu drgac poznam eno ko ma 5 junija sem prav srecna da nimamo mi tut 15 ker je tisto glih moj rd in ne bi bla glih v tem ritmu
 
mi mamo 11??😭😭😭
 
Mi tud 15 pac ponedeljekk😭
(Theyre better kidding me)
 
mi tut 12 hahahh kvaa
 
pr nas majo 9.6., hah
 
Mi imamo 15.6.
 
Pr ns majo ig da 12. 6
 
narocenaaa
1
🕒
 
naročena
1
🕒
 
*i*If they say why(why?)*i*
*i*tell 'em that is human nature*i*
*i*why, why?*i*
~~~~~~
*b*Human nature-Michael Jackson*b*
6
🕒
 
❤️🫰
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Značka Avatar Cook girl1 sporoča pilovcem/kam:
hot take: lažje je razumet lajf nekoga z ...
 
Značka Avatar Cook girl1 sporoča pilovcem/kam:
when all you ever wanted was to be someones ...
 
Značka Avatar Loona_Lovegod sporoča pilovcem/kam:
lowk unlockala novi najljubsi zajtrk: ovsena ...
 
Avatar Chillz fan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar girlpower
na uno povezavo ka kliknem me sam vrze v ...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chocolet lover
Naročen.
 
Avatar hiphop__girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONAlisa
Awww, ful sweet! Kok si lepo napisala Tysm!
 
Avatar Love Girl sporoča pilovcem/kam:
Lahko noč
 
Avatar Tajnica Machito sporoča pilovcem/kam:
Guysss, vem da to pišem malo pozno, ampak ...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
Vračam ~ lunna ~...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ginny•Weasly
Naročen...
 
Avatar BLOBIE je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ginny•Weasly
O Ginny•Weasly, sori, sori, sori... Fuuuullllllllllllll ...
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Revija PIL
narocena
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar SofijaLoveDogs
narocena
 
Heej! Vračam naročnino
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Gajciiiii1
narocena
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bullet Journal FAN
narocena
 
Avatar SofijaLoveDogs je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
Nab
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chillz fan
https://www.pil.si/forumi/igralnica ejj a ...
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Juko2_08
hello
 
Avatar girlpower je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chillz fan
resla sm tvoj kviz kok te poznam in sm mela ...
 
Značka Avatar Loona_Lovegod sporoča pilovcem/kam:
Vec k eno leto od valete lowk se pocutm kot ...
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Avatar BLOBIE
če se do nedelja ne uglasis bom morala nekomu ...
 
Avatar Yana10 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar c🍪🍪kie
heyyy sorry, da tezim, ampk girll mal sem ...
 
Avatar Rubik's cube girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar baletgirl11
Živjo
 
Avatar Love Girl sporoča pilovcem/kam:
Kdo milslite da bo zmagal svetovni pokal?