Kako je biti... Zaljubljen?
4
COOCKIE GIRL
Hey...
Mene zanima a je kdo zaljubljen?....
Pač v razredu mi je bil všeč en fant ampak mi ni več, ker je postal pravi bedak. Pač kako je imeti prvi poljub ali pa se držati za roke z nekom ki ti je všeč....? V filmih so fantje vedno prijazni in lušni ampak ni tako v resnici. v resnici jih je večina ki se ne zmenijo za punce ali pa cele dneve igrajo igrice in so neprijazni........Jaz si žekim imeti nekiga prijazneka resničnega srčkanega in ne takega ki igra videoigirce. A mogoce veste kako koga takega najti koga takega?
hvala za vse odgovore!
Mene zanima a je kdo zaljubljen?....
Pač v razredu mi je bil všeč en fant ampak mi ni več, ker je postal pravi bedak. Pač kako je imeti prvi poljub ali pa se držati za roke z nekom ki ti je všeč....? V filmih so fantje vedno prijazni in lušni ampak ni tako v resnici. v resnici jih je večina ki se ne zmenijo za punce ali pa cele dneve igrajo igrice in so neprijazni........Jaz si žekim imeti nekiga prijazneka resničnega srčkanega in ne takega ki igra videoigirce. A mogoce veste kako koga takega najti koga takega?
hvala za vse odgovore!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem srečno zaljubljena. Stara sem 13, in imam fanta že približno 4 mesece. Pred nekaj dnevi sva sw po dolgem času videla, in bilo je ČAROBNO. Vem da se čudno sliši, ampak ko sva se prvič objela, elje bil tak občutek kot da letim🥰:joy:..ja glede igric in prijaznih fantov... moj sicer igra igroce, ampak ne veliko, pa saj ni važno če jih, važno je, da tebe ne zamenja za njih. Ni res da ni več prijaznih fantov. Meni je moj fant včeraj napisal tako lepo sporočilo, dolgo za cel ekran, da sem sw zjokala od sreče... tako da mislim, da vsaka najde nekoga zase...prej ali slej..glede oljuba nevem, ler ga nisem še imela, ampak ko ga bom (občutek imam da kmalu) bom napisala objavo na pil, saj jih veliko sprašuje o tem. Prava ljubezen pride do tebe, je ne iščeš, potrebuješ samo potrpljenje... res upam da sem ti pomagala... pozdravčki:hugging::hugging:
4
lolipop
Hvala lolipop!🌸🌸🌸 Zelo si pomagala in upam da bosta s tem tvojim fantom skupaj za vedno, če to želiš!☺
💃+🏃=👫
💃+🏃=👫
Hvala🤗res upam da sem lahko pomagala🙂🙂🙂
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
okej sori to je pa tak non problem sej lahko ...


