LUŠKAN FANT /PROBLEM IMAM!
1
Na soli je en marcel ka je zlo lep.in on je B.razred jas sm pa A.razred.Skup hodva na dopolnilni za anglo ker morm ka me je učitelca" prsilla " ker ne zastopm zdejšne nove snovi. no je in gleda me ampak nevem če je vame. Problem je da se ne pogovarjava NIKOLI!!!!:cry::cry::cry::cry::cry: Žalostnio ne? kako nej pridem do njega? pri kosilu me gleda kadar sem tam kre imamo isto uro določeno za kosilo v šoli in pri športni ko smo šli tečti me je gledal.
KAJ NAJ ? KAKO ZDEJ PRIDET DO NJEGA? KAKO SE NAJ OBLAČIM DA MU BOM VŠEČ? KAKO NAJ VEM ČE JE VAME????????
PROSIM ODGOVORITE!!
PA ŠE NEKAJ: nimam nič ne snapchata ne vibra ne tiktoka da bi se z njim lahko povezala ker mi stari ne dovolijo!!!!!!!!
KAJ NAJ ? KAKO ZDEJ PRIDET DO NJEGA? KAKO SE NAJ OBLAČIM DA MU BOM VŠEČ? KAKO NAJ VEM ČE JE VAME????????
PROSIM ODGOVORITE!!
PA ŠE NEKAJ: nimam nič ne snapchata ne vibra ne tiktoka da bi se z njim lahko povezala ker mi stari ne dovolijo!!!!!!!!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heyy!!
okejj...
1. ful me je zmotil stavek: "KAKO NAJ SE OBLAČIM DA MU BOM VŠEČ?" oblači se kakor je tebi všeč in SE NE SPREMINJAJ ZANJ!! to se mi zdi ful pomembno, ker moraš biti fantu všeč taka kot si. mora mu biti všeč tvoja personality in ne le stil oblačenja, ali pa postava. jasno? :))
2. nič hudega, če nimaš teh družabnih omrežij :) jaz bi se na tvojem mestu kdaj naredila malo "neumno" in ga po dopolnilnem vprašala, če on to snov razume. verjetno (upajmo) ti bo razložil. mogoče boš s tem prebila led in po pogovor stekel kot po maslu. če boš šla kdaj mimo njega mu le reci: "živjo", tako da bo videl, da si ga opazila. če boste kdaj pred dopolnilnim čakali pred učilnico, kar stopi do njega in ga ogovori. saj ne moreš ničesar zgubit! :)
v resnici nisem nek profi v takih zadevah :sweat_smile: ampak upam, da sem ti vseeno pomagala :)
držim pesti <3
kamilica
okejj...
1. ful me je zmotil stavek: "KAKO NAJ SE OBLAČIM DA MU BOM VŠEČ?" oblači se kakor je tebi všeč in SE NE SPREMINJAJ ZANJ!! to se mi zdi ful pomembno, ker moraš biti fantu všeč taka kot si. mora mu biti všeč tvoja personality in ne le stil oblačenja, ali pa postava. jasno? :))
2. nič hudega, če nimaš teh družabnih omrežij :) jaz bi se na tvojem mestu kdaj naredila malo "neumno" in ga po dopolnilnem vprašala, če on to snov razume. verjetno (upajmo) ti bo razložil. mogoče boš s tem prebila led in po pogovor stekel kot po maslu. če boš šla kdaj mimo njega mu le reci: "živjo", tako da bo videl, da si ga opazila. če boste kdaj pred dopolnilnim čakali pred učilnico, kar stopi do njega in ga ogovori. saj ne moreš ničesar zgubit! :)
v resnici nisem nek profi v takih zadevah :sweat_smile: ampak upam, da sem ti vseeno pomagala :)
držim pesti <3
kamilica
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oh hvala ja prav imaš glede oblačenja.
drugače imam drug problem.tam je učiteljica ki je tečna in če bi jega vprašala če šteka snov bi mi takoj rekla
"hej zakaj pa mene ne uprašaš?!?! takoj pojdi na svoje mesto!!!"
taka je naša učitelca.imaš še kakšno drugo zamisel??
plis pomagaj mi!!
drugače imam drug problem.tam je učiteljica ki je tečna in če bi jega vprašala če šteka snov bi mi takoj rekla
"hej zakaj pa mene ne uprašaš?!?! takoj pojdi na svoje mesto!!!"
taka je naša učitelca.imaš še kakšno drugo zamisel??
plis pomagaj mi!!
0
aha, okej, saj mislim, da sem napisala PO URI. ful sem kaotično odgovorila, zato verjetno ni bilo razvidno. ugl. mislila sem po uri, s tem, da lahko rečeš, da je učiteljica pač ful tečna in, da te že tako ne mara, zato sprašuješ njega (malo si lahko izmisliš :))
ubistvu ti zelo težko... saj sem napisala, da mi to ne gre preveč dobro, hehe :) najprej se pogovarjajta, nato pa boš videla, kaj se bo zgodilo :) če se bo tudi on velikokrat želel pog. s tabo, bi rekla, da je kar veliko šans, da si mu všeč <3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne spreminjaj se zanj. Ko te gleda in če ima zenice velike to pomeni da je vate, če jih nima ni.
Lp. Q. G.
Lp. Q. G.
0
Moj odgovor:
lololo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
jahanje
hejj
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Hej! Lih sem brskala po Pilovi strani, in ...


