snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Pls pomoč🙏 problemi s prjatli

pls pomoč🙏 problemi s prjatli

10
Haj ej ful ti hvala če to bereš al pa če boš, tko res sm ti hvaležna kr mam ful enih težav s prjatli pa res rabim pomoč
mmm dost dolga zgodba je tkoda bom probala razdelit

1. Najboljša prjatla
Pač idk kj se dogaja, ampak letos sm zgubla oba najboljša prjatla... pač zj sm 8. razred, prej je blo use oki, sam pač nevem kj se zdej dogaja...
Btw imena sp zmišlena, sam tko sm dala da se bl znajdete

*b*Tea*b*
Z njo sm BFF ene 2 leti, odkr sva ble šesti v šoli, spoznale sva se na plezanju. Js živim v Lj, ona pa ene 25 minut stran, raj nam rekla kje zto kr ne vem če bi se ona strinjala s tem. Kakorkol, pol sva 2 leti skp hodle na plezanje, polet sva šle prespat al k njej al pa k moji babi, pozim sva šle drsat, povable sva druga drugo na rd zabavo... in pol sm jo v poletnih počitncah s sedmega na osmi razred vprašala ob kjerih dnevih bi ona letos plezala (k so 3 termini) pa je rekla da ona nebi več. In pol sm bla tko ov okej in pol sm vprašala če greva kej druzga je rekla loh in pol sm ful iskala ene športe, najdla sm plavanje pa lokostrelstvo, pa sm ji rekla, pa je rekla "loh". Sicer je zgledala dost navdušena za mojo idejo z lokostrelstvom, ampak ni bla pa kej dost zainteresirana v to da bi myb mi pomagala najt kkšn klub, za plavanje isto.... use sm delala js, iskala klub, gledala kdaj obe loh greva na nek termin, pisala ji kdaj ji je ok... ona nč. Pač ona je bla vedno neki v stilu "ja lahko", "useen mi je", itd. No in letos sva zdej čist zguble stik v živo, sam na mojo zabavo je pač pršla to pa je blo mensezdi to, po telefonu sva se slišale al pa pisale pa lih če sm js prva poklicala al pa napisala msg. Mislm da mi je v ceumu letu enkrat sama pisala pa enkrat me prva poklicala. Do ene januarja sm js še pisala, pa je bla vedno tko ful dry in po msg in na klicih, kadarkol k sm uprašala če je kej novga je rekla da ne, enkrat me je uprašala če mam kako skrivnost pred njo in sm rekla da ne, pa sm jo isto vprašala pa je rekla da ma, itd. Pol sm pa čist nehala klicat, pisat in je tko šlo do aprila, da še besede nisva rekle. Pol sm ji pa pred kratkim pisala kk je pa je rekla uredu pa vprašala kk sm js, pa sm rekla da mam dost velik novga, pa je bla tko uu kajj kajj kinderr povejjj a maš fanta!?!? pač tko u tem stilu in pol sm posnela dva voica in je sam seenala pa nč odpisala. Pol sm pa čez kk tedn k sm se ostrigla poslala sliko in je bla sam tko "Damn" in toje blo to... in zj nimam pojma kaj nj nardim s tem. Pač res...js jo mam res rada pa ful sm rada z njo, sam zadne čase sm bla res velik žalostna zarad tega

*b*Luka*b*
moj najboljši prjatu iz šole, k sva bla od 4-6 razreda kao skp, sam tist je blo tokk childish ok pustmo zj to. Pač k sm se ostrigla, sm pršla v razred in tm en sošolc (ne Luka) reče: "Kinder se je ostrigla na frizuro od moje babiii" in pol so me vsake tok k jim je blo dolgcajt poklical babi. In ok, na začetku je blo smešn, ampak pol je pa Luka začel TOK tryhardat da je blo prou pač wtf is happening here. Dobesedno sam stopla sm mim njega in se je zadru za mano "babi" in pol me je začel še njegov frend zafrkavat "babi skuhi mi špagete" in pol je Luka še to začel govort in tko pred celo avlo med dolgim odmorom grem mim njega in se pred 50 ljudmi zadere za mano "Babi Kinder" in pol sm šla nakonc še parkrat mim k sva se s frendico sprehajale po šoli in usakič se on zadere pred ful enimi devetarji pa drugimi random sedmarji pa osmarji pa šestarji "Babi Kinder kje maš dedija" "Babi pozdrav dedija" "babi kje so moji špageti" in pol me je CEL dan zafrkavu k da ma osebno zamero prot men pa še drugi tipi so pol valda cel dan me klical babi. In pol po matematki smo mel razredno uro toje bla šesta ura, k sm bla js že čist razdražena pa na robu tega da popiz*im al pa se jokat začnem sm šla v razred pa torbo pustla pa šla na vc in k grem vn pride sošolc mim pa reče "babi" in grem še mal naprej šeen sošolc pa se smejat začne in pol k pridem nazaj u razred mi prjatlca pove da so tipi neki delal okol moje torbe in vzamem torbo pa jo nesem k svoji mizi in pol me sošolc pokliče pa reče da sm dubla pismo od mojga secret oboževalca pa da mi ga on sam predaja in js uzamem pa odprem pa tko piše "babi Kinder dej špagete" in pol ena prjatlca vzame ta listk pa ga nese na mizo od učitlce
In pol sm odprla torbo k sm hotla pogledat da mi niso kej vrgl not in tm čist zgori en listek in ga odprem in pač vidm pisavo od mojga najboljšga prjatla in pač piše "babi Kinder dej špagete" pa še neka ful čudna risba zravn in pol zmečkam pa vržem v smeti in pol sm jokat začela pa so me use prjatlce pršle tolažt pa use un je pa tm sedu k debil in pol so šle punce tja in so mu rekle nj se mi opravič in je reku da ne da se ne bo in pol ga je ena prjatlca vprašala če mu je useen če se jokam zard njega pa je reku da mu je vseen pa da sej so tut njega zafrkaval učas
No in pol se mi ni opraviču in nasledn dan sm mela tekmo iz badmintona in me ni blo v šoli in še en dan kasnej mi sošolka pove da je šel Luka pravit enmu random sošolcu o mojmu crushu pa da ga je neki zafrkavu z njim in pol sm ga nadrla nakonc pouka pa je reku da ni res pa delu neke excuse in pol sm mu rekla nej neha lagat sebi in meni in sm šla in od takrt se nism nč pogovarjala pa to pa pač učas sva med poukom k je kdo kej glupga reku sva se tko pogledala pa sva se smejat začela in zdej to učas tut dela pa se sam tk obnaša k da sva normalna sam js sm še zmer jezna na njega

2. Moji prjatli se ne marajo med. sabo
Pač js se hitr poštekam z nekom pa mam dost prjatlov pač ni tko da sm popular ampk bl da mam pač velik prjatlov na šoli in drgje kr se velik pogovarjam pa tko. In mam ful problem s tem da se pač ne marajo med sabo. Pač sej niam tok problema s samim tem dejavnikom kr štekam da nemorjo bit usi z usmi prjatli ampak pol mi je ful bedno k men to govorijo npr o tem kk je moj frend al frendica annoying

3. En nov frend
Pač zadne čase sm velik badminton igrala z enim tipom iz paralelke na enem izbirnem predmetu in sva se parkrat zdej pogovarjala tut tko izven tega športa in je prakrat delval tk mal hm pač skrbi me da bo ratu v mene, js pa nočem tega ker ga nočm prizadet ker pač sm v druzga

jah to je to
upam da se bo komu sploh dal brt
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ola!
To more bit kar grozn... :disappointed_relieved: Če pomislim, se mi zdijo moji problemi manjši od tvojih:pray:

Okj, najprej k tvoji frendici....
Torej po moje jo kdaj vprašaj, če je vse v redu, ali jo kaj teži... Povej ji, da ti lahko zaupa. Mogoče ima kakšno težavo, ali pa se je preprosto spremenila v obnašanju.

Okej zdej toti Luka. Kt prvič bruh. Imagine ti nekdo reče "Babi dej špagete!" (priznam, da sem se ob tem smejala, čeprav se verjetno be bi smela:disappointed_relieved:). Mejbi je ljubosumen. To je najbolj logočna razlaga. Mejbi je pač jealous na tvojga crusha, sam ne zna drugač pokazat? ...torej... tud z njim bi se mogla pogovorit, punca....:thinking: Povej mu, da ne moreš bit njegova frendica, če je tak. Naslednjič, ko ti rečejo babi, jih sam ignoriri in si predstavljaj, da ne govorijo tebi, ampak nekomu drugemu.

Glede tistega fanta... Verjetno se ne bo tko hitro zakjubil vate. Če ti ni prevč cringe, mu reč, da naj nima upov:sweat_smile::sweat_smile: Okej ne:neutral_face: Dejansko, sej se lahko družiš z njim, sam pazi da se ti ne zaljubiš. Čeprav... Ni rečeno, da se NE SMEŠ...?:sweat_smile: Okej, dejansko že pretiravam...:sob: Samo, bodi mirna. Mene je že tud skrbel, pa se je vse dobr izreklo:kissing_closed_eyes:

bye, arti🪲
1
 
tyy<33
ahehehe odpustim ti k si se smejala sej sm rekla da sm se na začetku unga dneva tut js smejala k ene fore so ble lwk dobre
ni jelaous na njega k ma punco ampak ja je dost logična razlaga sam ne more držat
hvala ti<3 zj so drugi sicer dojel da mi ni fajn pa so nehal on pa pač se noče izpostavlat
bahahbahahahahahha ej tale zadn odstavk u tem slogu so pogosto moji notranji monologi ahah lovam
lovjuu gurl res si prjazna
Kinder
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
no tko. ignoriraj vse "babi" in vidli bodo, da ti je vseeno. ce ti je skoda, da si se ostrigla (ceprav vrjamem da mas ful lepo frizuro), pocaki pa ti bodo zrastli, js sm se ostrigla za tak 10 cenrti novembra pa so mi do zdaj maja zrastli ze za 7 cm. ne se sekirat in vem, kak se pocutis, pac ovega lukeja judgaj al pa poglej od strani (ka si pa te misli) ovo frendico pa mau pust pol pa ji cez 3 mesce al vec napis kaj zdej trenira. upam da se ti obrne na boljse<3
3
 
<33333
tysmm
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla jaz ti znam svetovati glede "TEA". Priporočam ti, da ji napišeš, da jo pogrešaš pa kako se ma. Vprašaj jo zakaj ti ne odgovrja,ali je kaj jezna nate... Bodi odkrita povej ji to, kar misliš. Če jo pogrešaš ji to povej. Jaz sem se eno prijateljico zelo dobro skregala, zaradi neke maenkosti in sem jo zdaj izgubila. Ne priporočam ti, da se to tebi zgodi.
2
 
DEMENTNICA
se strinjam
 
hvalaa<33
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
piki. faak, to je res bedno, poznam. pac izgubit prjatle res ni lahko, zato se splaca potrudt, da tega ne pustimo.

dejva najprej o 'Tei':
z njo bi se torej splacal ohrant stike-ker se dobr razumeta itd. predlagam, da jo kr poklices po videocallu, zato da vids njen obraz (pa jo najprej opozoris po msg) in ko sta na klicu si uno "Kk si? Dolg se ze nisva slisale..." in vids kaj rece. glej njeno faco. a je tut njej zou da se ze dolg nista slisale? al ji je lwk useen? al je sam tko poker face? ce je poker face, vrtej naprej. vprasi jo, kako je doma, u soli, kk so prjatli(ta je pomembna). ko si to izprasala al pa ce je tut njej zou, pol jo uprasi, ce bi se myb kdaj spet kej dobila. pa glede na to da jo dobr poznas, ce sta se velik druzli, jo povab nekam, kamor ves, da gre rada. in poglej njen odziv. ce noce al pa ne ve kaj bi rekla, rec pa neki u stilu "Prosim, Tea, pogresam te. Manjkas mi u lajfu-nvm zakaj sva se nehale druzt. A ti nc ne pogresas tega?" verjamm da bo pol sla s tabo vn in se loh konkretno pogovorita.

zdej pa 'Luka':
biatchh... wdym babi? wtf? kinder teb frizura tokk pase, sj sm ti ze rekla, tkoda bruh. iskreno bi sla klofnt tega modela. ampak ok🫣, tuki govoriva o teb, in teb je bil on dobr frend, zato ti bom seveda pomagala. torj kaj ce... mu ti napises eno pismo, ampak pravo. (loh je tut msg, sam ce bo pismo, bo izpadl bolj iskreno). tko mu ne bos rekla u faco in bo mel neki casa za razmislt predn komentira naprej in rece kej neprimerno gremlinskega(nsn:no_mouth:). u njem bapises neki tipo "Luka, nvm zakaj ti je blo tega treba, in nvm ce ti bom zato loh kdaj odpustila. Ampak najin freindship mi je bil pomembn, in nocm da se zdej kr ignorirava. Ce ti je vsaj mal zou za to kar si naredu, mi prid povedat, in se loh mal pogovoriva." itd itd. ampak ce ti nc ne odgovori, al pa ce te ignorira, al pa spet rece da mu ni zou, pol pa i'm very sorry kinder ampak to ni clovk ki bi te bil vredn. pust ga.

glede frendov, ki se ne marajo:
uh. i feel u. predlagam ti, da jh enkrat pivabs nekam skupi, ampak pred tem usakmu posebi razlozis, da nej gre tha brez pricakovanj in mnenj in nej proba uzivat. povej jim tut, da ce jim drugi ljudje res niso vsec, da nej to zadrzijo zase, ker teb pa so in s tem ne bojo przadel teh drugih, ampak blj tebe. in ce so dobri frendi, te bojo poslusal.

pa se badminton pal:
haha don't worry. ne bo se tok hitr zgodil (upam:sweat_smile:(nsn)). ampak da pa preprecs, da bi se useen, loh dajes take mild znake, da nisi interested. nvm recimo sam tko si neki u smislu da je dobr *i*prjatu*i*, no ja vrjamm da mu tega ne bos glih rekla, ampak neki kar govori ti si *i*prjatu*i*. yk?

no ja upm da sm pomagala lemme know how this goes<3 bye lysmm
1
 
Omg girl woww
Kok si se ti potrudlaa 🥺🥹🥹
Lovjuuuuu<33333
Ves kk mi je pomagal pa joj prej sm pozabla napisat da Tea mi je rekla da ful sovraž klice
Čeprou sva ble učas tut po tko pol ure na callu ampak ok ljudje se spreminjamo ig
Ej fuul hvalaaa
Resss
 
hah np<34 (realno sm nardila to napako:rofl:) ou ce pa sovraz klice… hmm… myb sam probi? pa ce ti ne rata, jo loh kr prek msg uprasas, ce bi se kej dobila, pa vids kaj ti odgovori itd. lovju too kinder so muchh:kissing_heart:
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojjjla js bi ti lhk pmagala.

no njprej glede "tea"pač vrjem da smo ž vsi kle džvel tako situacijo al p jo š bomo. pvedala b ti sam d prjatli prhajajo in odhajajo k so to men njprej rekl k sm tut zgubla bestiko sm najprej bla tko pac wtf zkj ti to men gvoriš sj me itk ne rzumš ampak pol sm pa nkak doujela d je to nkek res. sj ti s tut npisala d maš velik frendov in jih znš hitr prdobit tkoda ni tk bad.

okkj zdej p "luka" k sm jst začla brt o njem sm njprej bla tko pa ta tip je vanjo ampksm bla pol prot koncu tko idk in sm pč mal razmislla in ja pac k sm s brala druge kmentarje k pise da sm ignoriri..... sm se spomnla d se je men tut t ž zgodl ampk s nism postrigla sam kr naenkrat me je nek frend začl zafrkavat in na konc je bil vame pa me vprasu č bi bla sk n zdej ž nakladam.... pač sam morš vedt d č je teb ta frizura všeč ( vrjamm da jaa) s ne sekiri na mnenja drgih d si s sabo zadovoljna in to njveč steje:kissing_heart:

glede n to k se tvoji prjatli n marajo md sabo n t ti nimam tko velik za povedt sam hocm da s zdej ne isci frendov s katerimi s bojo vsi razmel pac nismo vs z vse s tem s je treba sprjaznt baby ( upm d t nism uzalla nism tko mislla)

glede tega novga frenda OMG HONEY !!!!!! n pac vm d mas tut crusha ampk jst bi fejst razmisllla in c bi mgoc mela kj sanse z njim bi bla s tistim frendom prjatlca- TO MU TUT POVEJJ c p misls d ne in b t je tist frend mgoc cisttttt majcken vsec pol b jst n tvojm mestu dla njemu sanso ......

no upam d sm ti pmagala no byyyyyy baby pa srecn
1
 
hanci<3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omg girl. :disappointed:
Ful mi je žal zate, kr imaš tako situacijo. jst ti predlagam da 'Luko' ga ignoriraš..
Js imam tudi malo čuden razred, vseeno pa ne tako, da bi me šla dobesedno cela šola zbadat. :disappointed:
mama mi je enkrat pred kratkim predlagala, da (če te tudi sredi pouka zbadajo) rečeš da greš na wc in greš dejansko do psihologinje. več kot ji boš povedla, več bo ukrepala..
mene recimo zbadajo' če manjkam v šoli in tisti dan ko se vrnem vsi me zbadajo ki sem bla, zakaj sem manjkala (v slabem smislu, kot da je vse narobe če je človek odsoten). js jih ignoriram.. vseeno pa se ne ustavijo.:expressionless:
za to - babi', moraš postat samostojna. ko in če izveš, kdo ti piše, mu papirček zatlači v usta :joy:. dobesedno mislim! Tudi jaz o tem razmišljam zase... mogoče se sliši malo čudno, ampak če so oni nesramni, ne moreš bit ti samo pridna.
razmisli o tem, da ti bo lažje:
Žival v naravi napade žival. Ali se bo žival skrila ali branila? Tako se žival edino ustavi.
lysm, upam da sem ti kej pomagala :gift_heart:
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojoj to pa res ni prijetno🥶🥵:fearful::cold_sweat::scream:
2
 
IKIK🦊

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


ČOKOLINO
Objava:

AI

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Dipiki
Objava:

Snap

Ogledov: 66 Odgovorov: 2
 
0
56ghu7hjgn
Objava:

a je ok

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
0
Sarasss
Objava:

Player

Ogledov: 82 Odgovorov: 1
 
1
ninja zelva
Objava:

šolska pravila

Ogledov: 85 Odgovorov: 5
 
0
Phoebe
Objava:

Help, mozolji

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
0
Little helper123
Objava:

neki

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
1
Ueee
Objava:

Pruh

Ogledov: 81 Odgovorov: 1
 
0
Phoebe potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Help, mozolji

jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

ka pa je na novo a mi kdo razlozi prosim ...
 
sunn
kako nej mi to vemo?
 
Temu,muller
 
Nevem sam če boš zvedla mi povej. Btw. nisi ...
 
ja drgac je ok, sam je je ful slabo ker ...
 
Punca 17
mene tudi ni dodal na snapu fant, ki me ves ...
 
jst res da jih ne kršm sam so kr neki pa ...
 
kle maš lejzbiko
 
Samozadovoljevalka☺
hoj! 1.js tko da si porijem kazalca čits ...
 
Men ta številka gre tut ful na živce, fantje ...
 
Hermiona Granger 💗
men za en k****. sam komlicirajo si lajf
 
Seventeen
Hej, izraz "player" se običajno uporablja ...
 
Pa v redu. Jaz jih ne kršim
 
Seventeen
Hej, najboljša rešitev bi bil seveda korektor/puder ...