Poklic?
1
Hojla. Tukaj Lara.
Za vas imam eno vprašanje in res upam, da mi poste odgovorili. No, vem da sem komaj 7.r ampak že vem kaj bom po poklicu. Najprej bi šla na drugo gimnazijo v Mariboru in me zanima, če se vam zdu ok. Potem bi pa šla šrudirat. Po poklicu vi rada bila embriologinja. Ta poklic opravlja tudi moja mami. Delaš c laboratoriju za umetne oploditvw. Sam mami je eimela v sloveniji ful malo placo, pa ful je mogla delat.Zato je šla v avstrijo. Ali se mi ta poklic splača? Plis, odgovorite.
Za vas imam eno vprašanje in res upam, da mi poste odgovorili. No, vem da sem komaj 7.r ampak že vem kaj bom po poklicu. Najprej bi šla na drugo gimnazijo v Mariboru in me zanima, če se vam zdu ok. Potem bi pa šla šrudirat. Po poklicu vi rada bila embriologinja. Ta poklic opravlja tudi moja mami. Delaš c laboratoriju za umetne oploditvw. Sam mami je eimela v sloveniji ful malo placo, pa ful je mogla delat.Zato je šla v avstrijo. Ali se mi ta poklic splača? Plis, odgovorite.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tukaj je odločitev tvoja:upside_down:
Mariborske gimnazije ne poznam, zato ti ne morem svetovati... Mislim, da moraš sama izbrati, kaj si v prihodnosti želiš. Mogoče pa bi bila kaj podobnega, npr. zdravnica, babica, ginekologinja....
Odloči se sama:wink:
Mariborske gimnazije ne poznam, zato ti ne morem svetovati... Mislim, da moraš sama izbrati, kaj si v prihodnosti želiš. Mogoče pa bi bila kaj podobnega, npr. zdravnica, babica, ginekologinja....
Odloči se sama:wink:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oj!
Poglej, jaz mislim tako.
Ni treba gledati toliko na plačo. Mislim, gledati je že treba, kajti vpliva na tvoje preživetje in premoženje, ampak moraš opravljati to kar te veseli. Če bi bila rada embriologinja in si to res zelo želiš početi, potem se tudi spravi to študirati.
Se mi pa ne zdi fer, da je imela tvoja mami zelo nizko plačo. No, to je tudi odvisno od posameznika in službe, kajti vsak ima svojo predstavo o tem, kdaj je plača prenizka in kdaj dovolj visoka. Poklic embriologa se mi zdi kar zapleten in moraš zanj imeti dovolj izobrazbe. Vsekakor si ta polic zasluži večjo plačo kot npr. frizer, ampak nekdo pa že mora poskrbeti za naše lase. Vsak poklic je pomemben. Zato jaz ne zaničujem čistilk in smetarjev, ker vem, da bi bilo brez njih vse sama umazanija.
Zato moraš bolj gledati na to, koliko te poklic veseli, in šele potem na plačo. Sicer pa greš lahko poiskat službo tudi v drugo državo, kakor se je znašla tvoja mami.
Veliko veselja, upam da ti uspe!
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
Poglej, jaz mislim tako.
Ni treba gledati toliko na plačo. Mislim, gledati je že treba, kajti vpliva na tvoje preživetje in premoženje, ampak moraš opravljati to kar te veseli. Če bi bila rada embriologinja in si to res zelo želiš početi, potem se tudi spravi to študirati.
Se mi pa ne zdi fer, da je imela tvoja mami zelo nizko plačo. No, to je tudi odvisno od posameznika in službe, kajti vsak ima svojo predstavo o tem, kdaj je plača prenizka in kdaj dovolj visoka. Poklic embriologa se mi zdi kar zapleten in moraš zanj imeti dovolj izobrazbe. Vsekakor si ta polic zasluži večjo plačo kot npr. frizer, ampak nekdo pa že mora poskrbeti za naše lase. Vsak poklic je pomemben. Zato jaz ne zaničujem čistilk in smetarjev, ker vem, da bi bilo brez njih vse sama umazanija.
Zato moraš bolj gledati na to, koliko te poklic veseli, in šele potem na plačo. Sicer pa greš lahko poiskat službo tudi v drugo državo, kakor se je znašla tvoja mami.
Veliko veselja, upam da ti uspe!
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
0
Moj odgovor:
Hijoooi
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A se strinjate?
hej! mene sam zanima ce se strinjate s tem.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
ene par tednov nazaj me je v soli (sem 3. letnik) en uprasu za snep in sem mu ga dala. in pac js mam crusha in pac je on na prvem mestu. in mi je ta tip zaceu snepat in mi je odsnepu svoje misice. pac men se je to zdel ful cringe kr pac dafak. no in pop mi je slike kak flexa iz fitnesa posilu. in pol sem mu sam iskreno napisala da nocm met nc z njim kr mam crusha... in me je par tednov pustiu na miru (niti ognov nisma zbirala) in dans mi je spet poslau za snep svoje misice.
pac a se sam men zdi to tko extremno cringe. kr pac men so misice tko ful nepomembne in pac zakaj dfk mi flexa. a mislte da ce ga remuvam da mu bom zbila ego.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
ne razumem, a lahko bolj razločno pišeš?


