Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Rabim vašo pomočččč

Rabim vašo pomočččč

2
plshelpmeh
Živjo!
Torej js mam ful velik problemov in jih bom probala na kratko opisat.
1. Js mam fulkrat uneta ušesa. Načeloma za to dobiš antibiotike, ampak js kadr dobim antibiotike se počutm ful šibko in se mi sesuje imunski sistem. Do zdej mi je zdravnica dala antibiotike, ampak js po njih še tko 2 tedna ne morm v šolo... Sm 7. razred in to je zdej ratu že kr velik problem... Zdej mi je predpisala 2 dni antibiotike, pol pa neke kapljice. A ma kdo kkšno podobno izkušnjo al pa kkšn nasvet?
2. Ful mam pogoste glavobole in pač nihče ne ve od česaso. Bla sm že pr okulistu, na slikanj ipd ampak niso nčnajdli... A kdo ve kaj je to in kako jih lohk preprečim?
3.Js ful slabo spim. Tko ne glede na to kdaj grem spat, zaspim šele 2 uri po ležanju v poslji, pol se pa min. 6 ponoč zbudim... Kakšni nasveti?
4. Zandje čase se počutm ful slabo, pa zdi se mi da nikol nč ne nardim dobr, vs čs čutm en pritisk, kr sm ljudem okol mene znana kot ˝popolna˝. Pač vedn morm zgleat urejeno, it na vsa tekmovanja, met same 5ke in recimo lani sm mela eno 4 in so bli vsi tko ful čudni, sploh sošolci. Pa tkofamilja, sej so supr, sam js morm dobivat same 5ke, pa tko rečejo ˝sej to se pa ja pričakuje od tebe˝, sestrca pa je v 4. razredu pa ma tko 3 pa 4 pa so vedn ful veseli, pa da se neki matra pa tko. Pač vsga je ful preveč... A se še kdo tko počuti?
Ful vam hvala za vse odgovore pa srry za dolgo pismo
lp
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne morm ti pomagat pri prvih treh kr se mi še ni zgodlo. Sori
Za 4. pa se tut men to dogaja pač vem kk se počutiš pa vem kk je ko vsivedno pričakujejo najbolš od tebe. Pač lej ne skrbi pač povej osebi ki ji zaupaš pa se pač odkrito pogovori. Pa tut če boš kda 4 dobla s tem ni nč narobe tk da ne skrbi.
Upam da to kej pomaga:wink:
Lp
1
 
probampomagat
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,

glede prvih treh težav ti res težko pomagam, ker so vse zelo zdravstvene narave. Predlagam, da vse te skrbi zaupaš svoji osebni zdravnici, ki te bo vedela bolje usmeriti naprej ali najti boljše načine zdravljenja. Pri spanju ti morda lahko pomaga vzpostavitev večerne rutine, torej da vedno stvari počneš v istem zaporedju ter da pred spanjem ne uporabljaš elektronskih naprav - nekaterim ljudem pa to ne pomaga in potrebujejo tudi kakšne tablete za spanje.

Glede četrte točke pa verjamem, da je to lahko zelo naporno - ko smo v nečem dobri, ljudje avtomatsko pričakujejo več od nas, zato imajo tudi tvoji starši do tebe drugačna pričakovanja kot do sestrice. Predlagam, da se z njimi pogovoriš in poveš, da sicer ceniš to, da zaupajo vate in te spodbujajo, ampak da s tem ustvarjajo velik pritisk nate. Tovrstni občutki so zelo pogosti, vendar pa res ni nujno, da si popolna - pomembno je, da se trudiš po svojih najboljših močeh in da predvsem raziskuješ področja, ki te veselijo :blush:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 48 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 33 Odgovorov: 2
 
0
#prijavljenapunca
Objava:

Pust(vem, da je se dalec)

Ogledov: 69 Odgovorov: 2
 
0
Osmošolka<3
Objava:

Testi

Ogledov: 64 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Sistematski v šestem

Ogledov: 93 Odgovorov: 3
 
1
jokam se potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sama doma

Sama sem doma moje mami in atija ni, sestra je en krožek končala že pred pol ure, pa starši vejo, da je tam in da jo morjo pobrat, me fuuuuuuul skrbi da se jim ni kej zgudil, nobenih kontaktov nimam razen babi k žvi zraven nas, pa je ni pa zravn ns žvijo tut moji bratranc pa sestrična pa njeni, sam tut njenih ni doma. nobenih kontaktov nimam, razen maminega outlooka k pa mal slabo dela, ni jih pa doma kakih 2 uri odkar sem jaz prišla dam, in zdej jokam. kva nej nardim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...
 
lej, zdej ce je to res in je tvoj oči res ...
 
ej ejj ni nujnoo da te ne maraa:heart: Lej ...
 
Sej bo, te razumem:wink::wink::wink:. Sej ...
 
poglej na sheinu za pirata
 
babe
hehe, jst uporabim idk kot odgovor na osebna ...
 
puncaa44302
torej notri boste šli posebi po 4 pa ta skupina ...
 
Delaj izpiske, išči si vprašanja na to temo ...
 
Mogoče si lahko angelček? pa sta kao nasprotje ...
 
pomoc.si sm bla jz hahh pa se kle pism pc ...
 
Oj, men se podobno dogaja. Že tko vse najmanjše ...
 
Oj! Js sm ga imela predlani. Mel smo najprej ...
 
Hej, sistematski v osmem je podoben kot ...