Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Rada bi bla "popular"

Rada bi bla "popular"

3
Stella <3
hej. No bom pobedala kar celo zgodbo: Jst sem bla v mojem prejsnem razredu tko fulll ''pupolarna" al kar kol vse so se hotle druzt z mano pa to. ubistvu se tega sploh nisem zavedala. in v 6 sem nas premesal z razredi iz drugih sol in je nastal nov razred. In najprej je blo vse okkk pa to. noben ni bil neki full priljubljen pac vsi smo bli isto. No in zdei sem tk 8 razred in je ena moja sosolka fullll priljubljena k sem bla prej fulll dobra prjatelca z njo. zdei se skozi druzi z drugimi. pac noben se ni zanimov za njo zdej se pa kar vsi tud fantje. In jst pogresam star razred kje sem bla kot ona jst.
A ma kdo kkseno idejo kk bi tud jst bla mal pupolarna. Pac da bi tud mene moj razred mel tko rad. pač da bi me poslusov k bi imrla kksno idejo.
Res bi bom hvalezna idej. K se pocutim fulll odrinjeno. Hvalaaaa. Byeee <3
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo,
imam enako težavo. Moja ideja je, da si to kar si in druži se s kakšno popularno prijateljico, to pa ne pomeni, da daj nepopularne na stranski tir. Druži se z vsemi naenkrat. Jaz sem na naši šoli ustvarila novo foro pa ni nihče vedel, kdo jo je naredil. Bodi to kar si!
Upam, da sem pomagala,
Heart
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hvalaaaaaaaaaaaaa
1
 
Stella <3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
moj nasvet je: najprej premisli, če si tega res želiš. ker včasih pridejo zraven še druge stvari. vsaj moja izkušnja je, da ni vsak za tako družbo (nekaterim je boljše, če imajo malo manj prijateljev in so s tistimi bolj povezani). če si tak tip. da ti pozornost ustreza super. samo vedeti moreš, da te čisto vsi nikoli ne bojo imeli radi in da so v takih popularnih skupinicah velikokrat prisotni šimfanje, izdaja, spletke, drama... če boš to prenesla inljudje, ki se hočejo družiti s tabo, niso dvolični in izdajalski, ti bo uspelo. drugače pa ti svetujem: bodi. to. kar. si. NI se vredno spreminjati, zato da bi te imeli drugi radi, NI se vredno prilizovati in pretvarjati da bi dosegla popularnost. popularni ljudje imajo ponavadi neko "karizmo", da privlačijo ljudi in pritegnejo pozornost in če si bila včasih popularna, jo očitno imaš. na splošno in tudi zaradi popularnosti je dobro, da trdno stojiš za svojimi prepričanji in jasno poveš svoje mnenje itd. odvisno je, ali si bolj introvert ali bolj extrovert in ali si tega navajena. nekaterim ljudem to ustreza, drugim pa ne. važno je, da narediš tako, da se boš TI, samo TI in ne kdo drug počutila v redu.
vso srečo,
〜lovebooks<3
2
 
Kok je to lepo napisano <33 svaka ti čast da tok lep odgovor oblikuješ <33
 
thankss <3
 
Tole si fantastično sestavila <3
 
hvala usem <3
 
Stella <3
Vav tole je res spis. Hvalaaa za vse nasvete. Mogoce sem si premislila ,
 
nizakaj, upam da bo vse ok :)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
par punc v našem razredu je tak ful pupolarnih. jaz pa še dve pa nismo in pol se me družimo med sabo, pa se mamo ful boljš. pa tud fantje se druži včasih z nami ker vejo, da ne hejtamo vseh ki so nepuporalni in že veliko jih je reklo da je v naši družbi ful zabavno. res je da so one pupolarne lepše od nas... vglavnem ne vem zakaj pišem celo zgodbo v sebi. na kratko bodi to kar si <333
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


LeaEla305
Objava:

bottega verde

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
Piskotk
Objava:

Uzgojitlska Jesenice

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Zmedena sm

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
0
Moviegirl
Objava:

valeta - fant

Ogledov: 24 Odgovorov: 2
 
0
Hermione lover002
Objava:

prva menstruacija

Ogledov: 82 Odgovorov: 3
 
0
dog013
Objava:

hočem psa

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
0
cutiepie
Objava:

upisi v srednje sole

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
1
...........
Objava:

kaj naj

Ogledov: 83 Odgovorov: 2
 
3
cutiepie potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

upisi v srednje sole

hejj, vsi k ste 011 me zanima kam se imate namen vpisati v srednjo solo/gimnazijo. (loh napisete v komentarje pa date snep zravn da si mogoc najdete ksno druzbo)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
...........
3
 
3
Lemur.si
2
 
4
Gilr1890
4
 
5
love.L.girl
6
 
6
Axiety girl
4
 
10
helpppp
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hej meni se zdi da povej svoji mami. Veliko ...
 
Idk če je prvo kar tako zamenjal....Iskreno ...
 
jaz ti predlagam da ga ne zavrneš če je drgač ...
 
vem da nism 011 ampak če ste okolica kranj/loka, ...
 
a si na gimnaziji skofja loka, k sm slisala ...
 
Bellaza2
sloflix,:movie_camera::popcorn:
 
glej. provi navezat pogovor in če te naprimer ...
 
kaj je to orgazem
 
ojj ne sekiri se mene je blo tut na začetku ...
 
vecini fantom je vsec ce punca naredi prvi ...
 
slej kot prej bos ji mogla povedat al pa ...
 
Niso vse usebine na spletu primerne in to ...
 
girl6666
Jaz gledam filme na: 1mov, sloflix, myflixer, ...
 
girl6666
Draga Love.L.girl vem da ti ni najlažje in ...
 
Hej, mogoče počakaj do srednje, jaz sem tudi ...