
Sporočila:
Vsi mi ostali pa še rabimo preživet 12 dni do konca šole (24.junij)🥳🥳
jaz bommmm
za koga navijate?
zaj sem konec z ocenami...
vsi ki mate danes valeto, uživajteeeee 🫶🫶🥳
ZAJ PA IZPIT OB DVEH
če ste že meli al pa bote al pa mate danes valeto, uživajte da si bote da dan zapomnili za vedno 🫶🫶🫶
♡♡
Vsi mi ostali pa še rabimo preživet 12 dni do konca šole (24.junij)🥳🥳
Vidim, da si še nisi nastavila avatarja... daj si ga čim prej!!
Če si pozabila, katerega, je tukaj link:
https://www.pil.si/forumi/igralnica/avatar-30/2
Lp Kinder
Vsi mi ostali pa še rabimo preživet 13 dni do konca šole (24.junij)
~~
Deveti in pač tudi mi. ampak 9r uzivajte v šoli, ker zdaj so dnevi ki si jih bote najbolj zapomnili...
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.