SOS prijatelji
1
nObOdy
Zdravo, prosim odgovori ker rabim pomoč.:sob:
Na začetku tega šolskega leta sem se zelo dobro ujela z tremi puncami, postale smo najboljse prijateljice. Po novem letu pa so se zacele obnašati zelo čudno, bile so zelo nesramne do mene, ce se je zgodilo kaj slabega so krivile mene. In ker sem jaz oseba ki se bo vedno postavila zase sem jim to rekla in se z njimi skregala. Čez kakšne tri dni so se mi opravičile in bilo je spet vse normalno. Dokler se nismo v šoli v naravi spet skregale ker je z nami v sobi bila se ena punca ( moja prijateljica in daljna sorodnica).Ona mi je začela zelo ukazovati, rekla je da zaradi mene nismo dobile ocene pospravljene sobe 10 ampak 9,8. In moje "najboljse peijateljice so se strinjale. Pa nisem bila kriva samo jaz. Potem smo se spet opravičile in vse je bilo dobro. Po poti ko smo se peljali iz šole v naravi smo se imele super veliko smo se pogovarjale. Šola v naravi je bila od ponedeljka do petka. Ko sem naslednji teden prisla v šolo so se tam same pogovarjale in imela sem občutek da govorijo o meni.Ena izmed njih me je večkrat grdo pogledala. Potem sem eni punci napisala zakaj so jezne na mene. Rekla je da niso samo da se jaz vedno skregam.Potem sem se zacela druziti z mojimi sosošolkami in ni se mi zdelo kot da me nebi marale. Potem so mi enkrat mimogrede povedale da jim grem na zivce. To je bilo tako nepreičakovano. Ker sem z temi puncami hodila domov, joh cakala po šoli. Potem sta k meni prisli dve punci in mi povedali da njima negrem na živce in da sem jaz njima vredu . Rekle sta tudi da so te punce( njune prijateljice) to rekle za vso njihovo grupo. Ampak da me onidve ne sovražita ampak sta to samo rekli da se nebi skregali z njuno najboljšo prijateljico, s katero sem btw hodla domov in se z njo veliko pogovarjala in smejala. Potem sta mi rekli da se one ze od počitnic pogovarjajo kako se be znebit in da sem tecna. Vem tudi katera punca bi si naj to zmislila, in zdi se mi najbolj verjetno da je bila ona ker se nikoli nisva družili ker mi ni bila všeč. Nisva pa se sovražili včasih sva se tudi kaj pogovarjali. In ona nima razloga da me sovrazi jaz ga pa imam. Bila je z mojim bivšim fantom kak teden potem ko me je pustil.Ampak ji nisem zamerila, ker jo je itak zdaj on pustil in mi je vseeno za to. Zdaj jo tako sovražim ker je vse obrnila proti meni in zdaj več nimam niti enega prijatelja v šoli.Razen teh dveh ki se itak ne moreta družiti z mano. Prosim pomagajte kako naj se poirim ce vem da ko bom sla v solo bom videla toto punco ki jo sovrazim iz dna srca.? Rajši bi umrla kot da jo še enkrat vidim. Najraje bi nekaj rekla o njen ampak nocem bit nesramna ker jaz nisem kot ona, in jaz tega nebi mogla nikomur tega narediti brez da bi se sekirala in se na koncu opravičila.
Ps:Te punce ki so mi rekle da jim grem na živce se vedno več družijo z mojimi bivšimi najboljšimi prijateljicami.
Na začetku tega šolskega leta sem se zelo dobro ujela z tremi puncami, postale smo najboljse prijateljice. Po novem letu pa so se zacele obnašati zelo čudno, bile so zelo nesramne do mene, ce se je zgodilo kaj slabega so krivile mene. In ker sem jaz oseba ki se bo vedno postavila zase sem jim to rekla in se z njimi skregala. Čez kakšne tri dni so se mi opravičile in bilo je spet vse normalno. Dokler se nismo v šoli v naravi spet skregale ker je z nami v sobi bila se ena punca ( moja prijateljica in daljna sorodnica).Ona mi je začela zelo ukazovati, rekla je da zaradi mene nismo dobile ocene pospravljene sobe 10 ampak 9,8. In moje "najboljse peijateljice so se strinjale. Pa nisem bila kriva samo jaz. Potem smo se spet opravičile in vse je bilo dobro. Po poti ko smo se peljali iz šole v naravi smo se imele super veliko smo se pogovarjale. Šola v naravi je bila od ponedeljka do petka. Ko sem naslednji teden prisla v šolo so se tam same pogovarjale in imela sem občutek da govorijo o meni.Ena izmed njih me je večkrat grdo pogledala. Potem sem eni punci napisala zakaj so jezne na mene. Rekla je da niso samo da se jaz vedno skregam.Potem sem se zacela druziti z mojimi sosošolkami in ni se mi zdelo kot da me nebi marale. Potem so mi enkrat mimogrede povedale da jim grem na zivce. To je bilo tako nepreičakovano. Ker sem z temi puncami hodila domov, joh cakala po šoli. Potem sta k meni prisli dve punci in mi povedali da njima negrem na živce in da sem jaz njima vredu . Rekle sta tudi da so te punce( njune prijateljice) to rekle za vso njihovo grupo. Ampak da me onidve ne sovražita ampak sta to samo rekli da se nebi skregali z njuno najboljšo prijateljico, s katero sem btw hodla domov in se z njo veliko pogovarjala in smejala. Potem sta mi rekli da se one ze od počitnic pogovarjajo kako se be znebit in da sem tecna. Vem tudi katera punca bi si naj to zmislila, in zdi se mi najbolj verjetno da je bila ona ker se nikoli nisva družili ker mi ni bila všeč. Nisva pa se sovražili včasih sva se tudi kaj pogovarjali. In ona nima razloga da me sovrazi jaz ga pa imam. Bila je z mojim bivšim fantom kak teden potem ko me je pustil.Ampak ji nisem zamerila, ker jo je itak zdaj on pustil in mi je vseeno za to. Zdaj jo tako sovražim ker je vse obrnila proti meni in zdaj več nimam niti enega prijatelja v šoli.Razen teh dveh ki se itak ne moreta družiti z mano. Prosim pomagajte kako naj se poirim ce vem da ko bom sla v solo bom videla toto punco ki jo sovrazim iz dna srca.? Rajši bi umrla kot da jo še enkrat vidim. Najraje bi nekaj rekla o njen ampak nocem bit nesramna ker jaz nisem kot ona, in jaz tega nebi mogla nikomur tega narediti brez da bi se sekirala in se na koncu opravičila.
Ps:Te punce ki so mi rekle da jim grem na živce se vedno več družijo z mojimi bivšimi najboljšimi prijateljicami.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo!
Če sem te prav razumela si imela tri frendice, ki so se zdaj obrnile proti tebi. Razumem, da si žalostna, ker nimaš nobenih prijateljev v šoli. Ljudje smo taka vrsta bitij, ki rabijo stalno družbo sočloveka. Mislim, da je dobro, da se držiš tistih s katerimi se razumeš. Res pa ti predlagam, da se ne zapletaš v prepire, ker, kot si že sama omenila, to nisi zares ti. Lahko poskušaš poiskati družbo v drugih razredih, na krožkih... Poleg tega imamo v življenju le par pravih prijateljev, zato se ne sekiraj. Tudi jaz že dobri dve leti nimam frendov, ker sem se prepisala v drugo šolo.
Upam, da sem ti pomagala. :heart:
Če sem te prav razumela si imela tri frendice, ki so se zdaj obrnile proti tebi. Razumem, da si žalostna, ker nimaš nobenih prijateljev v šoli. Ljudje smo taka vrsta bitij, ki rabijo stalno družbo sočloveka. Mislim, da je dobro, da se držiš tistih s katerimi se razumeš. Res pa ti predlagam, da se ne zapletaš v prepire, ker, kot si že sama omenila, to nisi zares ti. Lahko poskušaš poiskati družbo v drugih razredih, na krožkih... Poleg tega imamo v življenju le par pravih prijateljev, zato se ne sekiraj. Tudi jaz že dobri dve leti nimam frendov, ker sem se prepisala v drugo šolo.
Upam, da sem ti pomagala. :heart:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Gurl v življenju boš srečala velik takih ljudi. Pač men se zdi prov da se postaviš zase ker meni grejo tut na
živce ljudje ki ves čas gledajo samo na druge in krivijo druge da bi pa kdaj nase pogledali to pa ne ane
živce ljudje ki ves čas gledajo samo na druge in krivijo druge da bi pa kdaj nase pogledali to pa ne ane
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
Ocene in en teden do konca šole
ja... bliža se konec js pa ful med oceno al pa zvišujem. in problem je da se men FUL VEČ NEDA UČIT. vsi govorijo da so konc js pa se morem še učit. in sem že izmučena in pač i can't. ampak si želim da nebi izgubila preveč točk letos ker lani sem kr:sob:
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
kako naj dobim to energijo da sfuram dokonca.? ker sem izmučena in upam da veste kaj mislm. pač neda se mi.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Če veš da jo boš dobila lahko v lekarni kupiš ...
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


