Vprašanje
2
Hahaha
Živijo! Js mam eno uprasanje in sicer pač js sm u puberteti in so mi začele pod nosom-tam ko ti zrastejo brke rast take male dlačice in me ful motijo in zdej me zanima kok jih je to možno odstraniti, če se sploh da. Btw js sm star 13. Hvala za odgovore in lep dan!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heyy!
jaz sem sicer punca in ti nevem čisto pomagati, ampak tudi jaz sem stara 13 in ti lahko povem, da imajo tudi pri nas že te dlačice, kar se mi iskreno zdi čisto normalno. en pri nas ima praktično že brado in vem, da se brije. mogoče se lahko tudi ti. to je pa to kar vem. drugače, če ti pa kaj pomaga me kot punco to na fantih ne moti, haha :)
kamilica
jaz sem sicer punca in ti nevem čisto pomagati, ampak tudi jaz sem stara 13 in ti lahko povem, da imajo tudi pri nas že te dlačice, kar se mi iskreno zdi čisto normalno. en pri nas ima praktično že brado in vem, da se brije. mogoče se lahko tudi ti. to je pa to kar vem. drugače, če ti pa kaj pomaga me kot punco to na fantih ne moti, haha :)
kamilica
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvalaaaa vama 🥰
0
Hahaha
Moj odgovor:
Oli
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Tek
hejjj
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
okej js bi začela tekati in me zanima kam si dat telefon medtem ko teces pa zivim v malem kraju in se mi zdi da vse je tok cudno pac tk strah mr je da srecam koga znanega al pa kej takega pa ful se obremenjujem z tem kaj si drugi mislijo in jaa
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(58)
Enako kot prej.
(66)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(52)


