hejj,
sori kr sm pozna, ubistvu sm sam pozabla objave, hahh. no, ampk tuki je citatk pa prva stran za maj<3
kako se vam zdi?
uzivejtee
<33
sori kr sm pozna, ubistvu sm sam pozabla objave, hahh. no, ampk tuki je citatk pa prva stran za maj<3
kako se vam zdi?
uzivejtee
<33
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lovammmm<3:heart_eyes::kissing_heart::ribbon:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ugh kok lepoo🫶. pa tale svecka je pika na i lol, js sm obsedena z svecami ki dišiji:pray::v:
0
hvalaa<3
jaa, js tut obozujm disece svecke<33 (ta ma po citrusih, kar ni moj fav vonj, ampk paše za ta čas, hahh<3)
jaa, js tut obozujm disece svecke<33 (ta ma po citrusih, kar ni moj fav vonj, ampk paše za ta čas, hahh<3)
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(49)
Enako kot prej.
(51)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(44)


