c🍪🍪kie
Taborniki so lajf<3
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
heyyy sorry, da tezim, ampk girll mal sem gledla tvoje objave in OMAJGASSSSSS KOK MAS LEPE NOHTE zenskaaaaa<33 pa zanima me, ce mas pac kako metodo za nailcare? luv uuuu, hvala, ce odpisesss<33
0
🕒
omgg hvala tiii<3
i mean drgac vedno pokazm sam tiste k so lepi, hahh, glih uceri se mi je en zlomu ://, tk da idk ce res hoces vedet, ampk res ni kej posebnega, sam pilim si jih redno, pa enkrat na dan namazem kremo za roke<3 (ampk pilco mam pa ves cas sabo, pac u soli tut, hahh)<3
luv u tu<33
i mean drgac vedno pokazm sam tiste k so lepi, hahh, glih uceri se mi je en zlomu ://, tk da idk ce res hoces vedet, ampk res ni kej posebnega, sam pilim si jih redno, pa enkrat na dan namazem kremo za roke<3 (ampk pilco mam pa ves cas sabo, pac u soli tut, hahh)<3
luv u tu<33
Hejjj men so full všeč tvoji bullet jurnali in me zanima če bi se še lahko prijavila v igro bujo šola. razumela bom če se ne morem več prijaviti.<3 :revolving_hearts:
1
🕒
hejj, ja lahko se prijavis<3
preberi si vse, pa ni ti treba nardit za prvi del, ampk za drugi pa (do pondelka zjutri<3)
pa hvalaa
preberi si vse, pa ni ti treba nardit za prvi del, ampk za drugi pa (do pondelka zjutri<3)
pa hvalaa
Ej girl.
Upam da sfuras (razumes) .... ampak js zal ne bom mogla oddat do ponedelka kr nekam grem in me ne bo. Up da sfuras. Aja pa... ce ne bom poslala... a pol ne bom mogla bit vec v tej igri? Sam ce si nap. najslabsi pol ne mores bit vec not? :frog::frog::frog::frog::frog::frog:
Upam da sfuras (razumes) .... ampak js zal ne bom mogla oddat do ponedelka kr nekam grem in me ne bo. Up da sfuras. Aja pa... ce ne bom poslala... a pol ne bom mogla bit vec v tej igri? Sam ce si nap. najslabsi pol ne mores bit vec not? :frog::frog::frog::frog::frog::frog:
2
🕒
narocena<33
0
🕒
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/bujo-za-igro-od-c-kie
tole je za tvojo bujo šolo<3
tole je za tvojo bujo šolo<3
0
🕒
naročenaaa
1
🕒
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/za-igro-od-c-kie/2
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/za-igro-od-c-kie :)
Evooo:frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog:
https://www.pil.si/forumi/pilov-blog/za-igro-od-c-kie :)
Evooo:frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog::frog:
1
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
O Ginny•Weasly, sori, sori, sori... Fuuuullllllllllllll ...


