snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Just a reminder🫶🏻

just a reminder🫶🏻

5
hejj!!
kako smo kej?
js sm pretty good<3
vem da nism vec tok na pilu kot sm bla leta 2021 (Panda sem:panda_face: je biu moj vzdevk) no sam rada bi rekla da sm supr in bodte dobr,zelim vam velik srece,zabave ne ozirej se na druge zivi svoj lajf<3


tle je pa se ena slikca mojga muckaa:heart:

 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ful je lušen!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::cupid::sparkling_heart:
1
 
hvalaa❤️‍🩹
 
Kere vrste pa je?
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O cuteeee....ko bi mi le prej povedala da si bla panda.....:innocent:če smem vprašat, zakva si si pa spremenila ime pa nardila nov profil??
0
 
hejj!! nardila sm ga kr pac mi pande niso ble vec tok usec in sem hotla bit mills themed🫶🏻🫶🏻 a ti si bla ze tkrt na pilu??
 
jaa sm bla žea tkrt
 
uuuu nicee
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Hvalilnica


Objava:

Bruh

Ogledov: 46 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

Oil pastel 8. del

Ogledov: 56 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Poreč

Ogledov: 46 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Pinterest

Ogledov: 96 Odgovorov: 1
 
8
Objava:

Mačka za mizo😂 1. del

Ogledov: 97 Odgovorov: 8
 
7
Objava:

Risanje 2. del

Ogledov: 87 Odgovorov: 5
 
9
poki piki potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

teza oz postava

hejj js sm stara 12 cez en mesc bom 13 in ful sm se zacela sekirat glede postave.pac vlka sm 160cm in mam neki med 47-51 kg ne spomnem se neki od tega k smo mel zej sportn karton no men se zdi to ful veliko in pac tut mam mal sirsa bedra pac eni mi pravjo da je to ful lepo sam mem se ne zdi pa ful tezk se odrecem npr sladkarijam a ma kdo kak predlog za to da se bl odrecem pa kak se nej spravim delat vaje kak se nej npr motiviram pa a pozna kdo kake fajne vaje pa tko
hvala vammm
uzvitee
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas