Živijo guys,
vem da sem obljubla prej... ampak nisem:sweat_smile:
Se opravičujem :pray::pray::pray::pray:
Torej.... vsi ste se zelo potrudili in obcudujem vaše zgodbe:heart_eyes:
Ampak saj veste, nekdo mora izpasti. Zdaj bo se izlocitveni test. Povedala bom glavno nalogo in nalogo za izlocitveni test. Za izlocitvenega je en teden rok, torej do 23.5 za glavno nalogo pa pol do 27.5. Tisti, ki greste na izlocitveni test mi morate poslati zgodbo jaz vam v nab napisem ali greste naprej in potem se moraš lotit se ta glavnega testa. Torej zmagovalci...
Naprej gredo...
Maths help, Lily Potter, Moonie12, Chillz fan, Ginny Weasley,Dreamy girl in Vanilla mochi.:clap::clap::clap::clap:
Cestitke vsem.
Sam da vete, drugi ste nli super..:sob::sob:
Komaj sem se odlocla... Sicer pa forever cousens nista napisali... tak da ja. Ampak niste se izgubljeni!:muscle:
Še izlocitveni je!
Torej vsi ki grete na izlocitvenega mate nalogo, da....
NARISETE NEKAJ.:pencil2:
Ni dolocil, ker je pac izlocitveni. Samo narisite.
Zdej bom malo pokomentirala zgodbe od tistih ki ste ''izpadli''.
Jagodka
Zgodba je lustna in dobra, edino kar je ime imas.
Pa tekmovala si z maths, ki ni dobesedno nicesar naredila narobe:hugging:
Sam zato. Drugace je tvoja med boljsimi.
Mačja panda
Zgodbica je lepo napisana, zanimiva in izvirna.
Imas pa eno ime. Pa nisi upostevala vseh pogojev, ki so bli doloceni.
Vihra_400
Tema ki si jo izbrala je zelo zanimiva in nepricakovana. Ampak plis, ne uparabljaj mi anglescine. Imaš tudi imena, pa še enih pogojev nisi izpolnila.
KOALA POTTER FAN
Tvoja ideja je dobra in zgodba je napisana krasno.V bistvu bi najbrž premagala Chillz fan sam pač nisi upoštevala vseh dolocil.Mela si pa tudi ime.
Cokies, dogfan in forever cousens niso napisale zgodbe.
Naloga drugih pa je zdaj, da...
Tudi vi boste risali...
Ampak imate dolocila.
V srediscu mora biti nekaj v smislu mode. Petke, oblacila, torbice...
Bare so: roza, modra, vijolična.
Lahko uporabite se druge, te pa so obvezne.
Torej izpadli bosta dve:v:
Dvobojevalci so tokrat...
Maths_help in ena, ki bo napredovala
Lily Potter in Moonie12
Vanilla mochi in dekle, ki bo napredovalo
Dreamy girl in Ginny Weasley
Chillz fan in deklica, ki bo izpadla
Potem, pa še dve punci, ki greta naprej.
Evo...
ZDEJ PA VESELO NA DELO!
vem da sem obljubla prej... ampak nisem:sweat_smile:
Se opravičujem :pray::pray::pray::pray:
Torej.... vsi ste se zelo potrudili in obcudujem vaše zgodbe:heart_eyes:
Ampak saj veste, nekdo mora izpasti. Zdaj bo se izlocitveni test. Povedala bom glavno nalogo in nalogo za izlocitveni test. Za izlocitvenega je en teden rok, torej do 23.5 za glavno nalogo pa pol do 27.5. Tisti, ki greste na izlocitveni test mi morate poslati zgodbo jaz vam v nab napisem ali greste naprej in potem se moraš lotit se ta glavnega testa. Torej zmagovalci...
Naprej gredo...
Maths help, Lily Potter, Moonie12, Chillz fan, Ginny Weasley,Dreamy girl in Vanilla mochi.:clap::clap::clap::clap:
Cestitke vsem.
Sam da vete, drugi ste nli super..:sob::sob:
Komaj sem se odlocla... Sicer pa forever cousens nista napisali... tak da ja. Ampak niste se izgubljeni!:muscle:
Še izlocitveni je!
Torej vsi ki grete na izlocitvenega mate nalogo, da....
NARISETE NEKAJ.:pencil2:
Ni dolocil, ker je pac izlocitveni. Samo narisite.
Zdej bom malo pokomentirala zgodbe od tistih ki ste ''izpadli''.
Jagodka
Zgodba je lustna in dobra, edino kar je ime imas.
Pa tekmovala si z maths, ki ni dobesedno nicesar naredila narobe:hugging:
Sam zato. Drugace je tvoja med boljsimi.
Mačja panda
Zgodbica je lepo napisana, zanimiva in izvirna.
Imas pa eno ime. Pa nisi upostevala vseh pogojev, ki so bli doloceni.
Vihra_400
Tema ki si jo izbrala je zelo zanimiva in nepricakovana. Ampak plis, ne uparabljaj mi anglescine. Imaš tudi imena, pa še enih pogojev nisi izpolnila.
KOALA POTTER FAN
Tvoja ideja je dobra in zgodba je napisana krasno.V bistvu bi najbrž premagala Chillz fan sam pač nisi upoštevala vseh dolocil.Mela si pa tudi ime.
Cokies, dogfan in forever cousens niso napisale zgodbe.
Naloga drugih pa je zdaj, da...
Tudi vi boste risali...
Ampak imate dolocila.
V srediscu mora biti nekaj v smislu mode. Petke, oblacila, torbice...
Bare so: roza, modra, vijolična.
Lahko uporabite se druge, te pa so obvezne.
Torej izpadli bosta dve:v:
Dvobojevalci so tokrat...
Maths_help in ena, ki bo napredovala
Lily Potter in Moonie12
Vanilla mochi in dekle, ki bo napredovalo
Dreamy girl in Ginny Weasley
Chillz fan in deklica, ki bo izpadla
Potem, pa še dve punci, ki greta naprej.
Evo...
ZDEJ PA VESELO NA DELO!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ok sepravi tisti ki gremo na izlocitveni moramo samo nekaj narisati.:sweat_smile:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Čestitke vsem!:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ni mi uspelooo:sob::sob::sob:
ni mi uspelooo:sob::sob::sob:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super a mi lahko prosim samo se enkrat razlozis navodila kaj mormo narisat ker nism cist postekala hvala:heart:
0
Torej ti si naprej. Tekmuješ proti Ginny.
Narisat moreš neki v zvezi z modo, petke, torbice, oblekice...
Pa zgornje barve uporabit
Narisat moreš neki v zvezi z modo, petke, torbice, oblekice...
Pa zgornje barve uporabit
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
proti komu jaz tekmujem? a proti koali al kaj
0
Proti punci, ki bo naredla za izlocitveni test pa pol prišla naprej in naredla še to risbo
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
okej!<333<3
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaaa i did it!! torej js nevem če bom lah to nalogo narrdla ampak se bom potrudla!:heartpulse::heart::heart_eyes::blossom::cherry_blossom::rose:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
a js zdej ze spet tekmujem s koala kr vidim da je sla naprej in da je narisala pac to temo moda
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oj res sem mislila da bi.mi bo ratal ampak mi nebo tko da lahko nadaljuješ
0
Moj odgovor:
Dipiki
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Snap
zakaj me en fant ne doda na snapu ce me v soli gleda in sva ze velikokrat nardila eye contact? a mogoce ker sem starejsa za eno leto?
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Igralnica