snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Moj čisto prvi blogec :)) 1. del

moj čisto prvi blogec :)) 1. del

7
heyy!!
tole je moj čisto prvi blog na Pilu, ker sem do zdaj s svojimi izjemnimi računalniškimi sposobnostmi znala priti le do svetovalnice. :wink: nevem, o čem pisati, tako da bi lepo prosila, da mi kakšne ideje napišete v komentarje. vseeno pa bi rada nekaj izpostavila: (mogoče je primerno za blog, mogoče ni, bomo videli :))
... zadnjič sem na svetovalnici (preden sem odkrila še druge dejavnosti na Pilu :upside_down:) videla objavo od enega (sklepam da) fanta, ki je mislil, da je mizoginist (no, saj je). če bi bila v risanki prisežem, da bi se mi kadilo iz ušes in nosu. :triumph: saj je bila potem objava izbrisana oz. odstranjena, ampak vseeno se mi zdi prav, da govorimo o tej temi. torej... objava je govorila o mizoginiji. za začetek: to je prepričanje, da je ženski spol slabši od moškega oz. odpor proti ženskam. razumem, da je bilo včasih tako, in ne, ni bilo prav, ampak ne smemo se ozirati nazaj, ker itak ne moremo spremeniti ničesar. zdaj smo v 21. stoletju in se je že marsikaj spremenilo. hočem reči, da je po mojem mnenju čisto neprimerno, da se o tem govori na glas. seveda ima lahko vsak svoje mnenje, ampak se ga ne izraža na tak način. bodimo realni: moški in ženski spol se razlikujeta le v enem kromosomu. (ne morem verjeti, da mi biologija pride prav :)) ženske/dekleta nismo nič manj sposobne od moških/fantov. ja, res je, da so fantje načelom močnejši, ko pa govorimo o pameti smo vsi na istem. koliko uspešnih žensk je na svetu: Amelia Earhart, Marija Terezija, če žeite tudi Ariana Grande ali pa samo Ivana Kobilica, ki se je sprva na svoje lastne slike podpisovala kot Ivan, da je bila sploh sprejeta. še vedno je na žalost tako, da je na primer moški kirurg plačan več, kot pa ženska kirurginja, čeprav imata enako izobrazbo, enako znanja in enake dosežke... bistvo je, da je treba biti spoštljiv in sprejeti stvari take kot v resnici so. pa brez zamere fantje, saj veste, da tudi brez vas ne bi bilo ničesar :))
no, to je to za danes. prosim napišite mi ali vam je bil blog všeč oz. če se vam je zdel čisto beden. res bi rada, da vam je brati moje bloge (bodoče) v veselje, tako da kakšna zamisel o temi ne bi bila odveč :))
uživajte in hvala,
kamilica
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla kamilica! me veseli še enega pilovca! super blog mas!
LYSM:sparkling_heart:
2
 
oh, hvala ti <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oprosti ampak tale blog mi sploh ni všeč. OBOŽUJEM GA! superca je!
1
 
hvalaa <3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov blog


Objava:

Kako je doživela... TORINO 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Aesthetic girly blog 3. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

q&a

Ogledov: 24 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

My fav pesmi ta teden!!!! 14. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Kako je doživela... TORINO 1. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

kako se učinkovito učiti

Ogledov: 80 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Prijateljstvo💙 1. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 1
 
5
Objava:

Roka, ki je zame cela 4. del

Ogledov: 91 Odgovorov: 2
 
11
Bff, šola , žalost, potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Liv love

moja prijatelica zala je rekla da sem ji grozila . In to je to se laže. kaj narediti stako osebo to kar sem vam napisala bef.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(110)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(134)
Ne preberem Ti&jaz.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Kornelija (neprijavljena)
814
 
Hej! Kviz lahko narediš v Galaksiji testov ...
 
PRIJAVIMSE Sam ne štekam navodil
 
Hej ZELO LEPO! Tudi jaz rišem konje ampak ...
 
Konji, ker so elegantne živali, na ketere ...
 
v mladinski knjigi
 
Baby Monster Fan neda se mi vpisat
P R I J A V I M S E
 
lepo #10 znakov
 
:hugging::hugging:super blog