snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Tukaj je vse mogoče 1. del

Tukaj je vse mogoče 1. del

7
*i*21. oktober 2021 - Priprave na noč čarovnic*i*

Živjo!
Po dolgem času se vam Powči oglaša z novim blogom. Zdaj sem bila nekaj časa odsotna na Pilu in tudi ta objava je izjema. Sploh nevem, če bom blog nadaljevala, ali bo to prvi in edini del. Od tu tudi naslov TUKAJ JE VSE MOGOČE :).

Tale blog nima ne urnika in ne bistva objav - nanj bom objavljala, ko se mi bo zljubilo in tisto, kar se mi bo zdelo zanimivo.

Predlagam, da kar začnemo z prvim delom! Pripnite si pasove, stevardesa Powči vam bo postregla s polnim krožnikom idej za okrasitev in kuharskih receptov za noč čarovnic, za prilogo pa dobite še brezpalčna ozadja za telefon z motivom, primernim za prihajajoči običaj.


:jack_o_lantern::ghost::spider_web::jack_o_lantern::ghost::spider_web:

*b*NEKAJ MALEGA O OBIČAJU...*b*

Hitro se približuje najbolj strašna noč v letu, ko bodo čarovnice plesale in kuhale napoje v velikih kotlih, po hišah pa bodo strašili duhovi.

Običaj se je začel v Ameriki in kot veliko drugih stvari od tam pripotoval vse do Slovenije. Ime halloween je okrajšava za all hallow's eve, kar pomeni večer vseh svetih.

Ker vas nočem dolgočasiti z bednimi dejstvi o zgodovini noči čarovnic, se lahko lotimo kar priprav - vse od kuhanja do ustvarjanja.


:jack_o_lantern::ghost::spider_web::jack_o_lantern::ghost::spider_web:

*b*KUHARSKI KOTIČEK*b*

Za vse navdušene kuharje vam spodaj pripenjam par povezav do nepreveč zahtevnih, ampak okusnih sladic za noč čarovnic. Poleg tega pa lahko z malo ustvarjalnega duha dodamo še okraske, ki bodo naše mojstrovine še popestrili.

*i*STRAŠLJIVI MAFINI ZA NOČ ČAROVNIC:*i*
https://okusno.je/recept/mafini-za-noc-carovnic

*i*BELJAKOVI DUHCI:*i*
https://okusno.je/recept/duhci

*i*STRAŠLJIVI PRSTI:*i*
https://okusno.je/recept/strasljivi-prsti

*i*ZOMBIJEVI MOŽGANI V OMAKI:*i*
https://okusno.je/recept/pecena-jabolka-s-karamelno-omako


:jack_o_lantern::ghost::spider_web::jack_o_lantern::ghost::spider_web:

*b*USTVARJALNI KOTIČEK*b*

Pa še nekaj DIY idej za vse pilovske umetnike. Popestrite si stanovanje z bučami, okostnjaki in duhci ter prestrašite domače!

*i*SVETLEČI DUHCI:*i*
https://images.app.goo.gl/c6w1aRLbvm59A4YP9

*i*ZLOBNA VRATA:*i*
https://images.app.goo.gl/VAw7FQU3hkqeUJnF9

*i*BUČA DOBRODOŠLICE:*i*
https://images.app.goo.gl/W5bAwmC8ZzmJbyPP9

*i*VRTNI VARUHI:*i*
https://images.app.goo.gl/GuFbTvQ7asFX9Kxq9


:jack_o_lantern::ghost::spider_web::jack_o_lantern::ghost:

*b*OZADJA ZA TELEFONE*b*

No, za konec pa lahko s strašljivim ozadjem spravite v vzdušje tudi svoj telefon. Izbrala sem slike, ki bi si jih tudi sama takoj nastavila za ozadje - in eno od tehle si zagotovo tudi bom!

https://wallpapercave.com/halloween-phone-wallpapers#google_vignette


:jack_o_lantern::ghost::spider_web::jack_o_lantern::ghost::spider_web:

Takole zaključujem današnjo objavo in upam, da vas je spravila v čarovniško vzdušje. Če ti je bilo všeč lajkaj in komentiraj.

Lysm, Power Girl :heart::chipmunk:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER blog!!!!! Ga bom spremljala:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Všeč mi je da v enem blogu omeniš vse. Všeč mi je bilo na začetku o zgodovini Helloween-a.:yum:
Bom tudi mogoče probala kaj izdelati ali speči (nisem glih nadarjena za peko in te stvari):blush::blush::blush:
Odzadja so tudi lepa.:grinning::grinning::grinning:
0
 
Aaa hvala Bookworm! Me veseli, da ti je všeč :D. Lysm <3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

Kako je doživela... TORINO 3. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Girl's💖 2. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

Sam za zabavo

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

kaj kej delam dons

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Kako je doživela... TORINO 2. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Aesthetic girly blog 3. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 2
 
7
Objava:

q&a

Ogledov: 38 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

My fav pesmi ta teden!!!! 14. del

Ogledov: 53 Odgovorov: 3
 
7
random punca potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

glow up

jst sem sedmi razred, in bi zelo rada postala lepa do valete, ki ječez dve leti (zato da bi me kakšen fant sploh povabil). a ima kdo kakšen učinkovit glow up nasvet? (vem da je butasto da že zdaj razmišlam o valeti, ampak če bom zgledala grozno ne bo nihče niti pomislil da me povabi, in tega me je ZELO strah, ker bi izpadla kot največja luzerka:thumbsdown:. ) in kako naj se sploh oblečem za tja????:no_mouth::thinking:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(113)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(139)
Ne preberem Ti&jaz.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Anabelaaa
ce ze delas kolaze se vsaj potrudi, nooo
 
Imam še nekaj nasvetov. 1] Delaj odstavke, ...
 
o waw,ful je lepo in cute,ful bravoooo:hugging:
 
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ...
 
hejj, ful fajn, ampk a bi loh kej o tem ...
 
A je važno kdo?
Ful dober blog
 
Nice!:relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:
 
Vsaaaaav!!!!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
Konji :horse::horse::horse:
 
Niceee:ok_hand::ok_hand::ok_hand: