snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Vesolje<333💫☀️🌕🌏🌌🌠 1. del

Vesolje<333💫☀️🌕🌏🌌🌠 1. del

6
hej pilovci/pilovke!:blush:
v temu plblogu bom povedala (pač no js bom to s spleta,alpa s knige mal prepisala) koko je nastou vesolje:boom: vem da se ne sluš zanimiv ampak praberte:thumbsup:

:full_moon::earth_asia::sunny::dizzy::star:

*b*Vesolje*b*
Vesolje sestavlja vse, kar vidimo in kar obstaja, od najmanših prašnih delcev na Zemlji do ogromnih galaksij najglobjega prostranstva. Vsak delčekje nastal zaradi velikega poka -ogromne eksplozije pred milijardami let. Od takrat se vesolje spreminja in širi ter ustvarja različna nebesna telesa, kot so galaksije, zvezde in druge elemente zdajšnega vesolja, vključno z našo Zemljo in vse na njej, vključno s tabo.

*b*Veliki pok*b*
Prapok ali veliki pok je v fizikalni kozmologiji znanstvena teorija nastanka Vesolja, ki naj bi nastalo z velikansko eksplozijo prostora in snovi v nekem končnem času v preteklosti. Osrednja zamisel je, da opazovani rdeči premik galaksij (Hubblov zakon) kaže na to, da se galaksije oddaljujejo druga od druge, kar pomeni, da so bile v preteklosti bolj skupaj. V mejnem primeru to vodi do tega, da so bili vsi sestavni deli Vesolja v stanju, kjer sta bili gostota in temperatura izredno veliki ali pa celo v stanju gravitacijske singularnosti, to je v neskončno zbitem stanju. Od tedaj se je prostor širil v času in s seboj nosil galaksije.
-------------------------------------------------------
mogoč je blo mal dolgočasn ampak men je blo dobr:slight_smile:

no počakte na nasledn del:blush:

baj baj
pigi:pig:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uuu nicee, obvladašš<3333
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ooo! Jaz obožujem takele stvari povezane z vesoljem! Naučila sem se celo znake za planete! Nadaljuj prosim! Lahko v nadaljevanju poveš več o psički Lajki? :dog2::milky_way: Ker me zelo zanima!


Lp muri:feet:
0
 
Maček_Muri_25 (neprijavljena)
Ok <333
 
Zradiran račun
Hvala! 🌸❤️
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov blog


Objava:

Juicy bomb 2. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

C’est la vie 1. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

GIRLS 1. del

Ogledov: 82 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Nekaj o sanjah

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Jan_4

Ogledov: 93 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Brez meja 2. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
1
Ena.ženskica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

En problemček...

torej...




















js mam fanta že kr dolg, ampk me pri njemu moti da je zelo samovšečen in ima o sebi predobro mnenje
večinoma je vse to res, ampak on se s tem veliko hvali kar me je začelo vedno bolj motit ko sm ga bolj spoznavala
na začetku sm mislila da govori sarkastično ampak sm ugotovila da ne
neskončno ga mam rada in on mene tud ampk nevem kaj nej nrdim glede tega...rada bi se z njim pogovorila sam kako pa kaj nej rečm
ful bi rada da najina zveza res deluje in večinoma je res supr in se razumeva in vse:heart:.

hvala fuuuul če boste vsaj mal pomagal al pa vsaj napisal svoje mnenje<333
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

pinterest, discord, youtube pa facebook ampak ...
 
snapchat, yt, bump.
 
fajn veselim se naslednega dela
 
yt, snap, cap cut, viber, pinterest
 
V bistvu je zelo lepo napisano. Si sesti ...
 
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/za-igro-od-balet-girl
 
Ahhh pozabila sem še DIY SnS naslovnico ki ...
 
Omg kok je kjut. Upam da bo happy
 
ka sm delalala galaksijo testov kateri pilovki ...