snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: PONOVITEV: THE BEST CLUB EVER 🫶

PONOVITEV: THE BEST CLUB EVER 🫶

6
Hej! Spet bom začela z mojim klubom The Best Club Ever, ki sem ga začela že v oktobru, ampak sem potem šla iz PILa.

Zaj pa še pravila:

1. Potrebovali bomo 11 članov kluba (3 pisatelje: romantik oz. ljubezni, grozljivk in pesmi; 1 igralca: dela najzabavnejše igre; 2 fotografa: slike živali in lepih krajev; 1 ustvarjalca misli: piše lepe misli o tem dnevu; 2 svetovalca: svetujeta v svetovalnici; 1 obveščevalca: obvešča o novih delih zgodbe, iger, ter člane kluba o sestankih (o njih mu povem jaz); 1 stric vic: pisal bo najboljše vice v hodnik).

2. Za tisti poklic v klubu, ki si ga izbereš, moraš biti res dober.


3. Kot sem že napisala, bom jaz o sestankih obveščala obveščevalvu, on pa bo članom skupine v kotiček napisal, kar sem mu rekla.


4. Ko boste objavljali vaše objave, se (na koncu obvestil, iger, zgodb) podpišete tako:
Lp,
TBCE, vaš poklic vaš vzdevek.

Obveščevalec bo čisto na začetku v hodnik (kjer bo tudi pisal obvestila), napisal, da TBCE pomeni The Best Club Ever.

5. Ko se bodo prijavili vsi člani kluba, bom obveščevalcu sporočila, naj napiše to, kar sem napisala v 4. točki, ter tudi članom, kdaj lahko začnejo z objavami.


6. Ko boste pisali, kaj si v klubu želite biti, najprej poglejte, kaj je že zasedeno, da vam ne boj jaz morala pisati: Ta poklic je že zaseden.

7. Da ne boste mislili, da jaz nič ne delam v tem klubu. Jaz bom dajala ideje za zgodbe, igre ali kaj drugega, če jih vi ne boste imeli in tisti, ki ne bodo imeli časa za objavo, jih bom za tisti čas nadomestila, ter bom seveda že obveščevala obveščevalca.

8. Če imate še kakšna vprašanja, mi napišite pod mnenja.

To je vse in upam, da vam bo moj klub všeč. :heart:

Lp,
TBCE, vodja kluba MišMaš12
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz bi se priključila, sicer ne rzumem še vsega, bi pa objavljala slike ali vice.
0
 
Izberi si eno. Če pa kaj ne razumeš, pa vprašaj.
 
Objavljati boš začela takrat, ko se bodo prijavili vsi člani kluba.
 
potem pa vici. nerazumem pa 3. in nekaj 4.

ps. kako se jaz podpišem? npr. ti si vodja kluba, kaj sem pa jaz?
 
Tako se podpišeš:

TBCE, ustvarjalka vicev, love animals
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz bi bila obveščevalka

lp
TBCE, Cinderella
0
 
Pa a jaz sem že zdej ko sem to napisala to? , če ja bi mi lahko mogoče dala bolj podrobna navodila kaj točno rabim objavljati in kdaj začnem?

Lp
TBCE,Cinderella
 
Kot sem že napisala, ti bom jaz pravočasno sporočila. Objavljala boš obvestila, ki ti jih bom povedala jaz.
 
Zdaj si ti obveščevalka. Dan, preden bo klub zares začel delovati, ti bom vse sporočila.
 
Ok hvala ti
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla js bi bla fotografinja!!!!!!!!

lp
TBCE Baileygirl
0
 
Kaj bi fotografirala: živali ali lepe kraje?
 
Pa objavljati začni takrat, kot i bo to obvestila obveščevalka.
 
Okey Ali lahko pokrajino in tudi naravo?
 
Ja, saj, lepi kraji: Morje, sončni zahod, zanimivo mesto, kakšna lepa jama...
 
Torej ti boš objavljala fotografije lepih krajev, ne?
 
Ja z veseljem
 
Ok, sprejeta v klub.
 
Hvala
 
Lahko tudi jaz oboje objavlam če hočeš
TBCE Baileyca
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi :wave:!
Jz bi se prijavla. Bi pa bla pisateljica (romantik).
Kdaj pa začnemo?
1
 
Bo obvestila obveščevalka.
 
Najvrjetneje takrat, ko se bodo prijavili vsi člani kluba.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz bi bila pisateljica (pesmi)
1
 
Velja, sprejeta v klub.
 
Objavljati boš začela takrat, ko ti bo obveščevalka to sporočila.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej jst bi bla mogoče ustvarjalec sam pač na pilu nism več tok aktivna tkoda sama presod če sm lah član čeprou bom bl mal aktivna.
0
 
A ustvarjalka misli, ne? No, misli lahko objavljaš vsak teden ali pa na tri dni, le, če boš to manj pogosto objavljala, naj bodo potem misli malo daljše.

Drugače pa si lahko član kluba.
 
ja, ustvarjalka mislim :) ok bodo malo daljše. pa a jst rabm komu sporočit da sm to objavla al ne?
 
Ne, ni treba.
 
Ok
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej hej jaz bi pisala pesmi in grozljivke.
Vprašanje: ali moraš bit registriran?
0
 
TBCE gymnast 100%
Ja, ker bi ti obveščevalec pošiljal v kotiček, kakšno je kaj stanje.
 
Gymnst 100%
A se lahko registriram? Ker bi bila rada...
 
Gymnast 100%
NekAJ MI full šteka pri registraciji
 
Gymnast 100%
Potem pa ni treba . Kljub temu hvala
 
Če želiš biti v klubu, moraš ves čas spremljati, kaj obveščevalec piše drugim članom kluba.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ok sori, šele zdaj sem opazil,da so pesmi že zasedene lahko samo grozljivke?
1
 
TBCE gymnast 100%
Gymnast 100%
opazila...
 
Ja lahko
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla!
Jaz bi se prijavila.
Bila bi fotografinja, če pa to ni možno pa pisateljica romantik.
( V obojem sem zelo dobra in se nemorem odločiti. )

Lp, Hearts<3
0
 
Fotografinja si lahko, ampak samo slike živali lahko objavljaš, ker je lepih krajev že zasedeno.
 
Aha okej, potem pa raje ne bom sodelovala. ( Ne fotografiram živali oz. nimam nobenih dobrih fotografij živali. )
Lp, Hearts<3
 
Saj ni treba, da jih slikaš. Samo na internetu jih poiščeš in je v redu.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz bi bila pisateljica pesmi al pa romantik
0
 
aja je že zaseden, upsi
sorči
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Js bi šla romantike.

Lp
TBCE Vihra_400
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov forum


Mili Bobby Brown
Objava:

sorči

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
0
lover14
Objava:

A KDO VE?

Ogledov: 119 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Stari Pilovci

Ogledov: 111 Odgovorov: 10
 
1
Objava:

palačinke- japonske

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

easy nuttela souffle! samo 2 sestavini!

Ogledov: 59 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Učenje

Ogledov: 79 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

100 naročnikov

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
3
Sorry girl🍍
Objava:

Ni

Ogledov: 82 Odgovorov: 1
 
0
girlie15 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

nezadovoljstvo glede sebe

Živjo.

Sem punca, stara 16 let. Pri sebi zadnje čase opažam, da imam velik problem sama s seboj oz. z mojim izgledom.
Začnimo pri teži. Visoka sem okoli 162cm in kar nekaj časa sedaj sem imela konstantno težo 55kg. Že to se mi je zdelo veliko in sem hotela težo spraviti pod 50kg. Ko sem se s seboj končno sprijaznila in se začela imeti rada, pa BUM se zredim na kar 58kg. To se mi zdi ogromno. Ne morem brez da se vsak dan stehtam. Opažam različno, ko sem napeta imam 58kg, kakšen dan celo 56kg. Ne vem zakaj moja teža tako niha. Če mi tehtnica pokaže kilograme s katerimi nisem zadovoljna, se včasih celo zjokam, vedno pa imam zato slab dan. Mogoče je to povezano tudi s tem da sem pred nekaj meseci začela redno teči, ravno zato da bi ostala v formi in pridobila kondicijo (pa tudi da bi shujšala). Morda pridobivam mišično maso, a s seboj nisem zadovoljna. Med tekom se počutim res odlično, ker počnem nekaj zase, ampak ali je cena vredna tega da se bom zredila?

Druga težava pa je samopodoba v družbi. Na splošno sem bolj tiha in umirjena punca, a to ne pomeni da se ne znam sprostiti. Vsi s katerimi se družim največ časa vejo da znam biti tudi glasna in zabavna. S tistimi pravimi prijateljicami se res sprostim, a med sošolci in razredom pač ne morem biti taka da se kar obrnem eno vrsto nazaj k fantom in se začnem pogovarjat. Želim biti bolj sponatana, ampak ali bom potem to še vedno jaz?

Tretjič. Opažam vse ko si podobne starosti kot jaz, in veliko jih je skupaj. So pač poparčkani. Sošolke mi razlagajo kako si cele dneve pišejo s fanti. Kako hodijo na pijače skupaj z njimi. Kako grejo skupaj žurat ob vikendih. Jaz pa se borim le s to šolo in se non stop učim. Daleč od tega da ne bi že v preteklosti izvedela da sem bila kakšnemu fantu všeč, bila sem všeč že kar nekaj fantom. Ampak takrat smo bili majhni. Že sedaj si mi zdi malo zgodaj, da bi imela fanta. A, ob enem si ga želim. Tudi jaz želim biti del tega. Nisem še imela prvega poljuba, malo mi je nerodno. Nekako imaš prvi poljub pri 13, 14. Zato sem verjetno kriva sama, lahko bi bila skupaj s kom, a tega nisem hotela. Govorim si fokus mora biti na šoli. Morda pa delam napako. Jaz si želim spoznati fanta, ki me bo imel zares rad. Jaz nočem teh kratkih situationshipov in ne vem česa vsega. Jaz želim da bi me nekdo imel rad tako zares. Tako da bi mi prinesel rože, ne pa ponudil cigareta. Tako, da bi me povabil na kavo, ne pa v klub žurat. Tako, da bi me peljal v hribe, ne pa k sebi domov. Nekoga ki me bi čakal da sem pripravljena jaz. Nekako ne vem če to v tem svetu še obstaja. Za sedaj sem ugotovila le to da so vsi fantje isti. Iščim tak old love style, nekaj posebnega. Fanta s katerim bom skupaj dalj časa in ne le eno noč.

Ali ima kdo morda kakšen nasvet glede mojih problemov? Hvala vam če boste sploh prebrali. Če si kdo v današnjem svetu vzame 2minutki da prebere tako dolgo objavo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

Super ti pošljem. Ampak ne znam pa kopirat ...
 
Super je, edino kar pazi: -kot je rekla ...
 
Zgoda je zanimiva in napeta. A bi morala ...
 
kaj dela tu baby lasagna?
 
uživi girlll
 
omg jake je moj bias, ful je lepo
 
meni je zelo všeč. vidi se da si se potrudila🩷. ...
 
OMG! To se pa velik napisala, pač res woow! ...