Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Dnevnik izgubljene duše!

Dnevnik izgubljene duše!

3
pokemon
7.8.2023

Zdravo!
Ime mi je Brihta. Dan je res prijeten in nimam se kaj pritoževati. Berem pil, gledam TV in jem palačinke, da sem se kar malo zredila.
Moje prijateljice ni v Sloveniji ker je šla na morje in jo res pogrešam saj je moja edina. Komaj čakam, da jo bom lahko spet videla.
Moja želja se je znebiti mojih sošolcev saj so res zoprni in se jih ne da otresti dokler ne gre človek domov. Kako butasto.
Prebrala sem že dva vojna dnevnika dveh najstnic, petnajst-letnih deklet (Ane Frank in Renie Spiegel) oba sta resnična in predvsem to, da sta zanimiva in v njiju dekleti opisujeta podobne reči kot je bilo med 2. svetovno vojno. Malo možganov sta imeli in mnogo let po njuni smrti sa postale slavne kakor Harry Potter.

Upam, da vam bo moj dnevnik všeč.:no_mouth::neutral_face::expressionless:
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Notes from Below the Surface🖤 1. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 1. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 17. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Evin dnevnik, 3. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Zakrito: Novo življenje 1. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 5
 
6
Love-teenager
Objava:

Skozi moje oči

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 11. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Apocalypse 1. del

Ogledov: 80 Odgovorov: 3
 
8
attached potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Attachment issues

hej

js mam kar ogromne attachment issues in so grozni kr cel moj dan in celo moje pocutje potem temelji na tisti osebi in ce je zacutim neko majckeno spremembico v obnasanju bom zacela tezit "a si jezna name?" in je samu pac grozno kr analiziram vse. in na neko osebo sm navezana dokler ne pride druga in se sam ponaujla in ponaujla in nemorem se resit tega. In ce se zgodi da se navezem na tipa in da pole on slucajno hoce nekej vec se zagabim sama sebi in ratam tku micken nesramna in ga na nek nacin "odjebem" ker pac avoidment issues so tudi krejzi pri meni in pol se pocutim slabo kr imajo vsi zveze js pa jo nekako nemorem met. in niti nevem zakej se mi tu dogaja samu pac groznu je

a ma kdo kaksen predlog kaj da nrdim kr sm res obupana zadnje case zaradi tega
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Abba! (odgovor naj ima vsaj 10 znakov:rolling_eyes:)
 
ful je kjut in lepppp
 
hiphop_girl
Js! (NE.) :grin:
 
Colooooo (Broo vn me je vrgll)
Abba my lovee:heart_eyes::kissing_heart:
 
:thinking::thinking::rolling_eyes::rolling_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Abba!
 
:flushed::kissing_heart::kissing_heart:3.
 
aaa obozujm ta blogeccc :heartpulse::heartpulse: brt ...
 
Ja plisss! I need help niti enga nimam!
 
3. sigurno tretja:flushed: