sami problemi
1
Brinčimalinči
ležim. ne mislim na nič.samo ležim. odštevam 5,4,3,2,1. Vstanem.Si umijem obraz in se vržem na posteljo. Preoblečem se v svoje najljubše hlače,topek in si naredim beautiful frizurco. pojem še malo jogurta za energijo,vzamem torbo in me že ni več.
Hodim po ulici. ura je 6.45. domači še spijo,nihče neve da sem sploh šla. Na koncu ulice začnem tekati. Pridem pred hišo 202 in potrkam. vse luči so vgasnene. čez 15 minut pride vem Zala,se objameva in v tišini stečeva do Nikine hiše.Ona naju je že čakala pred hišo,zato smo bile tudi prej pred šolo. tam je bila že Ela, ki je tekla gor in dol. dali smo si kepce in zdrvele po stopnicah do šole. 5 minut,smo že bile v razredu, čakal nas je učitelj Porko, ki je imel še zlepljene uči zaradi spanja. s puncami se usedemo v zadnjo klop in počakamo da zazvoni. TITIT. končno je zazvonilo. prav veselila sem se te ure. oprostite. pomota. veselila sem se gledat tega učitelja. tako mi je luškan. sori,če pa res. no... zvonilo je in učitej nam je razdelil teste. matematika mi gre,zato sem se samo nasmehnila Zali ki ježe sedaj brezupno gledala v svoj test. Niki zašepetam,srečno,in učitelj me že nadere. ura je šla zelo hitro. test se mi je zdel zelo lahek zato sem mislila pozitivno.
Zdaj imamo slovenščino. Zala in Nika se mi pritožita zakaj smo sploh šle na preduro pisat s+dedaten test za zviševanje ocen, a jaz se jima samo nasmehnilanin dejala:" Jao! Pa sej sm vaju prosila. Tako ali tako bi pa morali popravlat test. Reče se hvala!". Nika se spači in namrščeno pogleda Zalo,ki se samo smeji Eli ki je postala vsa rdeča,ker je prošel mimo Nik.
TITIT. spet zazvini,in stečemo proti vratom. zrinemo se mimo devetarjem in že smuknemo v razred. Tam me je čakala Eva. najprej me grdo pogleda potem pa deja:" Maša! are you kiding me!? Pol ure sem te čakala na soncu! vzuni žge!". Namrdnem se,ker me ona vsakič čaka preed hišo. in ne ona ni moja frendica. ona misli da je nekaj ful več.
"Dober dan,gospa učiteljica", se zadere cel razred in že se usedemo. Mrko me pogledaa,najprej Zala potem pa še Nika. celo uro sta me grd gledali. med odmorom stopim do njiju in ju vprašam,češ kaj je. Ignorirata me in že gresta po svoje. tako je bilo cel dan. Razred je spal,samo jaz sem sodelovala z učiteljico.TITIT. konec 5.ure. končno domov,si mislim. stopim še do Nike in jo vprašam če greva skupaj domov. zavije z učmi in me odrine stran. na ves glas reče Zali,če greta skupaj domov. in že ju ni več. zdaj sem bila sama v razredu in se kujala. še učiteljica je kar šla domov,ne da bi me vprašala kaj je.
SE NADALJUJE...
Hodim po ulici. ura je 6.45. domači še spijo,nihče neve da sem sploh šla. Na koncu ulice začnem tekati. Pridem pred hišo 202 in potrkam. vse luči so vgasnene. čez 15 minut pride vem Zala,se objameva in v tišini stečeva do Nikine hiše.Ona naju je že čakala pred hišo,zato smo bile tudi prej pred šolo. tam je bila že Ela, ki je tekla gor in dol. dali smo si kepce in zdrvele po stopnicah do šole. 5 minut,smo že bile v razredu, čakal nas je učitelj Porko, ki je imel še zlepljene uči zaradi spanja. s puncami se usedemo v zadnjo klop in počakamo da zazvoni. TITIT. končno je zazvonilo. prav veselila sem se te ure. oprostite. pomota. veselila sem se gledat tega učitelja. tako mi je luškan. sori,če pa res. no... zvonilo je in učitej nam je razdelil teste. matematika mi gre,zato sem se samo nasmehnila Zali ki ježe sedaj brezupno gledala v svoj test. Niki zašepetam,srečno,in učitelj me že nadere. ura je šla zelo hitro. test se mi je zdel zelo lahek zato sem mislila pozitivno.
Zdaj imamo slovenščino. Zala in Nika se mi pritožita zakaj smo sploh šle na preduro pisat s+dedaten test za zviševanje ocen, a jaz se jima samo nasmehnilanin dejala:" Jao! Pa sej sm vaju prosila. Tako ali tako bi pa morali popravlat test. Reče se hvala!". Nika se spači in namrščeno pogleda Zalo,ki se samo smeji Eli ki je postala vsa rdeča,ker je prošel mimo Nik.
TITIT. spet zazvini,in stečemo proti vratom. zrinemo se mimo devetarjem in že smuknemo v razred. Tam me je čakala Eva. najprej me grdo pogleda potem pa deja:" Maša! are you kiding me!? Pol ure sem te čakala na soncu! vzuni žge!". Namrdnem se,ker me ona vsakič čaka preed hišo. in ne ona ni moja frendica. ona misli da je nekaj ful več.
"Dober dan,gospa učiteljica", se zadere cel razred in že se usedemo. Mrko me pogledaa,najprej Zala potem pa še Nika. celo uro sta me grd gledali. med odmorom stopim do njiju in ju vprašam,češ kaj je. Ignorirata me in že gresta po svoje. tako je bilo cel dan. Razred je spal,samo jaz sem sodelovala z učiteljico.TITIT. konec 5.ure. končno domov,si mislim. stopim še do Nike in jo vprašam če greva skupaj domov. zavije z učmi in me odrine stran. na ves glas reče Zali,če greta skupaj domov. in že ju ni več. zdaj sem bila sama v razredu in se kujala. še učiteljica je kar šla domov,ne da bi me vprašala kaj je.
SE NADALJUJE...
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Podoben vzdevek imaš kot jaz prej... Drugače se mi zdi zgodba zanimiva. Nič ne rečem, ampak zakaj uporabljaš moj (prejšnji) vzdevek? Potem bi se vse zamešalo. Oprosti, če kompliciram, ampak samo zanima me.
0
Zradiran račun
prejšni vzdevek? sori sploh nisem vedela da je. js sm cokies drgač. poglej v smetišnico. sori res nisem vedela. pa hvala za pohvalo za zgodbo.
Ni kaj.🌸 Kako je smešno, ko se z nekom pogovarjajš in ne veš kdo je, pa ga drugače poznaš.😅
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ful dobroo! Se že veselim nadaljevanja. Ful fanj opisuješ pa fanj teče zgodba.
Obveščaš pls?
Obveščaš pls?
0
oo hvala<333
Moj odgovor:
viernheim
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
kako nej ratam bl verna +ne strinjam se čist s cerkvijo
hj,
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3



Pisalnica