snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Čudno vprašanje

Čudno vprašanje

2
Miha15
Zdravooooo, jaz sem Miha in imam zelo čudno vprašanje, torej jaz sem opazo da be zelo privlačije punce mlajše od 7 (star sem 15) in me zanima če je to normalno ali pa če še koga drugega privlačijo mlade

lp, miha
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uf, nadležen problem, žal nam je, da se moraš soočati s tem, to mora biti težko. Upajmo, da gre samo za prehodno obdobje in da te bo minilo. Si še zelo mlad, zato bodimo optimisti in preprosto upajmo, da te to mine. Je pa tako: odrasle osebe, ki jih privlačijo otroci, imenujemo pedofili. Zato držimo pesti, da te to mine in da ti bo prej ali slej tudi seksi kdo med vrstnicami ali vrstniki.

Zdaj - lahko imaš pa smolo in te bodo otroci privlačili še naprej. To je pač nesrečna situacija, ki pač lahko človeka doleti in zaradi tega se ne rabiš sovražiti ali gnusiti samemu sebi, tako pač je, smolo imaš. Ta občutek privlačnosti do otrok te ne naredi slabe osebe. AMPAK - to je pa res pomemben ampak. Če te bodo otroci privlačili še naprej, je zelo, ampak res - ZELO pomembno, da tega nikoli in nikdar ne realiziraš v praksi. To pomeni: če se zgodi, da boš čutil potrebo po seksualnem stiku z otrokom, tega NE SMEŠ spraviti v prakso. Ne smeš početi nobenih dotikov, ne smeš iskati izgovorov, preprosto ne smeš tega realizirati. Prav tako na internetu nikakor ne smeš iskati pedofilskih spletnih strani. Prvič, ker s tem spodbujaš proizvodnjo takšnih materialov in drugič, ker boš šel v zapor - dobili te bodo - kontrola je čedalje močnejša.

Torej v enem stavku: držimo pesti, da je to samo prehodno obdobje in bo šlo življenje naprej, kot da ni nič. Če pa občutki ostajajo, imaš izziv do konca življenja: nikoli, niti malo ne smeš tega realizirati, ker je možno to realizirati samo preko najhujših oblik nasilja, nasilnež pa nisi in ne smeš biti.
9
 
Update: ugotovili smo, da je to napisal nekdo, ki se zafrkava. Temo vseeno puščamo odprto, saj se takšna sitaucija lahko komu zgodi in je prav, da je nasvet objavljen.
 
če smem vprasati, kako ste ugoutovili da se zafrkava?
lp
 
Ker je iz drugega imena z istim IP naslovom (to, kar blokiramo) zafrkaval potem samega sebe. Tisto drugo ime pa je bilo isto, kot so ga uporabljali otroci, ki se tu gor zafrkavajo, že kdaj drugič.
 
Aha, hvala za obrazložitev
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


anaaaaa
Objava:

odbojka

Ogledov: 23 Odgovorov: 0
 
0
zanimanje
Objava:

neki

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
1
🐛 🐾
Objava:

Therian

Ogledov: 74 Odgovorov: 7
 
2
Objava:

Kgbl

Ogledov: 78 Odgovorov: 3
 
0
Lili345
Objava:

Prosim pomagajte

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Zanima me

Ogledov: 110 Odgovorov: 5
 
0
#nevem ka nej
Objava:

sola u naravi

Ogledov: 89 Odgovorov: 2
 
0
poki piki
Objava:

teza oz postava

Ogledov: 70 Odgovorov: 2
 
0
zanimanje potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

neki

hej a mogoc kdo ve kak se zakrijejo podocnjaki kr mam ful vlke
tak uno da res pomaga
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
🐛 🐾
2
 
3
Kaja005
3
 
5
K-popgirl
5
 
7
SADGIRL
2
 
9
Resnevem
2
 
10
neki paccc
3
 

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

to nedeljo je lih en pa na viberju je drugace ...
 
js se tut velikrat tko k ti razjezim. derem ...
 
hejjj danci! vrjetn je to res zarad pubertete, ...
 
lololo
hej jaz sem tudi in a mas kej casa sm stara ...
 
Elaa123
ja odvisn pr komu pac ko se mojmu tipu to ...
 
Hej tvoja teža je drgač čist OK, mogoče v ...
 
To obstaja v Sloveniji, zanimivo...
 
Tole lahko pomaga: https://goldentree.si/blog/podocnjaki
 
Hej, priporočam da nosiš dnevne vložke. To ...
 
lololo
ja je v celju
 
bil je zadnjič v Ljubljani, sam sem zamudla. ...
 
Lolita
Ojči, js nism na baletu, ampak sm vzporedno ...
 
hej. nisem therian ampak mislim da je. en ...
 
Little helper123
nek se v dm kupi nek rollon za podočnjake: ...
 
zanimanje
pac ja opazi se tut ce nocs pogledat pa isk ...