Nevem kako....
1
annaza259
Heej,
že od nekdaj sem zelo suha in nikoli nisem imela več kot 40 kg. Včeraj smo se pri pouku s sošolkami pogovarjale o pucnki ki ima bulimijo in sem jih vprašala, če sem jaz bolj suha od ene nje , in so vse rekle, da ja, da sem jaz samo “flat”. Takrat sem se počutila v redu in sem si mislila, da je to pač res.
Ko pa sem prišla domov, sem začela gledati Pinterest in različne postave ter razmišljati, da bi si za srednjo šolo želela drugačno postavo.
Zanima me, ali ima katera kakšen predlog, kako do takšne postave in kaj bi morala delati.
:link:
že od nekdaj sem zelo suha in nikoli nisem imela več kot 40 kg. Včeraj smo se pri pouku s sošolkami pogovarjale o pucnki ki ima bulimijo in sem jih vprašala, če sem jaz bolj suha od ene nje , in so vse rekle, da ja, da sem jaz samo “flat”. Takrat sem se počutila v redu in sem si mislila, da je to pač res.
Ko pa sem prišla domov, sem začela gledati Pinterest in različne postave ter razmišljati, da bi si za srednjo šolo želela drugačno postavo.
Zanima me, ali ima katera kakšen predlog, kako do takšne postave in kaj bi morala delati.
:link:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
odvisno ce zelis postavo samo bolj mocno ali otrjeno z misicami..
za misice ti predlagam lahke vaje za moc, npr. trebusnjaki ali lahki tek... upam da ti to kaj pomaga, ker jaz treniram gimnastiko ze od 4. leta in je moja postava kar uredu...
upam da rata!:hugging::blush::grinning:
za misice ti predlagam lahke vaje za moc, npr. trebusnjaki ali lahki tek... upam da ti to kaj pomaga, ker jaz treniram gimnastiko ze od 4. leta in je moja postava kar uredu...
upam da rata!:hugging::blush::grinning:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
na youtubu imaš dobre muscle workout ali pa zabaze in tam kaj lahko najdeš! srečno:blush::muscle:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!:kissing_closed_eyes:
Sicer je to zelo normalno, da si suha in težka manj kot 40 kg. Enaka sem jaz. Sem kar dosti suha že ves čas, ter težka nekako 39 kg. V redu je, sicer je super! Brez skrbi. To je odlično!!!! :hugging:! Veliko ljudi, nasploh punc, je suhih. Nisi edina.
Ampak glede tega, glede tvoje postave, je sicer kar dobro. Ne rabiš popravljat, no, razen če ti želiš. Lahko pa hodiš oz. delaš:
-trening
-šport
-počitek
-pogostejši obroki...
Lepo se imej in čavči!
Sicer je to zelo normalno, da si suha in težka manj kot 40 kg. Enaka sem jaz. Sem kar dosti suha že ves čas, ter težka nekako 39 kg. V redu je, sicer je super! Brez skrbi. To je odlično!!!! :hugging:! Veliko ljudi, nasploh punc, je suhih. Nisi edina.
Ampak glede tega, glede tvoje postave, je sicer kar dobro. Ne rabiš popravljat, no, razen če ti želiš. Lahko pa hodiš oz. delaš:
-trening
-šport
-počitek
-pogostejši obroki...
Lepo se imej in čavči!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojjla da bi dubla boljso postavo magar zacni hodit v fitnes vem najprej je grozno zato pojdi z nekom skupaj verjemi jaz tur to delam
0
hanci
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js sem stara 1
12 pa mam 39kg
12 pa mam 39kg
0
Debeluščka
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


