Belci
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
vracam
1
🕒
zdravo.....
bi lahko kdo povedal kako si spremenim odzadje v mojem kotičku?
ni mi ravno vsec navadno. ce se da prosim..:hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush:hvala
bi lahko kdo povedal kako si spremenim odzadje v mojem kotičku?
ni mi ravno vsec navadno. ce se da prosim..:hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush::grinning::hugging::blush:hvala
1
🕒
Mislm na recijo ne tko subcribe sam tko da redno dobivas. Sam nism zih mogoc lah spremenis tud ce nisi. Pejt pod urejanje profila in nastavitve in izberes tam kero ozadje. Ne vem če lah pozabla sm že. Probi <3
Naročena
1
🕒
vracam<333
1
🕒
Živjo,
narocena. Kako si?
narocena. Kako si?
1
🕒
drugače če se je kdo odločil za sodelovanje v moji igri (nagrade se bojo soremenile..) mam prvo uprasanje (splošno)
no:
kaj vam je boljse: katseye ali joker out ?
no:
kaj vam je boljse: katseye ali joker out ?
2
🕒
nab.<333
0
🕒


