Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Pomoč! Nujno!

Pomoč! Nujno!

4
Lilika
Hojla!
Prejle sem odšla na stranišče in ko sem se polulala in obrisala seem zapazila kri ko sem bolje obrisala sem res opazila kri. Namestila sem si vložek z vsak primer in sicer tistega ki najhireje premoči ne vem kako naj to povem mami. Ali imam res menstruacijo. Najhuje pa je to da me ni nič trebuh bolel. Samo šla sem na stranišče in se je pojavila. Pa še nekaj na koliko časa je treba menjati vložke?
Hvala za vse odgovore že vnaprej!
Ps. Ali če bom prdnila se bo kri vlila?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojlaa!
Priporocam ti da gres do mami pa ji samo naravnost poved kaj se je zgodilo(verjemi, tudi njej se je). Ja to je menstruacija. To, da te trebuh ni nic bolel je najBOLJSE. Glede menjanja vlozkov je zelo odvisno(zato povej mami), če je zelo malo krvi ne, ko jo je pa že več pa zamenjaj.
Ne nič se ne bo vlilo:)
0
 
Lilika
Hvala ti stokrat! Vendar ji trenutno težko povem ker je na nekem potovanju. Prvo se bom prepričala rae če sem rres dobila menstro! Drugače pa hvala!<333
 
Ojlaa!
Ce imas kaksno sestro/babico lahko poves njej, drugace pa verjetno tudi ati ve kaj je to;)
 
Lilika
Jp. Aja sem mami kar po smsju sporočila to sem nsapisala:
Ok...

Pa začnimo... Zdi se mi da sem dobila menstruacijo!!! :(
Sem že vzela en tvoj vložek... Čudno je samo ker me nič ne boli. Šla sem na wc se obrisala in vidla kri...
To je to. Samo da veš... (pripela sem zraven še sliko sebe kako se "zelo veselim"
 
js sm sla k mami pa sm bla tko: ej mami js mam kri na gatah a misls da je menstra?
drgac pa ne stekam zakaj je taka tragedija to povedat mami sej jo ma ona tut ane
 
Lilika jaaaa! glavn da si zrihtala<3
Rueanne ja vem sam eni so malo manj odprti s starsi kot drugi
 
no super da si ji povedala.
drugače pač ma rue prav... to ni kej takega da bi zdej biu nek tabu pa neki, ker to je naravno in res ni nič slabega! pač greš do mami in poveš, sej jo ma ona tudi in je bla sama enkrat v takem trenutko zato verjetno ve kako je.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla
vse je uredu, to ni nič takega. ubistu sploh ni treba tolk paničarit glede tega kako to mami povedat (ona jo ma tudi in te bo razumela in ti vrjetno še kej svetovala). pač greš do nje in mau bolj potiho rečeš mami dobila sem menstruacijo in to je use nč ni treba se stresirat zarad tega.

btw tistim za malim vložkom brez krilc se reče dnevni vložki. pa če je maš malo al pa če si že pri zadnjih dneh menstruacije maš lahko te drgač pa predlagam une z krilci, ker so večji in pač ti več zdržijo (to ne pomeni, da jih maš dlje časa gor preden si jih zamenjaš, ampak da zdržijo več krvi).

drgač te ne rabi bolet trebuh oz. ne rabš met krčev. nekatere punce majo vceliko krčev, dre pa manj. nekatere jih sploh nimajo (če jih zdej nisi mela še ne pomeni, da jih nikol u žiulenju ne boš mela).

vložek predlagam, da si menjaš na nekje 3-4 ure. zdej pač to je treba menjat bolj redno, ker je zarad menstruacije use še bolj vlažno in zato si bolj izpostavljena okužba (če si enkrat 5 ur ne boš zamenjala vložka ne boš zdej kr nekih okužb dobila, sam pač kdaj pa kdaj si ga pa zamenjaj). če pa maš ful močno menstruacijo si pa lahko tudi večkrat zamenjaš.

če maš še kaka uprašanja kr upraši, drgač pa pojdi v svetovalnici za nazaj pogledat ker sem se ene parkrat jst zelo razpisala na to temo in tud kdo drug se je in je tam ful podatkou.
lepo se mej <3
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem krče dobila komi čes 2 leti, tkoda pa še mami lohk vedno vsse poveš
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


patricija
Objava:

biologija

Ogledov: 66 Odgovorov: 3
 
0
attached
Objava:

Attachment issues

Ogledov: 57 Odgovorov: 1
 
0
HpFANICA1234567890
Objava:

Deodorant

Ogledov: 74 Odgovorov: 12
 
0
idkk
Objava:

kaj je to??

Ogledov: 92 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

FILM

Ogledov: 78 Odgovorov: 8
 
0
Objava:

gimnazije v celju

Ogledov: 109 Odgovorov: 4
 
4
Gilr1890
Objava:

Crush

Ogledov: 130 Odgovorov: 2
 
4
Singlegirl
Objava:

Soplesalec na valeti

Ogledov: 136 Odgovorov: 3
 
1
attached potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Attachment issues

hej

js mam kar ogromne attachment issues in so grozni kr cel moj dan in celo moje pocutje potem temelji na tisti osebi in ce je zacutim neko majckeno spremembico v obnasanju bom zacela tezit "a si jezna name?" in je samu pac grozno kr analiziram vse. in na neko osebo sm navezana dokler ne pride druga in se sam ponaujla in ponaujla in nemorem se resit tega. In ce se zgodi da se navezem na tipa in da pole on slucajno hoce nekej vec se zagabim sama sebi in ratam tku micken nesramna in ga na nek nacin "odjebem" ker pac avoidment issues so tudi krejzi pri meni in pol se pocutim slabo kr imajo vsi zveze js pa jo nekako nemorem met. in niti nevem zakej se mi tu dogaja samu pac groznu je

a ma kdo kaksen predlog kaj da nrdim kr sm res obupana zadnje case zaradi tega
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Gilr1890
4
 
3
Axiety girl
4
 
4
love.L.girl
6
 
7
helpppp
3
 
8
Šestosolka
2
 
9
hej
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

idkkajnejsmnapišem
Js mam tut to, najboljš da ugotoviš zakaj ...
 
Js uporabljam takega ki se namaže, k ga sama ...
 
najbolš da uporabli tistga k ti najbl ustreza, ...
 
js upirabljam unga na rolico od borotaco
 
probi dt v chat gpt
 
sloflik je for free.
 
Baje tisti na sprej povzroča raka zato jst ...
 
EUOZZ
meni tudi ne dela
 
omb drgač fr tok nice zveni da maš crush ...
 
lookmovie2 ta ma skori vse filme pa serije, ...
 
Hejj! Jaz sem preiskusila še zelo veliko ...
 
sloflix, attacker tv
 
Hej! Jaz uporabljam tistega v stiku (Rexona). ...
 
https://www.hcplive.com/view/five-facts-about-huntingtons-disease samo ...
 
v knjižnici si izposod knjigo o boleznih ...