Problem
0
Bibi478
Pač jaz sem bla v enga pa sma bla povezan(ljubezensko).Pol sva se neka skregala in zdaj se niti pogovarja več z mano.Je od moje BFF mlajši brat. Jaz sem stara 11let in hodiv v 5 razred on hodi pa v šestega njegova sestra, moja BFF pa sedmi.Kaj naj?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo, pomojem je najbolš, kar lahko nardiš, da se do obeh dveh obnašaš čim bolj normalno. Skor stoprocentno sem prepričana da njegovo ignoriranje ne bo trajalo dolgo časa, ker se spomnm petega razreda in tam prepiri ponavadi ne trajajo lih dolgo časa :)
0
Moj odgovor:
Dipiki
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Snap
zakaj me en fant ne doda na snapu ce me v soli gleda in sva ze velikokrat nardila eye contact? a mogoce ker sem starejsa za eno leto?
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


