Punce
2
Punce
mene zanima, če so tuki punce ki ne uporabljajo makeupa, niti juicibomba, ne nosijo topov, ne govorijo »pookie, lubicaa« pa tega, se ne objemajo, nimajo bff, ne nosijo pajkic al pa takih nekih cot, ne uporabljajo emojijev kot so :ribbon:🫶🩷:bouquet:... a sploh obstajjo take punce???
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
bi rekla da kr jaz:raised_hands:
1
Ne vrjamem ti
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ummm nvmm definitivno sem ena izmed teh punc
Ampak sem 100% sa kakšna obstaja.
Js drgač nosim make up, mam BFF itd. sam ne govorim glih ljubica in tko...
Ampak sem 100% sa kakšna obstaja.
Js drgač nosim make up, mam BFF itd. sam ne govorim glih ljubica in tko...
3
A nimas ti sol de janeiro pa kiko itd?
Ja mam to sem napisala v smislu da pč ne spadam med te punce za katere sprašuje če sploh obstajajo<3 Mby sem mal smotan napisala...
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne uporabljam makeupa, niti juicibomba, ne nosim topov, ne govorim »pookie, lubicaa«, ne uporabljam takih emojije, kot si jih dala zgoraj, sicer pa pravih prijateljic sploh zelo dolgo nisem imela, letos sva se začele na treningih z eno punco zelo družit, ampak nisva bff, od hlač pa večinoma nosim samo pajkice.
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nosim topke(odvisno), nimam makeupa, rada mam baggy, res res res redko rečem lubica... JA OBSTAJA:kissing_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla,
ne ličim se, niti juicibomba ne uporabljam, ni šans, da bi nosila top, ne govorim pookie pa tega, ne objemam kar ljudi (edino prijateljico če se res dolgo nisva videli ali pa če bodo počitnice), imam pa eno do dve dobri prijateljici. Ne nosim pajkic ali trenirk (izjema pri športu, treniram pa tudi karate tam pa tako ali tako nosim kimono).
Stela:dizzy:
ne ličim se, niti juicibomba ne uporabljam, ni šans, da bi nosila top, ne govorim pookie pa tega, ne objemam kar ljudi (edino prijateljico če se res dolgo nisva videli ali pa če bodo počitnice), imam pa eno do dve dobri prijateljici. Ne nosim pajkic ali trenirk (izjema pri športu, treniram pa tudi karate tam pa tako ali tako nosim kimono).
Stela:dizzy:
4
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jst nc od tega ne razn tega da si delam alt eyeliner
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Js!:point_up: Ampak nosim topke. Drugače pa ja.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Haha jaz pa sem ravno se kar si naštela (ok pajkic glih ne nosim forever baggy pants person) :nail_care::nail_care::nail_care:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz pac mam juicy bombe sam jih tko ekor nikol ne uporablam tko da nekak jaz
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz. Edino kar od tega počnem je da včasih objemam ljudi. Ampak ne vsakega. Samo moje najbližje prijateljice. Drugega od tega zgoraj pa ne počnem
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to sm pa js (razen pajkice za trenjng)
0
Gooo
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hajj jah js ne nosim makeupa, juicy bomby tut ne, če s topom misliš crop top potem to pač js tega do zdej nism nosla ampak bi letos začela polet, ker pač najbrž ti ni lih vroče v tem ane...
BFF mam, pajkice mam za trening ker pač ig da na trening ne morš prit v kavbojkah, s trenirko pa nemaram plezat kr mi je fuuuuuuul vroče, "takih nekih cot" pomoje ne nosim, pač js nosm ponavad baggy kavbojke pa oversized al pa navadne majce
uno pentlco učas uporablam k se zafrkavam al pa hecam, un srček z rokami pa tut kadr se recimo kdo slabo počuti pa je sad pa mu hočem pokazat da sm na njegovi strani pa da ga podpiram, al pa kdaj k se od koga pač poslovim k morm it k neham klepetat pa pač nočem zgleat k da bežim al pa sm dry al kej pa pač da ve da ga mam rada pa pač dam to
lubica lih pomoje ne, puki učas...
to z objemanjem pač ponavad druge prjatlce objamejo mene k pridem v šolo pa pol pač ne morš glih skočit stran, ampak učas tut js koga objamem, isto k recimo je žalostn al pa zanč sm v frendico ponesreč pr rokometu žogo nabila k je bla golman tko na polno pa sm se pol ful bad počutla pa sm jo šla objet
Vem da učas sm bla čissttt taka kt je tale tvoj opis, zdej pa ne ustrezam več tvoji želji
BFF mam, pajkice mam za trening ker pač ig da na trening ne morš prit v kavbojkah, s trenirko pa nemaram plezat kr mi je fuuuuuuul vroče, "takih nekih cot" pomoje ne nosim, pač js nosm ponavad baggy kavbojke pa oversized al pa navadne majce
uno pentlco učas uporablam k se zafrkavam al pa hecam, un srček z rokami pa tut kadr se recimo kdo slabo počuti pa je sad pa mu hočem pokazat da sm na njegovi strani pa da ga podpiram, al pa kdaj k se od koga pač poslovim k morm it k neham klepetat pa pač nočem zgleat k da bežim al pa sm dry al kej pa pač da ve da ga mam rada pa pač dam to
lubica lih pomoje ne, puki učas...
to z objemanjem pač ponavad druge prjatlce objamejo mene k pridem v šolo pa pol pač ne morš glih skočit stran, ampak učas tut js koga objamem, isto k recimo je žalostn al pa zanč sm v frendico ponesreč pr rokometu žogo nabila k je bla golman tko na polno pa sm se pol ful bad počutla pa sm jo šla objet
Vem da učas sm bla čissttt taka kt je tale tvoj opis, zdej pa ne ustrezam več tvoji želji
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sori ker vsm prej nisem verjela....sam bli je tezko verjet da obstaja taje punce
2
Punce
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ja nimam makeupa pa nč od ustalga sam pa objamem prijatlco
0
Športnica123
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js uporabljam makeup ko grem vn al pa kam na prireditve, za šolo pa tko highliter pa korektor, tope nosimm, ne govorim lubica pač wtff, mam najboljše prjatelce,nosim pajkice, ene od teh emojijev pa uporablam
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
bejsikli sm js (skor oz. cist) taka
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sovrazim mejkap in vse ostalo drzi tkoda to sm jaz hehe
0
Gobyca🍄
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz se ne ličm, ker sovražm ličenje!!!!!!!!!!!!!!! Pa ne nonsm krop topov, ker se mi zdijo nagravžni. Oblačm se samo športno. mam pa bff
0
belli
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne uporabljam makeupa, Juicy Bomb imam ampak ga samo zbiram oz. le redko se namažem. Tope nosim. Pookie pa lubica še nisem rekla nikol. Pač jaz se nemaram glih objemat, sam me sestra (mlajša) skos. Pajkice nosim. Ponavadi pa sploh ne uporabljam emojijev.
0
Moj odgovor:
Dancer6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Wierd problem
okej mam par problemčkov
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Če veš da jo boš dobila lahko v lekarni kupiš ...
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


